کشت و صنعت دامپروری پارس (زپارس)

seyed miri

Well-Known Member
کاربر فعال
زپارس بعد از دو روز استحرات امروز دوباره اوج گرفت

seyed miri

Well-Known Member
کاربر فعال
زپارس 3درصد ++++ با این سهم باید سهامداری کرد با این نرخ دام و کشاورزی این سهم حالا حالاجای رشد دراه ما از 650داریم میگیم این سهم زیر 1200 باید خرید

seyed miri

Well-Known Member
کاربر فعال
سهمی که چند وقته ما داریم حرف از خرید اون میزنیم چون ارزش خریددداره از این سهم غافل نشید روزهای خوبی پیش رو داره خودتون اوضاع دام و کشاورزی و قیمتهای اون با قبل از گرونی مقایسه کنید ببینید این سهام چقدر ارزش میشه

seyed miri

Well-Known Member
کاربر فعال
زپارس امروز حقوقی خوب حمایت کرد و پایانی سهم بالا نگه داشت رزهای خوبی زپارس همچنان ادامه داره کسی سهم داره فعلا سفت بچسبه

seyed miri

Well-Known Member
کاربر فعال
اقا من دیگه تاکید نمیکنم زپارس زیر نظر بگیرید صبح که مروگر باز کردید به معاملات زپارس نگاه کنید شبتون خوش همیشه پرسود باشید

seyed miri

Well-Known Member
کاربر فعال
باز حمایت خوب حقوقی وقتی حقوقی سهم داره حمایت میکنه حتما توش خبری هست ما بی خبریم

3digh

Well-Known Member
کاربر فعال
درودبرشمااقای میری عزیز ظاهرا که تو این تالار فقط من وشما این سهمو داریم ضمن تایید فرمایشات جنابعالی منم به این سهم بنیادی خیلی امید دارم به دلم براته سهم اینده خوبی داره ازحمایت های خوب حقوقی هم ممنونیم

seyed miri

Well-Known Member
کاربر فعال
درودبرشمااقای میری عزیز ظاهرا که تو این تالار فقط من وشما این سهمو داریم ضمن تایید فرمایشات جنابعالی منم به این سهم بنیادی خیلی امید دارم به دلم براته سهم اینده خوبی داره ازحمایت های خوب حقوقی هم ممنونیم
[درود یکی از بچه های مغان تو تلگرام میگفت این سهم تا شب عید باید نگاه کرد این چند روز هم سهم میخواست - بشه حقوقی عالی حمایت کرد سهم فعلا تو مقاومت افتاده شاید 1الی 2روز بازی کنه اما با حمایتی که داره میشه مقاومت میشکونه

ahmad40

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
با زپارس موافقم و عالیه .... وثنو هم بررسی خرید کنید

seyed miri

Well-Known Member
کاربر فعال
زپارس امروز هم عالی بود خرید خوبی حقیقها و گزارش خوب همگروه های زپارس اینده خوبی در انتظار این گروه هست با ورود قیمت زپارس به 800از دوشنبه برای این سهم باید انتظار صف خرید داشت

seyed miri

Well-Known Member
کاربر فعال
‍ ‍ ‍زپارس
شرکت ملي کشت وصنعت ودامپروري پارس در دوره 1 ماهه منتهی به97/10/30 از محل فروش محصولات خود مبلغ 27,869 میلیون ریال درآمد داشته است

این شرکت براساس عملکرد 1 ماهه برای سال مالی منتهی به 1398/09/30 مبلغ 27,869 میلیون ریال درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 60% رشد است.
منبع کدال

seyed miri

Well-Known Member
کاربر فعال
گزارش خوب زپارس این سهم الان باید بالای 850معامله میشد اما خراب بودن این دو روز بازار و عده ای هم داشتن سهم جمع میکردن جلوی رشد سهم گرفتن حالا باید دید فردا روند رشد سهم شروع میشه !!!

آخرین ویرایش:

seyed miri

Well-Known Member
کاربر فعال
زپارس حمایت خوب حقوقی کف قیمت ساخته اماده برگشت بشتابید برای خرید حتی به دید نوسانگری

seyed miri

Well-Known Member
کاربر فعال
زپارس از خریدش غافل نشید موقع ورود این چند وقته خوب ریخته برای ورود اماده باشید

seyed miri

Well-Known Member
کاربر فعال
خرید گروهی تو این سهم انتظار داشته باشید که استارتش امروز زده شد

seyed miri

Well-Known Member
کاربر فعال
کسای که دارن سهم میفروشن کمی فکر کن ببین دارن چکار میکنند به خرید حقوقی خوب دقت کنید !!!! از ما گفتن بود روند صعودی سهم کم کم شروع شده

بالا