کقزوی ( شیشه قزوین )

شروع موضوع توسط جواد277 ‏14 دسامبر 2009 در انجمن تالار گفتمان بورس

• ربات تلگرامی بورس گرام

قیمت لحظه‌ای و نمودار سهام مورد نظرتون رو دریافت کنید و با ایجاد دیدبان شخصی، از صف خرید و فروش سهام خود باخبر شوید.

1. جواد277

جواد277 Well-Known Member کاربر فعال

این لیست قیمتها را که برایتان میگذارم حدود 28 درصد از قیمت کارخانه های ایرانی شیشه شامل کاوه و یزد و لیا و سهند و قزوین گرانتر است البته شیشه قزوین به علت کفیت بسیار بالاتر از انها این تفاوت قیمت کمتر از 23 درصد است
    واین را هم مد نظز داشته باشید که هر متر مربع شیشه فلوت 4میلیمتر حدود 10 کیلو گرم وزن دارد که یعنی هر هزار متر شیشه فلوت 4 میل میشود 4تن که قیمتش در کارخانه ان حدود هر تن 1/100/000 تومان است
    و این را هم مد نظر داشته باشید که شیشه سبز و به عبارتی اتومبیل هر تن بین 3/500/000 تومان تا 4/000/000 تومان است که البته شیشه اتومبیل 2میلیمتر است که یعنی هر متر مربه ان حدود 5 کلیلو گرم وزن دارد که البته هنوز موفق نشدم از شرکت دیگر که مصرف کننده عمده شیشه اتومبیل برای صنایع خودرو است قیمت رسمیش را برایتان بدست بیاورم که در این چند وقت با توجه به تماسهامیی که اشتم انشالله قیمت ام را هم با سند ومدرک برایتان میگذارم
    حال یک نگاه به این لیست قیمتها بیاندازید ویک نگاه به صورتهای مالی شرکت کقزوی بعد خودتان متوجه میشوید که صورتهای مالی کقزوین یک دروغ بزرگ است و با صورت سازی دارند سود را کم و شرکت را زیان ده نشان میدهند که با این روش هم کم احضاری مالیاتی انجام مدهند که سالی تقریبا چند 10 میلیارد تومان به جیب میزنند وهم با زیانده نشلن دادن شرکت سهم را با کدهای شخصی از بازار جمع میکنند
    بعد اقای مدیر عامل با کمال نمیدان چه بگویم که خدا را خوش بیاید میگوید هر تن شیشه فلوت 4 میل حدود 500 هزار تومان است میگویم من 20 درصد بالاتر برای شما مشتری میاورم میگوید نمیتوانیم به شما بفروشیم برای اینکه باید به کس دیگر تحویل بدهیم انشالله با مدارک رسمی هم پای اداره دارایی را به شرکت باز می کنم و هم الان با توجه به دزدیهای کلان سازمان بازرسی را شکر خدا وقتم هم ازاد است
    ادرس سایت را برایتان میگذارم تا خودتان هم پیگیر بشوید http://salimiglass.com

لیست قیمت ها

لیست قیمت های صنعت شیشه سلیمی

--------------------------------------------------------------------------------

ردیف
    نوع
    واحد
    قیمت واحد (هزار تومان)

1
    شیشه دوجداره رفلکس نقره ای سوپر سیلور
    متر مربع
    41.5

2
    شیشه دوجداره رفلکس طلائی
    متر مربع
    36.5

3
    شیشه دوجداره ساده فلوت درجه1
    متر مربع
    31.5

4
    شیشه دوجداره مشجر
    متر مربع
    28

5
    شیشه 10 میل ساده درجه 1
    متر مربع
    45.5

6
    شیشه 8 میل ساده درجه1
    متر مربع
    34.5

7
    شیشه 6 میل ساده فلوت درجه1
    متر مربع
    23.6

8
    شیشه 6میل برنز درجه1
    متر مربع
    25.5

9
    شیشه 4 میل فلوت درجه1
    متر مربع
    14.9

10
    آینه فلوت درجه1
    متر مربع
    31.9

11
    شیشه 16 میل ساده فلوت درجه1

مترمربع
    159

12
    شیشه 20 میل ساده فلوت درجه1

مترمربع
    250

توضیحات:

1- شیشه های دوجداره با گارانتی 5 ساله صنعت شیشه سلیمی عرضه می شوند.

