کسرا ( سرامیک‌های صنعتی اردکان )

hadi1000

Well-Known Member
کاربر فعال
حداقل قیمت شما تا پایان سال چیست؟؟؟ملا میزان سود شرکت و پی به ای تعلق گرفته است...اگر سود 25تومانی الان را نهایت دربهترین حالت به 100تومان برساند قیمت 1000-1500تومان تا پایان سال بیشتر نخواهد شد؟!!!!
نظر اساتید و دوستان گرانقدرچیست؟؟!!!:D
کسرا برای امسال حدود 200 می تونه بسازه بدون قضیه معدن سنگ اهن.
با توجه به گفته مدیر شرکت با راه افتادن معدن و پروژه کاتالیستها قیمت سهم باید 10 هزارتومن باشه. تا نیمه سال هر دو پروژه تقریبا کامل فعال خواهند شد و پذیرش معدن هم برای امسال در بورس دارن.

جواد555

Well-Known Member
کاربر فعال
dehghani.mh@
.
2 ساعت پیش
#کسرا راه‌اندازی خط تولید آلومینای آلفا با ظرفیت تولید سالانه ۱۷ هزار تن یک شرکت دانش‌بنیان داخلی به‌زودی خط تولید آلومینای آلفا با ظرفیت تولید ۱۷ هزار تن در سال را به بهره‌برداری می‌رساند، محصولی که گفته می‌شود قرار است در آینده علاوه بر تامین نیاز وارداتی کشور، بازار صادراتی را نیز پوشش دهد با راه‌اندازی این خط در سال نخست ۵۰ تا ۶۰٪ نیاز داخل به این محصول برطرف می‌شود و ظرفیت تولید در سال آتی، کل نیاز کشور را پوشش خواهد داد آلومینای آلفا یک محصول واسطه است که در صنایع کاتالیست‌ها، سرامیک، نسوزها، مواد ساینده، گلوله‌های آسیاب سرامیکی و سایر سرامیک‌های پیشرفته صنعتی کاربرد دارد @minewsir

پیوست ها

hssn_mohammadi

Member
کاربر فعال
عضو تازه
مشاهده پیوست 51470
#شاخص #هموزن⚖-ماهانه=>واگرایی معمولی منفی بین قیمت واندیکاتور مشهود است.پس تا چندماه امکانِ اصلاح وجود دارد،لذا علیرغم ارزندگیِ بنیادیِ سهام با توجه به دلار 15 هزار تومانی،توصیه به خرید سهام ندارم واحتیاط را توصیه می کنم.هرچند در سهام بنیادی(کسرا)،توصیه به صبر و حوصله و نگهداری میکنم. 24/2/98
سلام، در کندل های هفتگی open, پایانی شنبه است و close پایانی چهارشنبه؟ یا جور دیگه ای حساب می شه

خوش خبر1

Well-Known Member
کاربر فعال
فقط کافی صبر کنید وبینیداین گوهر تابناک تا کجاها میره.
دوست عزیز من می دانم که صبر کنیم سهم10000 هم میشه

سوال من تا شب مجمع بود که1500 می شود یا نه؟

همه می دانند که تا عید قطعا1500را خواهد دید

مصدق مظلوم

Well-Known Member
کاربر فعال
دوست عزیز من می دانم که صبر کنیم سهم10000 هم میشه

سوال من تا شب مجمع بود که1500 می شود یا نه؟

همه می دانند که تا عید قطعا1500را خواهد دید
درود
ای ول دمت گرم .تا 10 ماه دیگه به سود بیش از 70 درصد هم رضایت نمی دهی
دعاگویت هستم اگر یک سهم با گین بالای 100 درصدی معرفی کنی

خوش خبر1

Well-Known Member
کاربر فعال
درود
درود
فلوله.

خوش خبر1

Well-Known Member
کاربر فعال
یکی از دیگر علتها که باعث میشه به سود 70درصدی راضی نباشم سرمایه خیلی خیلی کم است که 70درصدش هم عددی نمیشه.

ولی برای سرمایه های بالا 70درصد فوق العاده است.

جواد555

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام..منتظر اخبار خوب باشید..اینا رو میگم که نترسید و سهمتونا مفت از دستتون در نیارن ...گروهی که وارد سهم شدن حالا حالاها میخان تو هر قیمتی کسرا جم کنن ..پس از ی روز دو روز منفی احتمالی نترسید یا طمع نوسان بسرتون نزنه..احتمال اینکه ی باره ببنده برای گزارش الف خیلی خیلی بالاست....راستی افزایش نرخم گرفتیم.........

