کشت و صنعت دامپروری پارس (زپارس)

اشتباه محض

Well-Known Member
نارنجی سابق
#زپارس اصلاحیه زده و به طور کلی از این روبه آنرو شده !! سهمی که 3 ماهه 83 میلیارد ریال اعلام درامد کرده بود حالا 3 ماهه 1125 میلیارد ریال فروش اعلام کرده است ! در توضیح قید کرده : با توجه به اينکه اين شرکت از استاندارد 26 حسابداري در محاسبات صورتهاي مالي استفاده مي نمايد و محاسبه ارزش منصفانه در هرماه امکان ندارد وبايستي در پايان دوره محاسبه شود و فرم فوق بيشتر مربوط به فروش محصولات ميباشد لذا در اصلاحيه فوق کل در آمد ارزش منصفانه و مابه التفاوت فروش وبهاي تمام شده انتسابي لحاظ شده است .

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
#زپارس اصلاحیه زده و به طور کلی از این روبه آنرو شده !! سهمی که 3 ماهه 83 میلیارد ریال اعلام درامد کرده بود حالا 3 ماهه 1125 میلیارد ریال فروش اعلام کرده است ! در توضیح قید کرده : با توجه به اينکه اين شرکت از استاندارد 26 حسابداري در محاسبات صورتهاي مالي استفاده مي نمايد و محاسبه ارزش منصفانه در هرماه امکان ندارد وبايستي در پايان دوره محاسبه شود و فرم فوق بيشتر مربوط به فروش محصولات ميباشد لذا در اصلاحيه فوق کل در آمد ارزش منصفانه و مابه التفاوت فروش وبهاي تمام شده انتسابي لحاظ شده است .
یعنی 8 میلیارد و سیصد میلیون رو تبدیل کرده به 112 میلیارد و پانصد میلیون تومن!!!

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
واقعا باید به کانال های تحلیلی ما و همچنین دوستان با سابقه زیادشون ، خسته نباشید گفت
شرکت 3 ماهه کل مبلغ فروشش 8.3 میلیارد هست
اون اصلاحیه 112 میلیارد مربوط به 12 ماهه هست که در گزارش حسابرسی نشده هم همون 112 میلیارد قید شده . سال مالی شرکت برج 9 هست .

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
از شما انتظار بیشتری میرفت . بجای کپی پیس کردن ، برید کدال رو خودتون ببینید

شهروز..

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شما هم که از آب گل آلود فکر کنم خواستی کوسه شکار کنی ;)
شما هم بهتره خودتو به یه دکتر نشون بدی...!!
عجیب بودن و متناقض بودن پست کاربر رو گوشزد کردن از نظر ذهن بیمار شما از آب گل کوسه گرفته!!! حالا خوبه من گفتم وگرنه بعید میدونم امثال شما اصلا متوجه چنین اشتباهی میشدید!!

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شما هم بهتره خودتو به یه دکتر نشون بدی...!!
عجیب بودن و متناقض بودن پست کاربر رو گوشزد کردن از نظر ذهن بیمار شما از آب گل کوسه گرفته!!! حالا خوبه من گفتم وگرنه بعید میدونم امثال شما اصلا متوجه چنین اشتباهی میشدید!!
برای توجیه اشتباه خودتون ، راه خوبی رو در پیش گرفتید .
اگر شما متوجه این اشتباه میشدی که میومدی با مدرک تحلیل ارائه میدادی
در کل پذیرفتن اشتباه خیلی مهم هست که این رو در پست شما ندیدم

اشتباه محض

Well-Known Member
نارنجی سابق
توی اصلاحیه میزان فروش سال مالی ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ نسبت به آخرین گزارش تقریبا ۱.۵ برابر شده

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
توی اصلاحیه میزان فروش سال مالی ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ نسبت به آخرین گزارش تقریبا ۱.۵ برابر شده
یه نگاه به گزارش حسابرسی نشده 12 ماهه بنداز . مبلغ فروش و اصلاحیه الان .
باز تکرار اشتباه جایز نیست

اشتباه محض

Well-Known Member
نارنجی سابق
حالا اشتباه بتا سهم بوده
منم کپی پیس کردم
خداروشکر روز تعطیل بود و باعث ضرروزیان کسی نشدم
ولی سعی کنید شنبه اول وقت زپارسو بزارید برای فروش
این سهم قراره بدجوری بریزه و سهامداراشو متضرر بکنه

اشتباه محض

Well-Known Member
نارنجی سابق
یه نگاه به گزارش حسابرسی نشده 12 ماهه بنداز . مبلغ فروش و اصلاحیه الان .
باز تکرار اشتباه جایز نیست
عزیز دل برادر همه رو نگاه کردم
توی پست بالا هم در مورد گزارش حسابرسی شده حرفی نزدم
و برای اینکه مشکلی پیش نیاد توصیه به فروش کردم

نامردا میخواستن با جو سازی مردمو بندازن توی ضرر
خداروشکر که امروز تعطیل بود

• Like
Reactions: mds

seyed miri

Well-Known Member
کاربر فعال
گروه زراعت هنوز خیلی به بازار بدهکار اینا هنوز جایی رشد دارن تازه تو گروه های تلگرامی و. کانالها حرف این صعنت شده اینجا هم ماشاالله حسابی شلوغ شده

اشتباه محض

Well-Known Member
نارنجی سابق
زپارس 28 فروردین مجمع سالیانه داره
حضور در مجمع شدیدا توصیه میشه
اصل بازی زپارس بعد از مجمع سالیانه خواهد بود
این گروه دقیقا مسیر گروه قندی درسال 90و 91 را طی میکنه

nrahimi

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
استاندارد 26 حسابداری درآمد شرکت رو متحول کرد