کسرا ( سرامیک‌های صنعتی اردکان )

afshar47

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان این درسته که امسال کسرا گپ افزایش سرمایه سال 92 را با اخبار و گزارشات خوبی که داره میتونه پر کنه؟
زمانشو نمیشه دقیق گفت ولی وارد گپ شده تارگتش هم میان مدت 4800 تا 5700 هست ولی اگر میخرید به دید حداقل مجمع سال 99 بخرید

sadeghis

Well-Known Member
کاربر فعال
زمانشو نمیشه دقیق گفت ولی وارد گپ شده تارگتش هم میان مدت 4800 تا 5700 هست ولی اگر میخرید به دید حداقل مجمع سال 99 بخرید
یاد اون موقع کسرا به خیر که تا بالای 8 تومان هم رفت. البته کسرا باید تا یه قیمتی بره که دیگه نوسانگیران جرات وارد شدن به سهم نداشته باشن برا نوسانگیری. ولی اکثر بزرگان بازار میگن با اتفاقات مثبتی که امسال تو کسرا افتاده توانایی پوشش گپ را داره. ما که قبلا خریدیم و حداقل تا مجمع سال اینده فروشنده نیستیم. توکل بر خدا.

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز سهام فروخته شده توی 700 دوباره خرید شد دو حالت برای اصلاح سهم ممکنه یکی ساختار تخت یعنی همین قیمت حداقل امروز کف قیمتی سهم هست یه رشد تا حدودای 720 دوباره اصلاح تا محدوده 600 یا اصلاح زیزاگ که میتونه توی محدوده 520 تموم بشه فعلا نمیشه گفت کدوم اتفاق میوفته ولی در هر حالت میان مدتی این سهم پله خرید کنید پشیمون نمیشید
من توی این سهم هیچ وقت منتظر اصلاح نمیمونم قیمت زیر ۱۰۰۰ فقط اضافه میکنم تا حالا از ۴۰۰ چند مرحله اضافه کردم،
یه دفعه یه دونه زیگزاگ معکوس میزنه میفته کانال ۲ یا ۳ هزار

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
این هفته برگرده به کانال ۷۰۰ راه صعودش برای چهار رقمی شدن باز میشه، بالای ۷۰۰ دوباره قفل میشه

جواد555

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام..منتظر اخبار خوب باشید..احتمال بسیار بسیار زیاد هست سهم ببنده و رکب بزن؛؛دقیق مثل قبل از عید که خیلیا از اونایی که فروخته بودن به هوای پایین تر خریدن رو آچمز کرد

iran land

Well-Known Member
کاربر فعال
میشه گفت کسرا مطمئن ترین سهم بازار هست چرا چون احتیاجی به واردات مواد اولیه تولیدی نداره چون بازار فروشش داخلی هست چون دانش بنیان هست و درآخر قیمت فعلی سهامش به جوک شبیه و مفت تر از مفت داره معامله میشه این را بازار در آینده نه چندان دور متوجه میشه...

anita90

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
وقتی کل بازار یهو پایین میاد و یه عده همچنان پرقدرت میخرند و در روزی که شاخص دو هزار واحد منفی میخوره معلومه که خبرهایی در راهه که از ما بهترون میدونند ،از لحاظ تکنیکی هم پولبک به سقف شکسته شده انجام شده و میره که بگذره بره برای ۱۰۰۰،گرفتن نوسان از این سهم ممنوعه

anita90

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
وقتی کل بازار یهو پایین میاد و یه عده همچنان پرقدرت میخرند و در روزی که شاخص دو هزار واحد منفی میخوره معلومه که خبرهایی در راهه که از ما بهترون میدونند ،از لحاظ تکنیکی هم پولبک به سقف شکسته شده انجام شده و میره که بگذره بره برای ۱۰۰۰،گرفتن نوسان از این سهم ممنوعه
تو این بازار کسرا رو عالی میخرن ، شاخص فردا میرسه به ۱۹۷ هزار و برمیگرده، از اولین سهمهایی که صف خرید میشه همین کسراست

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من تا ۱۰۰۰ نقدینگی دستم بیاد تا حد ممکن اضافه میکنم و تا مهرماه و روز تولدم هرچی قیمت سهم بالای ۱۵۰۰ رفته بود را صرف کار خیر میکنم.
و مرحله بعد سال ۹۹ مهرماه در همان روز هرچه قیمت سهم بالای ۴۰۰۰ بود را صرف امور خیر میکنم.

جواد555

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام..رفقا ی وقت ناراحت مثبت های کم کسرا نباشید..خبراش بیاد میبنده و تو باز شدن همشو جبران میکن...فقط کسی که صبر کن تو این سهم لذت سودشو میبره...((ان مع العسر یسرا ))..این سهم سال1400ارزشش 10هزارتومن خواهد بود..

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام..رفقا ی وقت ناراحت مثبت های کم کسرا نباشید..خبراش بیاد میبنده و تو باز شدن همشو جبران میکن...فقط کسی که صبر کن تو این سهم لذت سودشو میبره...((ان مع العسر یسرا ))..این سهم سال1400ارزشش 10هزارتومن خواهد بود..
به نظرم من سال ۱۴۰۰ به هدف یک دلاری خودش میرسه و شاید بالاتر،

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
معاملات امروز کسرا چقدر زیباست هرچه در صف خرید میدن میبلعند،
این جور جمع کردن یعنی سهم هوای چند هزار تومنی شدن در سر دارد

بالا