کسرا ( سرامیک‌های صنعتی اردکان )

Parvazzz

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
والبته کسرای من رو
البته من 800 اردر فروش گذاشته بودم که معامله شده
امیدوارم همه سود کنند و 20هزارتا ماهم هرچند کم هست ولی بره بالای 1400تومن
شاید این اردر را من برداشتم

s.w

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
پرسود باشید من اگه پتایر داشتم بعد ۳۰۰ درصد رشد کوتاه مدت همه را به کسرا تبدیل میکردم
ممنونم دوست عزیز ولی محاسبات شما اشکال داره خیلی هم اشکال داره پتایر زمستان گذشته 400بود امروز 1200میشه 200درصد رشد .،کسری هم خوب یادمه همون زمان حدود 270-280بود و امروز 800 پس اینهم میشه 200درصد رشد..امیدوارم بیشتر دقت کنید تا پرسود باشید

جواد555

Very Good Member
کاربر فعال
ممنونم دوست عزیز ولی محاسبات شما اشکال داره خیلی هم اشکال داره پتایر زمستان گذشته 400بود امروز 1200میشه 200درصد رشد .،کسری هم خوب یادمه همون زمان حدود 270-280بود و امروز 800 پس اینهم میشه 200درصد رشد..امیدوارم بیشتر دقت کنید تا پرسود باشید
400تومن که شده 1200یعنی300درصد رشد...

s.w

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
400تومن که شده 1200یعنی300درصد رشد...
متاسفانه شما یا جدول ضرب بلد نیستی یا نمیتونی درصد حساب کنی! برای اینکه یاد بگیری دو برابر یعنی ۱۰۰درصد رشد و سه برابر یعنی ۲۰۰درصد رشد و چهاربرابر یعنی ۳۰۰درصد رشد!

s.w

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
شاید این اردر را من برداشتم
شما هم ظاهرا به خزانه بانک مرکزی وصلی!هر روز در حال خریدی!امون بده یک مشت خالی بند و متوهم و بیسواد دور هم جمع شدین واسه هم نوشابه باز میکنین

Parvazzz

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
شما هم ظاهرا به خزانه بانک مرکزی وصلی!هر روز در حال خریدی!امون بده یک مشت خالی بند و متوهم و بیسواد دور هم جمع شدین واسه هم نوشابه باز میکنین
هر کسی در حد توانش، منم امروز ۱۳ هزارتا روی قیمت ۷۹۵ اضافه کردم
تا وقتی کسی داره نظرش را میگه قابل احترامه،
متاسفم ولی چون بی ادبی کردی بفرما لیست نادیده ها

s.w

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
چقدرم بی معرفت تشریف دارید.....
دوست عزیز ناراحت نشو اما شما که بلد نیستی یک درصد را درست حساب کنی کسی هم درستش را بهتون میگه فورا جبهه میگیرین با این روحیه و سواد چطور تو بورس سود میکنید!؟ من خودم از ۳۷۰تا ۲۷۰با کسرا رفتم پایین کلی سر این سهم استرس و فشار بهم اومد تا امروز که کلا خالی کردم انشالله که شما و باقی دوستان از این سهم ۲۰۰درصد از قیمت امروز سود ببرید دقت کنید ۲۰۰درصد یعنی ۳برابر!یعنی ۲۵۰۰نوش جونتون.ایام بکام

تحلیلگر67

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
توی این بازار سلیقه ها خیلی متفاوته و نظرهای زیادی وجود داره
تعدا زیادی سهم داریم که سهامدارهای زیادی هم دارن
پس هر سهامدار دیدگاه خودش رو داره
ولی چه خوبه احترام بذاریم به نظر هم و بی ادبی نکنیم
انشاالله شما هم پر سود باشید در پتایر

تحلیلگر67

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
این پرایس اکشن کسرا هست
هرچی قیمت به 780 نزدیکتر باشه ریسک خرید پایین تر میاد
و هرف اول سهم هم 1400 هست
از نظر زمانی هم انتظار دارم در 6 روز کاری دیگ رشدش شروع بشه
حالا باید ببینیم این هفته یا هفته بعد این اتفاق میوفته؟

پیوست ها

افشاگر بورس

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
با ریزشی که در قیمت های جهانی اتفاق افتاد باید منتظر اقبال بازار به سهام هایی چون کاذر و کسرا بود ، سهام های معدنی تبدیل میشه به سهام های کم ریسکی مثل اینا

تحلیلگر67

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
بورس 24 سیگنال خرید کسرا رو داد...
خیلی معذرت میخوام ولی همین ادمای دزد باعث شدن گاهی بازار به گند کشیده بشه
ما که سهامداری میکنیم و توی حمایتها میخریم مثل امروز
ولی اینا یک عده رو بازیچه کردن تا توی کوتاه مدت به بالاترین سود برسن
کاذر و کگاز که پریدن
میچسبیم به کسرا ببینیم کی میشه 2900
ولی باید هوشیارتر باشن دوستان سهامدار

افشاگر بورس

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
با ریزشی که در قیمت های جهانی اتفاق افتاد باید منتظر اقبال بازار به سهام هایی چون کاذر و کسرا بود ، سهام های معدنی تبدیل میشه به سهام های کم ریسکی مثل اینا
طبق پیش بینی امروز کاذر با معاملات سنگین و صف خرید سنگین تر به کارش پایان داد و کسرا هم بخوبی حجم خورد و بالای 800 تثبیت شد

فردا پیش بینی من صف خرید کسرا است ، تقریبا همه اونهایی که عجولانه سهم می فروختند این مدت سهام هاشون را حراج کردند

تحلیلگر67

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
بازهم حقیقی خرید داشته
خیلی شبیه کاذر دارن عمل میکنن
فقط باید شناور سهم کم بشه تا روند صعودش هموار بشه
تا 900 بیاد دوباره استراحت و حمایت حقوقی و حقیقی درصدی و فکر میکنم از بالای 1000 تومان بازی اصلی سهم شروع میشه

افشاگر بورس

Very Good Member
کاربر فعال
عضو تازه
بازهم حقیقی خرید داشته
خیلی شبیه کاذر دارن عمل میکنن
فقط باید شناور سهم کم بشه تا روند صعودش هموار بشه
تا 900 بیاد دوباره استراحت و حمایت حقوقی و حقیقی درصدی و فکر میکنم از بالای 1000 تومان بازی اصلی سهم شروع میشه
امروز خریدار حقوقی محکمی دارد اینهم دیگه به پایان دوره استراحت نزدیک میشه باید منتظر حرکت سهم بود

بالا