2- برای شیشه های دوجداره با اسپیسر بالای 12، ۵درصد به قیمت نهایی افزوده خواهد شد.

3- شیشه دوجداره با گاز آرگون، 3هزار تومان برای هرمتر مربع افزوده خواهد شد.

4- قیمت ها مربوط به تحویل در محل کارگاه می باشند و سایر هزینه ( باربری، نصب و …) با توافق طرفین خواهد بود.

5- قیمت های فوق بدون محاسبه مالیات بر ارزش افزوده می باشند.

6- هیچ هزینه ای مربوط به ضایعات شیشه از مشتری دریافت نخواهد شد.

۷- برای خریدهای عمده٬ قیمت ها فوق قابل مذاکره هستند.

لیست قیمت شیشه سکوریت به شرح زیر می باشد:

R شرح کالا
    قیمت هر متر مربع (هزار تومان)

1
    شیشه سکوریت 10 میل ساده درجه یک
    49.۸

2
    شیشه سکوریت 10 میل برنز درجه یک
    68.۸

3
    شیشه سکوریت 8 میل ساده درجه یک
    44.9

4
    شیشه سکوریت 8 میل برنز درجه ی
    59.۸

5
    شیشه سکوریت 6 میل ساده درجه یک
    37.۹

6
    شیشه سکوریت 6 میل برنز درجه یک
    43.۹

توضیحات:

1-شیشه ها با گارانتی صنعت شیشه سلیمی دراختیار مشتریان محترم قرار می گیرد.

2-هزینه نصب و باربری به عهده مشتری محترم می باشد.

3-تعیین مقدار و قیمت یراق آلات مورد نیاز، پس از بازدید محل، انداه گیری و طراحی نقشه امکان پذیر می باشد.

4-در پروژه های بزرگ تر قیمت های فوق قابل مذاکره می باشند.

نحوه محاسبه قیمت شیشه:

جهت محاسبه قیمت کل شیشه از فرمول زیر استفاده نمایید:

طول(متر)*عرض(متر)*تعداد*قیمت واحد

مثال:

برای شیشه 6 میل ساده فلوت به ابعاد 80 سانتی متر در 160 سانتی متر به تعداد 5 عدد نحوه محاسبه به صورت زیر می باشد:

0.8*1.6*5*20600 که برابر با 131840 تومان خواهد شد.

تاریخ بروز رسانی: 30 خرداد 1395

5 نفر از این پست تشکر کرده اند.
  2. جواد277

این هم لیست قیمتهای سال 94 قبلی برای 95 بود البته باز هم یاداوری کنم این قیمتها حدود 28 درصد از قیمتهای در کارخانه های سهند و لیا وکاوه و یزد کقزوین گرانتر است که البته به این تفاوت به علت کفیت بسیار بالای کقزوی کمتر از 23درصد است

شیشه ساده تاریخ به روز رسانی : 1394/04/24
    ردیف نام کالا برند واحد قیمت (تومان) خرید
    1 شیشه 10 میل ساده درجه 1 شیشه سلیمی متر مربع 45.000
    2 شیشه 8 میل ساده درجه1 شیشه سلیمی متر مربع 35.000
    3 شیشه 6 میل ساده فلوت درجه1 شیشه سلیمی متر مربع 22.000
    4 شیشه 6میل برنز درجه1 شیشه سلیمی متر مربع 26.000
    5 شیشه 4 میل فلوت درجه1 شیشه سلیمی متر مربع 15.000

