کسرا ( سرامیک‌های صنعتی اردکان )

Ichiot

Well-Known Member
کاربر فعال
il.jpg

#شاخص #هموزن⚖-ماهانه=>واگرایی معمولی منفی بین قیمت واندیکاتور مشهود است.پس تا چندماه امکانِ اصلاح وجود دارد،لذا علیرغم ارزندگیِ بنیادیِ سهام با توجه به دلار 15 هزار تومانی،توصیه به خرید سهام ندارم واحتیاط را توصیه می کنم.هرچند در سهام بنیادی(کسرا)،توصیه به صبر و حوصله و نگهداری میکنم. 24/2/98

Pqrsdf

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان اگرلطف کنندازنظربنیادی یک تحلیل جامع اینجاقراردهندممنون میشم،ازپتانسیل های موجود سهم برای سودسازی چه درحال چه دراینده

saeid13581993

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
مشاهده پیوست 51470
#شاخص #هموزن⚖-ماهانه=>واگرایی معمولی منفی بین قیمت واندیکاتور مشهود است.پس تا چندماه امکانِ اصلاح وجود دارد،لذا علیرغم ارزندگیِ بنیادیِ سهام با توجه به دلار 15 هزار تومانی،توصیه به خرید سهام ندارم واحتیاط را توصیه می کنم.هرچند در سهام بنیادی(کسرا)،توصیه به صبر و حوصله و نگهداری میکنم. 24/2/98
واقعاااااا

saeid13581993

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
من این سهم زیر 300دارم نیاز به تبلیغ ندارم همین الان بالای 100درصد توی سودم ولی چیز عجیب اینکه شما بفرمایید سهمی که فروش ماهیانه اش چند برار شده حداقل سود امسال 100تومن است اصلاح کنه چند بشه بعد بادلار 15 تومنی مثلا بیاییم چی بخریم کنار علم تعهد و اخلاق نیز لازم است عزیز من اگر گزارش تلفیقش بیاد . اخبار معدنش بیاد توی 1000تومن زنبیل باید بگذارید عزیز قیمت فعلی سهم فقط ناشی از کنترل بازیگر خواهشنا دیگران را به انحراف نیاندازید ببخشد از صراحت کلام بنده

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کسرا امروز ۷۰۰ را پس بگیره یه صعود شارپ را شروع خواهد کرد،
امیدوارم یکی از خبرهای کسرا بیاد و ببنده و یه دفعه بالای ۲۰۰۰ باز کنه

anita90

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تو این بازار کسرا رو عالی میخرن ، شاخص فردا میرسه به ۱۹۷ هزار و برمیگرده، از اولین سهمهایی که صف خرید میشه همین کسراست
پیش بینی رو حال کردید ، الان هم پولبک کامل شد و میره به سمت ۱۰۰۰ هدف بعدی، نکته مهم این که مقاومت مهم ۷۰۰ چند ساله رو شکسته و وارد یک فضای رهایی شده که نوید یک رشد شارپ رو میده

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
پیش بینی رو حال کردید ، الان هم پولبک کامل شد و میره به سمت ۱۰۰۰ هدف بعدی، نکته مهم این که مقاومت مهم ۷۰۰ چند ساله رو شکسته و وارد یک فضای رهایی شده که نوید یک رشد شارپ رو میده
هرچه قیمتش بالاتر بره صف های خریدش هم محکم و محکم تر میشه.
حتی یه دونه برگ سهمش هم نباید فروخت.

مصدق مظلوم

Well-Known Member
کاربر فعال
درود
خوب معامله می شود.کم کم دارند باقی مانده ی دودل ها را هم از سهم بیرون می کنند. معاملات امروز 7 میل(1.5 میل حقوقی) و دیروز 12 میل و روز قبل 20 میل
کاربر نق نقو( پدیده قرن) انتهای رشد سهم را زیر 700 با چارت معرفی کرد.حالا کجاست بیاید عذر خواهی کند برای همه بی احترامی ها و ...
اگر خودمان درباره ی چیزی اطلاعی نداریم.حداقل اینست که اظهارفضل و بی احترامی نسبت به دوستان دلسوز و پیگیر نکنیم. انشا.. جناب جواد 277 هم ایشان را حلال کنند

bourse105

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام دوستان نقدینگی رسیده فردا خرید سنگین و اضافه کردن به خریدهای 360 تومن انشااله بره بالا همه با هم سود کنیم با تشکر از همه دوستان بخصوص آقا جواد 277 و آقا جواد 555 بابت معرفی و پیگیرهای مداومشون:):):):)

