کطبس ( ذغال سنگ نگین طبس )

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
کطبس و کپرور و کشرق هر 3توسط حقوقی دارند جمع میشوند چه با کدهای شخصی وچه با کدهای حقوقی به تظر من یکی از گروه زغال در سبد داشته باشید ضرر نخواهید کرد شاید مثل ما سیاه شدید از نوع الماس صنعتی :D:D

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ارزش وکادوبا20شرکت معدنی زغالی ومنگنز بالای 2000هزارتومان است ..............................................

طرلان

Well-Known Member
کاربر فعال
ببین چجور اردر چیده و سهمو زوری به پایین هول میده ... o_O سهم خشک خشک شده ولی ولکن نیست

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
کطبس و کپرور و کشرق هر 3توسط حقوقی دارند جمع میشوند چه با کدهای شخصی وچه با کدهای حقوقی به تظر من یکی از گروه زغال در سبد داشته باشید ضرر نخواهید کرد شاید مثل ما سیاه شدید از نوع الماس صنعتی :D:D
کپرور وکشرق که در این چند وقت انقدر حجم معاملاتشان بالا بوده که به زور نهایت تا 200 هزار سهم میرسد

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
کپرور وکطبس هر 2تعدیل مثبت بالایی دارند البته این نظر من است شایدم اشتباه باشد

(Ehsan)

Well-Known Member
کاربر فعال
سودهای سالهای قبل هنوز واریز نکردن چه برسه به امسال زنگم بزنی میگن نقدینگی نداریم چند ساله همین حرف میزنند
واسه من سالهای قبلو اردیبهشت واریزکردن باچندبارزنگ زدن وشکایت . فقط سود 96 مونده همین مجمع قبلی

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
:cool::cool::cool:

delediivooneh

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
میخواستم وکادو بخرم رو قیمت 705 تومن یهو تو چند دقیقه رسید به 750، بجاش کطبس اضافه کردم

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
کل گروه زعال سنگ از کطبس و کشرق و کپرور وتکادو تعدیل سودهای بالایی دارند

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
ترکیه ‌خریدار ذغالسنگ کرمان شد
گروه معادن >زغال‌سنگ - مدیرعامل شرکت ذغالسنگ کرمان با بیان اینکه امروز ترکیه خواستار خرید ذغالسنگ کرمان است، گفت:‌ خریداران داخلی باید منصفانه ذغال کرمان را خریداری کنند.

به گزارش ماین نیوز، سامان مرتاض در نشست خبری با اصحاب رسانه استان با بیان اینکه شرکت ذغالسنگ کرمان تا سال 93 دولتی بود و از سال 93 به سمت خصوصی‌سازی پیش رفته است اظهار داشت: در یک سال اخیر اقدامات بسیار خوبی در این شرکت انجام شده و ما شاهد یک کار تیمی با همکاری همه مدیران و نمایندگان استان هستیم.

وی با اشاره به اینکه در سال 97 حدود 8 درصد افزایش تولید کنستانتره نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشتیم افزود: حقوق پرسنل شرکت ذغالسنگ و بخش خصوصی که با ما همکاری دارند به‌روز شده است.

مدیرعامل شرکت ذغالسنگ کرمان با بیان اینکه توزیع شیر در معادن سال‌ها قطع شده بود که دوباره وصل شده است گفت: کارگاه خیاطی برای تولید لباس معدنکاران در شرکت راه‌اندازی شده و برون‌سپاری شده است.

وی با اشاره به اینکه حتی پروانه‌های بهره‌برداری معادن تمدید نشده بود و امروز پهنه‌های جدید را در دستور کار داریم بیان کرد: حدود 110 میلیارد تومان بدهی مالیاتی ما در استان بود که تهاتر شده و عملا شرکت ذغالسنگ از این بار مالی بیرون آمد.

مرتاض با بیان اینکه بدهی ما به تامین اجتماعی 54 میلیارد تومان بود که در طرح بخشودگی جریمه‌ها بخشیده و مابقی اقساط شده است عنوان کرد: در حال حاضر حدود 14 میلیارد تومان بدهی به تامین اجتماعی داریم.

وی با اشاره به اینکه در این مدت به صورت تمام وقت کار کردیم افزود: خوشبختانه توانستیم با کار جهادی با همکاری تمام کارکنان بخش زیادی از مشکلات را حل کنیم.

مدیرعامل شرکت ذغالسنگ کرمان با بیان اینکه 20 سال قبل به افرادی که در شرکت ذغالسنگ شاغل بودند خانه‌هایی برای سکونت واگذار شده بود گفت: این خانه‌ها به صورت موقت واگذار شده بود و قرار بود که بعدا آنها ترک کنند، اما نمی‌روند.

وی با اشاره به اینکه حتی بعضی‌ از ساکنان این خانه‌ها ادعای مالکیت دارند افزود: این افراد هیچ سند مالکیتی ندارند و این زمین‌ها و خانه‌ها عمومی است و مربوط به قشر و تعداد خاصی نیست که روال قانونی آن طی می‌شود.

مرتاض با بیان اینکه تعداد خریداران ذغال کک‌شو ما باید بیشتر از این باشد و ما به فکر صادرات ذغال هستیم تا ارزش افزوده بیشتری داشته باشیم گفت: باید بازار بهتری برای ذغال داشته باشیم تا قیمت ذغال واقعی باشد.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه در سال‌های گذشته با کمترین قیمت ممکن ذغال کرمان به ذوب‌آهن اصفهان فروخته شده است بیان کرد: این در حالی‌ است که می‌توان با بازارهای جدید، قیمت فروش ذغالسنگ کرمان را افزایش داد و کرمانی‌ها بیشتر منتفع شوند.

مدیرعامل شرکت ذغالسنگ کرمان با بیان اینکه امروز ترکیه خواستار خرید ذغالسنگ کرمان است افزود: خریداران داخلی باید منصفانه ذغال کرمان را خریداری کنند.

وی با اشاره به اینکه بیش از سه هزار و 100 نفر در شرکت ذغالسنگ به‌صورت مستقیم شاغل است گفت: بالغ بر 97 درصد نیروهای ما بومی استان کرمان هستند.

omid26

Active Member
کاربر فعال
با وجود افزايش سرمايه جديد ٢٣درصد
گزارش ٩ماه امسال نسبت به پارسال ٦٤درصد رشد داشته
به قسمت پايين گزارش دقت كنيد الان چند ماه در حال رايزني بابت افزايش نرخ دوباره محصولات هست
يعني يك تعديل خوب در راه است.سهامدار عمده قيمت پايين نگه داشته در حال خريد

بالا