کطبس ( ذغال سنگ نگین طبس )

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز دیگه آخرین روز منفی و در جا زدن است یک حرکت اساسی خواهیم داشت
پیش بینی شگفت انگیزی بود که دیروز در اوج هیجان منفی سهم کردم و امروز جابجایی بین سهامداران عمده و خریدهای دیگر سهامداران عمده راه رشد های آتی را باز کرد واقعا پیش بینی دقیقی بود

silas

Well-Known Member
کاربر فعال
لبخند پر از شادی جواد 277 بعد از فروش کطبس
امروز کمتر از 138 هزار سهم توسط 44 نفر فروخته شده و توسط یک نفر خریده شده بعد این جواد خان چند تا مثلا" فروخته که بخواد بخنده!!!!
شعر گفتن هم حدی داره،تخریب گری ناشیانه

arad700

Well-Known Member
کاربر فعال
من کطبس را به این صورت می بینم.
مصرف سالانه ذغال سنگ ۳.۵ میلیون تن هست که مقداری از تولید داخل بیشتره و به ناچار مقداری از خارج وارد می شود.
با افتتاح کوره بلند میدکو حدود ۲ میلیون تن به مصرف افزوده میشه.
در این صورت احتمال تولید ۳۰۰ هزار تن در سال ۹۸ زیاده چون سال ۹۶ شرکت ۲۹۵ تولید کرده.
قیمت جدید مصوب در آذر ۲۷۳۴۵۰۴ هستش.
در ۹ ماه شرکت هزینه تمام شدش حدود ۲۳۶ بوده که ۱۲ ماه میشه حدود ۳۱ و ما برای سال ۹۸ حدود ۴۳ درصد بهای تمام شده را نسبت به سال ۹۷ افزایش می دیم.
سایر هزینه های مالی و پرسنلی هم ۲۰ درصد افزایش.
با این مفروضات سود شرکت در حدود ۱۴۵ تومن خواهد شد که پی به ای ۸ بگیره قیمت ۱۱۶۰ تومن خواهد بود.
حالا اگر ۵ درصد دیگه افزایش نرخ بگیره سود شرکت ۱۶۰ تومن و قیمت ۱۳۰۰ تومن خواهد بود.
در نتیجه از محدوده قیمتی امروز شرکت بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ درصد میتونه گین بده.

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من کطبس را به این صورت می بینم.
مصرف سالانه ذغال سنگ ۳.۵ میلیون تن هست که مقداری از تولید داخل بیشتره و به ناچار مقداری از خارج وارد می شود.
با افتتاح کوره بلند میدکو حدود ۲ میلیون تن به مصرف افزوده میشه.
در این صورت احتمال تولید ۳۰۰ هزار تن در سال ۹۸ زیاده چون سال ۹۶ شرکت ۲۹۵ تولید کرده.
قیمت جدید مصوب در آذر ۲۷۳۴۵۰۴ هستش.
در ۹ ماه شرکت هزینه تمام شدش حدود ۲۳۶ بوده که ۱۲ ماه میشه حدود ۳۱ و ما برای سال ۹۸ حدود ۴۳ درصد بهای تمام شده را نسبت به سال ۹۷ افزایش می دیم.
سایر هزینه های مالی و پرسنلی هم ۲۰ درصد افزایش.
با این مفروضات سود شرکت در حدود ۱۴۵ تومن خواهد شد که پی به ای ۸ بگیره قیمت ۱۱۶۰ تومن خواهد بود.
حالا اگر ۵ درصد دیگه افزایش نرخ بگیره سود شرکت ۱۶۰ تومن و قیمت ۱۳۰۰ تومن خواهد بود.
در نتیجه از محدوده قیمتی امروز شرکت بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ درصد میتونه گین بده.
o_O:eek::D:cool::oops:

arad700

Well-Known Member
کاربر فعال
واقعا فکر نمیکردم بعد از ۷ میلیون عرضه بازهم صف خرید میلیونی باقی بماند.کطبس برای سال آینده هنوز حرفهای زیادی داره .
این نظر شخصی من است دوستان خودشون بررسی کنند.

بالا