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
کسرا برای امسال حدود 200 می تونه بسازه بدون قضیه معدن سنگ اهن.
با توجه به گفته مدیر شرکت با راه افتادن معدن و پروژه کاتالیستها قیمت سهم باید 10 هزارتومن باشه. تا نیمه سال هر دو پروژه تقریبا کامل فعال خواهند شد و پذیرش معدن هم برای امسال در بورس دارن.
دوست گرامی واقعا مدیر شرکت قیمت 10تومان را گفته یا حدس شماست.؟؟؟؟!!!!..طی چه زمانی ..؟؟!!!!!!!...مخلصیم...

hadi1000

Well-Known Member
کاربر فعال
سلطاني:
خلاصه ای از اتفاقاتی که در مجمع افتاد رو براتون مینویسم . دوستانی که در مجمع حضور داشتن میتوانند صحت و سقم این مطالب رو بیان کنند . راس ساعت 9 صبح تمامی اعضا هیئت مدیره و افراد حقیقی در مجمع حاضر شدند ولی اعلام شد که مجمع از نظر تعداد شرکت کنندگان به حد نصاب نرسیده . هیئت مدیره از نمایندگان بورس که دونفر بودند تقاصا کردند تا ساعتی فرجه بدهند تا شاید سهامداران برسند ولی متاسفانه تا ساعت 11 صبح نیز تعداد شرکت کنندگان به حد نصاب نرسید و اعلام شد . بعد از خروج نمایندگان بورس دو نفر از دوستان که نامشان را بخاطر عدم مجوز خودشان که یکی از اهواز و دیگری از اصفهان آمده بودند نماینده سهامدار عمده و پسر ایشان آقای نظارات را به چالش کشیدند . موضاعت بر سر نوسان گیری و فروش بی رویه سهامدار عمده ، عدم حمایت هیئت مدیره از سهم عدم ورود معدن به بورس و بدهی سهامدار عمده مطرح شد . این دو سهامدار عزیز به حدی با صدای بلند و لحن شدید برخورد نمودند که مدیر عامل مجبور شد به پشت تریبون رفته و توضیحاتی ارائه کند . ابتدا نمایندگان بورس را دعوت کردند که به سالن برگردند و توضیحاتی دادند که با توجه به رسمی نبودن مجمع نتواستند گزارش هیئت مدیره را کامل قرائت کنند . فقط با توجه به رکود صنعت کاشی و سرامیک و شیفت نمودن تولید شرکت به سوی صنایع سود آور مثل نفت و گاز و پتروشیمی اشاره نمود که تازه ابتدای راه هستند و قرارداد پارس جنوبی که 25 درصد فروش سال قبل را دارند را مثال زدند و چندین نمونه نیز به جاهای مختلف داده اند که منتظر پاسخ هستند .
در مورد معدن نیز قرارداد بزرگی که با چادر ملو بستند و ماشین آلات را وارد نموده و دیگر خام فروشی نکرده و کنستانتره خواهند فروخت . ولی در مورد ورود معدن به بورس که چرا انجام نشده اون دوست عزیزی که از اهواز آمده بود تاکید کرد چرا این کار انجام نشده . مدیر عامل توصیح داد که سال قبل تا 7 میلیارد تومن افزایش انجام شده ولی قانون جدید بورس باید سرمایه معدن به 20 میلیارد برسد . با توجه به آورده ای که کسرا در معدن داشته و الان در صورتهای مالی مشهود است اگر افزایشی بدهند تا این مرحله میتوانند به 10 میلیارد برسن و عملا امسال وارد بورس نمیتوانند بشوند . از طرف دیگر شرکای دیگر معدن که 40 درصد را دارند نیز باید نقدینگی بیاورند .‌ در افزایش سرمایه قبلی نیز که نتواستند نقدینگی بیاورند کسرا سهم اونا رو داد و مالکیت معدن از 55 درصد به 60،8 درصد رسید . ولی مدیر عامل اذعان نمود که سود معدن تا سال آینده از سود شرکت اصلی هم بیشتر خواهد شد .
در مورد فروش سهامدار عمده آقای نظارات مجبور شد به پشت تریبون برود .دوستان عزیز با فریاد و داد و بیداد خواستند که توضیح بدهد . ایشان از نوسانگیری که به پسرش نسبت داده بودند فقط بسنده کردند که اگر تخلفی صورت گرفته از مراجع قانونی پیگیری کنند و در مورد فروش سهامدار عمده اینجور توضیح دادند که آقای امامی و ایشان به غیر از کسرا حدود 11 کارخانه که در صنعت کاشی و سرامیک و نساجی دارند که همگی یا تعطیل شده اند یا بدهی دارند و مجبور شدند بفروشند تا بخشی از بدهی را بدهند . کاشی کویر را مثال زدند که 3000 نفر پرسنل داشتند که الان به کمتر از 1500 نفر رسیده و احتمال کاهش نیرو به زیر هزار نفر را نیز دارند . در همین حین چند نفر از عزیزان فیلم برداری میکردند که با توجه به اعتراض که خود شرکت نیز فیلم این گفتگو را داره تهیه میکنه ادامه دادند که دیگر سهامدار عمده سهمی نخواهد فروخت (که من بعید میدونم نفروشه) . بعد پرسیده شد که قیمت سهم با اتفاقاتی که در شرکت داره میفته چند می ارزه . وایشون گفتن 10 هزار تومن که با شگفتی حاضران دو باره سئوال شد الان با وضعیت فعلی چند می ارزه که ایشان گفت 400 تومن . در آخر نیز گفت که کار تحقیقاتی توسط آقای دکتر جعفری با یک تیم در مشهد از حدود 4 ماه قبل شروع شده که نمیخواست اینجا عنوان بشه و با رسیدن به نتیجه مطلوب از ورود 80 درصد مواد اولیه از خارج بی نیاز خواهیم شد و حاشیه سود شرکت هم بالا میره .در خاتمه نیز باید از حسابرس شرکت که بدهی سهامدار عمده رو امسال بند گزارش حسابرسی کرد تشکر نمود . در این مورد مدیر عامل توضیح داد که ما جنس مثل سایرین فروختیم و بابت عدم تسویه 30 درصد بهره نیز در حسابها منطور شده ولی رقم اون الان نزدیک به 11 میلیاد تومن یعنی به اندازه سود شرکته . من فکر کنم بورس تا نوبت بعدی مجمع سهم رو باز نکنه تا تکلیف بدهی مشخص بشه . ولی یکی از دوستان که با بنده از تهران آمده بودیم پیشنهاد داد تا سهامدار عمده به اندازه بدهی خود بجای اینکه سهم رو به بازار بفروشه به کسرا یا یکی از شرکت های زیر مجموعه اون واگذار کنه . که این موضوع باید بررسی بشه و در مجمع آتی راهکاری براش پبدا کنیم . مجمع دیگر ادامه پیدا نکرد و فیلم این گفتگو دست چند نفر هست که اگر صلا بدونن پخش خواهند کرد . عرض دیگه ای ندار

