کشت و صنعت دامپروری پارس (زپارس)

seyed miri

Well-Known Member
کاربر فعال
زپارس 3درصد ++++ با این سهم باید سهامداری کرد با این نرخ دام و کشاورزی این سهم حالا حالاجای رشد دراه ما از 650داریم میگیم این سهم زیر 1200 باید خرید

seyed miri

Well-Known Member
کاربر فعال
سهمی که چند وقته ما داریم حرف از خرید اون میزنیم چون ارزش خریددداره از این سهم غافل نشید روزهای خوبی پیش رو داره خودتون اوضاع دام و کشاورزی و قیمتهای اون با قبل از گرونی مقایسه کنید ببینید این سهام چقدر ارزش میشه

seyed miri

Well-Known Member
کاربر فعال
زپارس امروز حقوقی خوب حمایت کرد و پایانی سهم بالا نگه داشت رزهای خوبی زپارس همچنان ادامه داره کسی سهم داره فعلا سفت بچسبه

seyed miri

Well-Known Member
کاربر فعال
اقا من دیگه تاکید نمیکنم زپارس زیر نظر بگیرید صبح که مروگر باز کردید به معاملات زپارس نگاه کنید شبتون خوش همیشه پرسود باشید

3digh

Well-Known Member
کاربر فعال
درودبرشمااقای میری عزیز ظاهرا که تو این تالار فقط من وشما این سهمو داریم ضمن تایید فرمایشات جنابعالی منم به این سهم بنیادی خیلی امید دارم به دلم براته سهم اینده خوبی داره ازحمایت های خوب حقوقی هم ممنونیم

seyed miri

Well-Known Member
کاربر فعال
درودبرشمااقای میری عزیز ظاهرا که تو این تالار فقط من وشما این سهمو داریم ضمن تایید فرمایشات جنابعالی منم به این سهم بنیادی خیلی امید دارم به دلم براته سهم اینده خوبی داره ازحمایت های خوب حقوقی هم ممنونیم
[درود یکی از بچه های مغان تو تلگرام میگفت این سهم تا شب عید باید نگاه کرد این چند روز هم سهم میخواست - بشه حقوقی عالی حمایت کرد سهم فعلا تو مقاومت افتاده شاید 1الی 2روز بازی کنه اما با حمایتی که داره میشه مقاومت میشکونه

بالا