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
درود
خوب معامله می شود.کم کم دارند باقی مانده ی دودل ها را هم از سهم بیرون می کنند. معاملات امروز 7 میل(1.5 میل حقوقی) و دیروز 12 میل و روز قبل 20 میل
کاربر نق نقو( پدیده قرن) انتهای رشد سهم را زیر 700 با چارت معرفی کرد.حالا کجاست بیاید عذر خواهی کند برای همه بی احترامی ها و ...
اگر خودمان درباره ی چیزی اطلاعی نداریم.حداقل اینست که اظهارفضل و بی احترامی نسبت به دوستان دلسوز و پیگیر نکنیم. انشا.. جناب جواد 277 هم ایشان را حلال کنند
سلام
دوست عزیز برام جای تعجبه که شما به پست های کاربر پدیده ی قرن توجه میکنید
ایشون برای سرگرمی وو تفریح و افتادن به جان دیگران به تالار بورس میان
اصلا فکرنکنم سهامدار هم باشند
بهترین حالت نادیده گرفتن این کاربر هستش

مصدق مظلوم

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
دوست عزیز برام جای تعجبه که شما به پست های کاربر پدیده ی قرن توجه میکنید
ایشون برای سرگرمی وو تفریح و افتادن به جان دیگران به تالار بورس میان
اصلا فکرنکنم سهامدار هم باشند
بهترین حالت نادیده گرفتن این کاربر هستش
درود
دوست عزیز برای من که اصلا مهم نبوده حالاحالا ها با این سهم کار دارم و بارها هم گفته ام ولی برای جناب جواد277 احتمالا مهم و موثر بوده ظاهرا و دیگه مطلبی نمی زنند . هرجا هستند و این مطالب را می خوانند سالم و تندرست باشند.از پیگیری و اطلاع رسانی همه دوستان بسیار متشکرم سفره تان پربرکت

غروب آفتاب

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
گویاحرکت کسرا باعث ناراحتی خیلیا شده ؛ تو دو سه تا از تاپیکهای پر تردد که سر میزنی همش مقایسه سهم تو گل گیر کردشون با کسراست :D:D تو هر ایستگاهی که میرسه یه عده رو براحتی پیاده میکنه و همش میگن این آخر خط سهمه ولی :p:p

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز تعدادی اضافه شد...
.به سلامتی ...:D
ساعت 10دقیقه به 11بود که من خرید کردم ..بعدش یهویی رفت تا صف خرید..
..فکرکنم خریداران قدر درکمین هستند.....
.به محض اینکه کسی خوب بخره حمله می کنند تا جا نمونند...
.پرسود باشید...:D:D

سما

Active Member
کاربر فعال
سلام دوستان چند روزه کارگذاری سپهر باستان سنگین میخره باهاشون صحبت میکردم میگفتند برا صندوقشون میخریدند پله اول صحبت ۱۱۰۰ بود بعد به دید ۴ ماه ۱۷۰۰ سهمو میدیدن

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
کسرا پنجاه برابر شدن قیمت در کمتر ۵ سال را در کارنامه داره و باز تاریخ تکرار میشه
حداقل قیمت شما تا پایان سال چیست؟؟؟ملا میزان سود شرکت و پی به ای تعلق گرفته است...اگر سود 25تومانی الان را نهایت دربهترین حالت به 100تومان برساند قیمت 1000-1500تومان تا پایان سال بیشتر نخواهد شد؟!!!!
نظر اساتید و دوستان گرانقدرچیست؟؟!!!:D

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
حداقل قیمت شما تا پایان سال چیست؟؟؟ملا میزان سود شرکت و پی به ای تعلق گرفته است...اگر سود 25تومانی الان را نهایت دربهترین حالت به 100تومان برساند قیمت 1000-1500تومان تا پایان سال بیشتر نخواهد شد؟!!!!
نظر اساتید و دوستان گرانقدرچیست؟؟!!!:D
من به کسرا به عنوان دارایی یا سرمایه گذاری خیلی بلند مدت نگاه میکنم و هروقت نقدینگی دستم بیاد در حد توان اضافه میکنم. این استراتژی در حال حاضر من برای کسرا هست.

بالا