شیشه دو جداره تاریخ به روز رسانی : 1394/04/24
    ردیف نام کالا برند واحد قیمت (تومان) خرید
    1 شیشه دوجداره رفلکس نقره ای سوپر سیلور شیشه سلیمی متر مربع 40.000
    2 شیشه دوجداره رفلکس طلائی شیشه سلیمی متر مربع 35.000
    3 شیشه دوجداره ساده فلوت درجه1 شیشه سلیمی متر مربع 30.000
    4 شیشه دوجداره مشجر شیشه سلیمی متر مربع 28.000

بازدید 9875 بار آخرین ویرایش در شنبه, 27 تیر 1394 ساعت 12:11

7 نفر از این پست تشکر کرده اند.
  3. aboalfazl

aboalfazl Well-Known Member کاربر فعال

شغل:
    مهندس عمران
    شرکت برای صادرات محصولات باید 25_30 درصد سهام شرکت را به نام شریک تجاری خود بزند
    ک با افتتاح فلوت 2 و تولید رسمی محصولات انجام خواهد شد

شرکت برای انجام معامله عمده صورت های مالی را شفاف خواهد کرد و قیمت سهم را نیز به قیمت معامله عمده نزدیک خواهد کرد

در فلوت 2 حدود 130 میلیارد تومان فقط وام های دلاری و یورویی گرفته اند
    دارایی های شرکت فوق العاده بالاست و به نظر شما معامله عمده در چ محدوده ای خواهد بود؟؟؟

آیا 200-500 تومن
    یا 3000_5000 تومن
    یا 5000_7000 تومن؟؟؟

4. مجتبی حسابدار

مجتبی حسابدار Well-Known Member کاربر فعال

تشکر از شفاف سازی و حمایت دوستان و سهامداران اصیل و عزیز - لازم به ذکر است در صفحه 4 گزارش هیئت مدیره به مجمع عمومی آمده که پس از تکمیل مراحل افزایش سرمایه در بورس شرکت اقدام به تشکیل مجمع عمومی فوق العاده جهت خروج از شمول ماده 141 قانون تجارت خواهد نمود - یعنی الان موضوعیت برای شرکت خروج از زیان انباشته است

2 نفر از این پست تشکر کرده اند.
  5. taha123

taha123 Well-Known Member کاربر فعال

شغل:
    كارمند
    دفاتر ايران و خارج مطلب جديدي است.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6. soghoot

soghoot مسدود شده مسدود شده

7. aboalfazl

شغل:
    مهندس عمران
    کل فروشنده های باقی مانده تا 300 روی سیستم 700،000 تا میباشد
    بعد از 300 دیگه فروشنده خاصی روی سیستم نیست
    موفق و پیروز باشید

8. aboalfazl

شغل:
    مهندس عمران
    بین 250_300 کل فروشنده های روی سیستم 700،000 تا است
    بین 300_350 کل فروشنده های روی سیستم 50،000 تا

یک شخص از این تشکر کرد.
  9. 22+

22+ Well-Known Member کاربر فعال

پیوست ها:

• 000.jpg
      000.jpg
      اندازه فایل:
      کیلوبایت 14.6
      نمایش ها:
      226
  10. جواد277

خوب در این چند روز چند نفر دیگر از این ریزها از سهم خارج شدن که چند نفر انها بچه های قم بودند که با جو سازی یک بنده شیطان سهم خود را مفت فروختند وما هم تا توانستیم در قیمتهای مناسب خریدیم وباز هم خریدار هستیم
    باز هم دارم میگویم معامله عمده این سهم در محدود 4500 تومان است واین قیمتهای برای کقزوی همانند یک جوک میماند خودتان بزودی متوجه خواهید شد

