کسرا ( سرامیک‌های صنعتی اردکان )

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
کسرا واقعا خوب داره معامله میشه !!!!نسبتها خوبه علی رغم فروش حقوقی..فردا مثبته ...ان شاء الله..

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
باتوجه به اینکه سهم یه چند وقتی بود روند صعودی داشت و از سقف سالیانه هم عبور کرده بود این اصلاح دور از انتظار نبود ولی فکر نمیکردم به صف فروش برسه که متاسفانه یه سری از سهامداران عجول که در سود هم بودند رفتند داخل صف فروش
البته دلیل دیگه ی این صف فروش ترس از اصلاح شاخص بود که کسرا کاری به شاخص ندارد
کسرا این رشد را در زمانی داشت که بازار بی جون و رمق بود پس کاری به شاخص نداشته باشید

به امید خدا به زودی روند سهم صعودی خواهد شد

anita90

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با توجه به نسبت ها و این که از سقف سالیانه عبور کرده و باید پولبک بزنه به سقف شکسته شده و این که احتمالا چند روز منفی باشه ولی امروز جرات فروش یک سهمش رو هم نداشتم
با این که میدونستم امروز منفیه نفروختم ولی این پایان ماجرا نیست ،اتفاقا به نظرم بهترین اتفاق برای سهمه که خیلی راحت افراد در سود و عجول رو پیاده کرد و یک کف محکم برای سهم که فکر کنم ۵۰۰ باشه رو میسازه وبعدش گزارش فروردین و پرواز به سمت ۷۰۰

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
دلیل عمده منفی ریدمان بانک تجارت بود به خودش و بازار...موقعی که حجم وتجارت از 1میلیلرد گذشت گفتم همه چی خراب شد ...کی میخواد این سهم ها رو بخره ..آخرش هم صف خرید نداشت یعنی اوضاع از فردا ؟؟!!!و کسانی که سهم های باارزشی مثل کسرا رو فروختند و تجارت گرفتندچه شود!!!!!!
تعدادی در 5021خرید شد..اردرگذاشتم فکرنمی کردم بدن .....

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دلیل عمده منفی ریدمان بانک تجارت بود به خودش و بازار...موقعی که حجم وتجارت از 1میلیلرد گذشت گفتم همه چی خراب شد ...کی میخواد این سهم ها رو بخره ..آخرش هم صف خرید نداشت یعنی اوضاع از فردا ؟؟!!!و کسانی که سهم های باارزشی مثل کسرا رو فروختند و تجارت گرفتندچه شود!!!!!!
تعدادی در 5021خرید شد..اردرگذاشتم فکرنمی کردم بدن .....
واقعا اگر کسی کسرا رو فروخته باشه و به جای آن وتجارت خریده باشه اشتباه محض رو انجام داده
وتجارت نهایت با نرخ تسعیر ارزی که میگن داره خیلی رشد کنه میشه 2 برابر یعنی تقریبا به قیمت قبل از افزایش سرمایه اش برگرده که میشه سودی در حد 130 درصد
ولی کسرا چی؟
کسرا هیچ وقت تارگت قیمتی ندادم ولی رشد خیلی بیشتری خواهد کرد به امید خدا
عددی که من از یکی از دوستان کارگزاری شنیدم فراتر از چیزی بود که تصورش رو میکردم
کسرا رو نخواهم فروخت تا زمانی که به پول نیاز داشته باشم
انقدر به این سهم ایمان دارم درحدی که امروز پول لازم بودم یکی دیگه از سهم های سبدم رو بنام شپترو رو فروختم
شپترویی که خودش راه برای رشد زیاد خواهد داشت.

جواد555

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام..ی اتفاق جدید تو اردیبهشت برای سهم رقم خواهد خورد که سودآوری سهم را بیشتر خواهد کرد منتظر خبرش تو کدال باشید.بعبارتی کمتر از پارسال میفروش اما سودسازیش بیشتر میشه..بزن دست قشنگه رو ..فقط اگر این حقوقیای کمتر اذیت میکردن بهتر بود بهشون گفتن لااقل همه رو تو ی قیمت بذارید تا با ی اردر ازتون ورداریم منتظرن جواب بدن...بازم میگم پول دارید بخرید کسرا داره حال میده به خریداراش از فرصت ها استفاده کنید...خدا شاهده با این که میدونم تو طول روز چ اتفاقی قراره بیفته حتی ی دونه سهم رو نفروختم که نوسان بگیرم...

iran land

Well-Known Member
کاربر فعال
فلشهای سبز رنگ خرید حقیقی ها جالبه، سهم اگر قراربوداصلاح کنه که حقیقی درصدی امروز یک میلیون سهم خرید نمیکرد، کسرام هم وقتی از 300 تومن تا نزدیک 4 هزار تومن رفت یکسره نرفت و بین راه منفی و صف فروشم میشد...

seyyd

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
فلشهای سبز رنگ خرید حقیقی ها جالبه، سهم اگر قراربوداصلاح کنه که حقیقی درصدی امروز یک میلیون سهم خرید نمیکرد، کسرام هم وقتی از 300 تومن تا نزدیک 4 هزار تومن رفت یکسره نرفت و بین راه منفی و صف فروشم میشد...
یک میلیون نخریده بلکه ۱۰۰ هزار خریده

غروب آفتاب

Well-Known Member
کاربر فعال
یک میلیون نخریده بلکه ۱۰۰ هزار خریده
سلام
این بنده خدا معاملات به روز نشده دیروز رو دیده بود چون دو روز پیش سومین حقیقی یک میل اضافه کرده بود ولی دیروز حقیقی دوم یکصد هزار اضافه کرده ؛ علی الحال سهم اگر ارزنده باشه به قیمت هدف خودش خواهد رسید ؛ از قیمت 492 تومان به این سهم ورود کرده ام با فروش تمامی کتوکاهایم ؛ باشد که خریدار کتوکا از دست بنده سود کند و بنده هم خریدم در این سهم باعث سود خودم و دوستان دیگر شود:):)

بالا