کطبس ( ذغال سنگ نگین طبس )

arad700

Well-Known Member
کاربر فعال
خوب حرکت می کنه کطبس. با افزایش نرخ ذغال سنگ و افزایش احتمالی حجم تولید کطبس به نظرم همچنان خواهد تاخت.

arad700

Well-Known Member
کاربر فعال
تا صف خرید نشه ظاهرا سهامداران رغبتی به خرید نشان نمیدن.
سهم خوب راه خودش را خواهد رفت.

arad700

Well-Known Member
کاربر فعال
من شخصا کطبس را در محدوده ۱۲۰۰ تا ۱۳۰۰ تومن می بینم. حالا ممکنه نظرمن اشتباه باشه ولی سود ۱۵۵ تا ۱۶۰ برای این سهم قیمت ۱۲۰۰ تا ۱۳۰۰ را به نظرم در پی خواهد داشت

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
من شخصا کطبس را در محدوده ۱۲۰۰ تا ۱۳۰۰ تومن می بینم. حالا ممکنه نظرمن اشتباه باشه ولی سود ۱۵۵ تا ۱۶۰ برای این سهم قیمت ۱۲۰۰ تا ۱۳۰۰ را به نظرم در پی خواهد داشت
شایدم هم قیمتش بیشتر هم بشود البته تا برج 6 با این شل کن سفت کن خیلیها را پیاده کردن و روی 500 تا 550 هم حدود 2ماه در جا زد نمونه دیگر از گروه تکادو کمنگنز است که انهم مانند کطبس امسال هم تعدیل سود بالا و رشد قیمتی بالا خواهد داشت امسال گروه سهامهای تکادو وخود تکادو شگفتیهای بسیار خواهند داشت

arad700

Well-Known Member
کاربر فعال
الان کطبس تابعی از قیمت شمش فولاد و حجم تولید در فولادی ها خواهد بود.
اینکه نرخ فروش تابعی از نرخ شمش فخوز هست که دیگه واقعا خیال من از مفت خری ذوب آهن راحت شده.
فقط می مونه اینکه ظرفیت تولید هم افزایش پیدا کنه که دیگه کطبس تبدیل به طلای سیاه بشه.

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خواهشا"تاپیک رابالانیاورید................متشکرم ....سهم داره راهش رابه خوبی میره وبزارید سفته بازها ازسهم خارج بشوند.....

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز دیگه آخرین روز منفی و در جا زدن است یک حرکت اساسی خواهیم داشت
روزی که این پست را گذاشتن سهم روی 517 تومان دست و پا می زد و همه از سهم ناامید بودند 18 اسفند ماه و حالا در کمتر از یک ماه حدود 50% رشد ، قدرت تحلیل و درک بازار اینجاها مشخص میشه
کاذر هم در ابتدای یک رشد بزرگ قرار داره

غفران

Well-Known Member
کاربر فعال
در این 10 سال اخیر میانگین P/E سهم مگه چند بوده ؟؟؟
ضمنا دقت کنید سال 97 سه ماه اول افزایش منظور نشده از اول تیر ماه 21/5 درصد برای 9ماهه منظور شده
26 درصد هم از اول آذر افزایش نرخ گرفته
که جمع اینها 52 درصد میشه
که از اول 98 همه آنها اعمال میشه
اگه افزایش نرخ دیگری هم امسال بگیره که خیلی محتمل است و افزایش تناژ تولید بنظرتون کل سال 98 چقدر میتونه سود بسازه؟؟؟
بنده نظرم اینه سال 98 راحت 200 تومن EPS میسازه و میانگین P/E که شرکت در 10 سال اخیر داشته کمتر از 10 نبوده
شاید هم گهگاهی کمتر از 10 بوده باشه خیلی وقتها بیش از 10 بوده خلاصه میانگین 10 حتما بوده
و اگه انشاا... اقبال بازار ( توجه بازار و سفته بازها) به سهم باشه میتونه حتی P/E 14-15 هم بگیره
یعنی بین 2000 ________ 3000

arad700

Well-Known Member
کاربر فعال
اینم از صفهای فروش بی معنی امروزه سهمی که امسال ۱۶۰ سود داره روی ۷۴۰ صف فروشه!

arad700

Well-Known Member
کاربر فعال
احتمالا یه نفر امروز به هر قیمتی فروشنده بوده شاید خواسته وارد سهام دلاری بشه.ولی به نظرم خیلی زود مجددا به فاز صعودی بر میگرده.

بالا