4 نفر از این پست تشکر کرده اند.
  11. جواد277

من لیست قیمتهای انواع شیشه را برایتان گذاشتم خودتان با مراجعه به صورتهای مالی پی به حساب سازی شرکت ببرید وتفاوت قیمت را متوجه بشوید
    البته میتوانید شیشه اتومبیل را هم هر تن حداقل حداقل 3میلیون تومان حساب کنید هر مترمربع ان را که قطر 2میلیمتر دارد ووزن هر متر مربع ان 5کیلو گرم است اگر کمی دقت کنید پی به حساب سازی شرکت خواهید برد
    بعد قیمت مواد اولیه را هم که یک شرکت زیر مجموعه کقزوی است را هم میتوانید 25 تا 30 درصد در نظر بگیرید وسود ان را هم برای کقزوی حساب کنید
    البته برای این میگویم خودتان حساب کنید تا بیشتر در جریان کار این شرکت قرار بگیرید تا خودتان باورتان بشود چه سهم ارزشمندی در سبد دارید هر چند میدانم که سهامدار انچنانی در سهم نمانده و حقوقی با کدهای شخصیش همه را در قیمتهای مختلف وبا ترفندهای مختلف در این چند سال پیاده کرده است

5 نفر از این پست تشکر کرده اند.
  12. taha123

شغل:
    كارمند
    جواد عزيز
    در صورتهاي مالي چيزي در مورد دفاتر كقزوي نديدم--اگر فرصت بود بيشتر توضيح بدهيد

یک شخص از این تشکر کرد.
  13. 22+

22+ Well-Known Member کاربر فعال

شیشه اتومبیل باید قابلیت جذب اشعه های مخرب خورشید از قبیل اشعه سیاه رو داشته باشه تا بتونه از تخریب تزئینات داخل خودرو محافظت کنه.
    ظاهرا مصرف کننده های ایرانی اغلب از این الزام خبر ندارند چون این کیفیت در شیشه مدل های قدیمی تر ایرانی چندان به چشم نمی خوره .

قیمتهای فروشی هم که در مجمع مطرج شدند معادل نازل ترین قیمتهای شبشه ساختمانمی چینی تحویل در چین بودند .
    کارخانه جدید شیشه قزوین باید شیشه های نانو آن هم با تکنولوژی روز تولید کند.

اگر از موفقیت شرکت در بدست آوردن این قبیل تکنولوژی های روز اطلاع دارید لطفا اطلاع رسانی کنید.

یک شخص از این تشکر کرد.
  14. می ودر

می ودر مسدود شده مسدود شده

یک مشت دروغ تحویل ملت میدی
    اون از سایرا
    اون از مهرام
    اون از بالاس
    وووووووووووو
    این نان ها خوردن نداره عمو

15. karshenas.bours

karshenas.bours Member کاربر فعال

دوست عزیز شما میدونید این سهم حالا چند معامله میشه؟ 3600 تومن

16. taha123

شغل:
    كارمند
    کساني که قبل از افزايش سرمايه 1600 درصدي نخريدند از سود بالايي محروم شدند.الان هم سعي مي کند با ايجاد جو منفي سودي که از دست داده اند جبران کنند. ...منتظر قيمت هاي چند هزلر توماني هستم .و دوست دارم ببينم در قيمت چندهزار توماني چه خوهند گفت.....

3 نفر از این پست تشکر کرده اند.
  17. مجتبی حسابدار

با فرض 241 تومن قیمت فعلی و 1388 تومن قیمت قبل از افزایش سرمایه می شود 4130 تومن نه 3600 یعنی 12 برابر قیمت فروردین 94- یکی از پر بازده ترین سهم ها در طول 16 ماه بدون هیچ خبر خاصی - خبرها به صورت رسمی برسد چه ها شود