tcitak

Well-Known Member
کاربر فعال
باسلام
درمجمع سال گذشته سهامدار عمده ی کسرا درجواب چند تن از سهامداران خاص که چنذین سال است که سهام شرکت رادارند گفته بود زمانی که تولید آلفا آلومینا وخط تولید کنسانترهمعدن زرین پود راه اندازی شود سهم ارزشی بالاتر از ده هزار تومان خواهد داشت.

hasanmarzbani

New Member
عضو تازه
قبلا گفتم الانم میگم بشه ۲۰۰۰تومن بنده با رضایت کامل از کسرا میرم بابا حق سهامدارای درصدی هم هست که یه سودی بکنند دیگه الهی شکر انشالله فرصت ورود به دلال نده و اصلاحش بره ۱۱۰۰تومن و بعدش ۲۰۰۰تومن که قولم قوله میفروشم بهشون با ارزوی موفقیت برای تمام پرسنل زحمت کش کسرا

mbroumand1984

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
من تک سهم کسرا هستم با 1 میلیون برگ سهم با میانگین زیر 400ت................اشالا و به امید خدا این سهم همه رو مات و مبهوت خواهد کرد و همه ما سهامداران کسرا روزهای طلایی در انتظارمان هست فقط و فقط صبوری و سهامداری لازم داریم... هر منفی کسرا فرصت خریده ...سهام باارزش خودتون رو برای چند درصد سود ناچیز نوسانگیری به حراج نگذارید که سخت پشیمان خواهید شد... اندکی صبر سحر نزدیک است...

جواد555

Well-Known Member
کاربر فعال
من تک سهم کسرا هستم با 1 میلیون برگ سهم با میانگین زیر 400ت................اشالا و به امید خدا این سهم همه رو مات و مبهوت خواهد کرد و همه ما سهامداران کسرا روزهای طلایی در انتظارمان هست فقط و فقط صبوری و سهامداری لازم داریم... هر منفی کسرا فرصت خریده ...سهام باارزش خودتون رو برای چند درصد سود ناچیز نوسانگیری به حراج نگذارید که سخت پشیمان خواهید شد... اندکی صبر سحر نزدیک است...
سلام...مبارکت باشه ونوش جونت...دوست عزیز اگر بهت بگم از اینجا به بعد تا پایان سال حداقل 400درصد دیگه میره رو پولت باورت میشه یا ن..فقط بشین ونگاه کن ببین چه جور گپشو پر میکن و همه رو هاج و واج انگشت به دهن میذاره...سودعالی تو کسرا تنها وتنها با صبر که حاصل میشه...
وامابعد....................
رفقا اینا رو که میگیم با توجه به وضعیت حال حاضر شرکت ؛ کل بازار و شرایط سیاسی کشور هست والا آینده محتوم را فقط خدا داند وبس؛ لذا خودتونم اوضاع واحوال را رصد کنید که خدای نکرده دو روز دیگه شرمنده کسی نشیم...
-----------------------------------به والله هدفم خیر و سود رسوندن ----------------------------------------

آخرین ویرایش:
بالا