18. جواد277

به قول تو ادمک من دزد دروغگو کلاهبردار هر چه که تو میگویی
    فقط مردک ............من که لیست قیمتهای شیشه را در ایران با سایتش برایتگذاشته ام صورتهای مالی کقزوی در این چند سال هم هست خودت برو این قیمتهای رسمی وان دروغهای رسمی که قیمت واقعی شیشه را در صورتهای مالیش حتی از یک چهارم کمتر دیده مقایسه کن ولی میدانم که وساد این کار را هم نداری و فقط از روی بخار معده حرف مفت زدن بلد شدید
    اما در مورد سهامهایی که نام بردید من مهرام را از 230 تومان حدودا از اویل 92 در سبدم دارم وتا الان هم که سودهای مجامع ان را گرفته ام برایم قیمتش صفر شده است وهر قمیت که بفروشم برایم سود کامل است وتعدادم چون زیر 100 هزار تا است واینده روشن ان را هم میدان فروشنده نیستم به علم اینکه میدانم احتمال اینکه حقوقی ان را تا 700 الا 800 تومان هم پایبین بیاورد قبلا هم گفته وباز هم میگویم حقوقی شاید تا 700 تومان هم مهرام را پایین بیاورد
    در مورد ایرانیت من گفتم همه کارگرهای شرکت بازخرید شدن و همه تجهزیات شرکت در تهران واصفهان فروخته شده است که خود مدیر عامل با اعلام اینکه ما ورشکست نشدیم بلکه تولیدمان چون قدمی بوده است تولید ان را کنار گذاشتیم و همه گفته های من را هم به نوعی تایید کرد مطلبش را هم برایت گذاشتم اما در مورد زمینهای شرکت زمینهای باغ ابریشم کلا تفکیک واماده فروش ومشتری ان هم سپاه است برای مسکن سازمانی پرسنل خودش ولی تا فزار یک کارخانه جدید ایرانیت راه نیافتد سندهای تفکیک شده ان توسط شهرداری ازاد نخواهد شد حال این کار چقدر طول بکشد خودشان میگفتند برج 4که گذشت ایا تاخیر در ان من را دروغگو کرده است مثل اینکه کارهای اداری در ایران را نمیدانی
    اما بالاس دارم وباز هم با ان سهامداری خواهم کرد الان میانگینم با سود مجمع ان بعد از دوسال شده 730 تومان تعدادم هم زیاد نیست کلا 270 هزار تا است وانشالله می خواهم سرکه 7 ساله که شد میگویند دارویی است وخیلی گرلانتر میخرند ومن هم چیزی که زیاد دارم صبر است

در پایان تو خلی راخت نشستی پای سیستم و با بخار ......معدهات که به مغزت میخورد داری حرف مفت میزنی من امروز رفته بودم نمایشگاه تا از غرفه شیشه اردکان یکی از شرکتهای شیشه فلوت که در یزد است بازدید کنم واطلاعات از قیمت و میزان تولید بگیرم تا بتوانم جواب امثال توی یاوه گو را با سند ومدرک بگویم
    بهتر است بجای دروغ گفتن باید بروی خودت را درست کنی امثال شما حرف مفت زن بسیار هستند من که قبلا گفتم صبرم زیاد و جواب همه یاوه گویهایت را خواهم داد
    اگر راست میگویی یک شرکت معرفی کن در دو سال نمیخواهد 500 درصد رشد کند فقط 200 درصد هم رشد کند من قبول میکنم انوقت بیا حرف مفت بزن

4 نفر از این پست تشکر کرده اند.
  19. مجتبی حسابدار

ببخشید 14 برابر یعنی 1300 درصد بازدهی در طول 16 ماه

20. می ودر

می ودر مسدود شده مسدود شده

یک مشت دروغ تحویل ملت ساده میده و بعد میگه تحلیل میکنم باور بفرمایید توی مجمع مهرام هیچ حرفی برای گفتن نداشت. کقزوی ورشکسته حقوق پرسنل اش را به زور میدهد بعد میخواهن بلوک روی 4500 بزنن بر ادم دروغ گو لعنت