کسرا ( سرامیک‌های صنعتی اردکان )

جواد555

Well-Known Member
کاربر فعال
واقعا عجب کسرایی شد ...!
چقدر تو ۳۶۰ تا ۳۸۰ سهم مفت خریدیم ...!
من چقدر گفتم پول دارید کسرا بخرید اما حالا میگم ی وقت طمع نوسان گرفتن دو زاری به سرتون نزن که بدجور عقب می افتید از کسرا..تو همین چند روز خیلیا مجبور شدن اونایی که فروختن را 10درصد بالاتر جایگزین کنن.
گزارش فروردینم عالیه...بزرگان سهم حرف از کسرای1500تومنی تا مجمع میزنن..پس الکی پول به کارگزار ندید.با کسرا حداقل تا مجمع99بمونید...
اما اما با توجه به اخبار واطلاعات تصمیم نهایی در مورد موندن یا فروختن را خودتون بگیرید تا خدای ناکرده کسی را مقصر نکنید..

iran land

Well-Known Member
کاربر فعال
احتمالا فردا یا پس فردا وارد اصلاح بشه ... البته موقت و دوباره به روند باز میگرده ... پس نیاین فحش بدین چرا منفی شد ;)
دوست عزيز شما که از 450 دارین میگین منفی میشه ولی از 500 هم رد شده رسید به 510 و با صف خرید بسته، منفی نمیشه دوست خوب میره کنفرانس.

saeid13581993

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگر احتمال ارائه گزارش در چند روز اینده بدهیم هیچ عقل سلیمی حکم به فروش کسرا این مرغ طلارا نخواهد داد

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
خوب مقاومت کرد..نهایتا فردا روی 510-520معامله بشه دوباره حرکت می کنیم....هرچند که نسبتها امروز افتضاح بود..:D:D

saeid13581993

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
خوب مقاومت کرد..نهایتا فردا روی 510-520معامله بشه دوباره حرکت می کنیم....هرچند که نسبتها امروز افتضاح بود..:D:D
عزیز جان سهم از 350اومده بالاخره عده ای سیو سود میکنند این منطقی ولی باید منتظر رکب گزارش باشیم به فرو شنده های عزیز

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
من چقدر گفتم پول دارید کسرا بخرید اما حالا میگم ی وقت طمع نوسان گرفتن دو زاری به سرتون نزن که بدجور عقب می افتید از کسرا..تو همین چند روز خیلیا مجبور شدن اونایی که فروختن را 10درصد بالاتر جایگزین کنن.
گزارش فروردینم عالیه...بزرگان سهم حرف از کسرای1500تومنی تا مجمع میزنن..پس الکی پول به کارگزار ندید.با کسرا حداقل تا مجمع99بمونید...
اما اما با توجه به اخبار واطلاعات تصمیم نهایی در مورد موندن یا فروختن را خودتون بگیرید تا خدای ناکرده کسی را مقصر نکنید..
نظر شما برای قیمت حداقل تا مهر98 روی چه عددی است ....
اگه سود ماهانه 15میلیارد درسال 98تکراربشه سرجمع 180میلیارد میشه که بابت هرسهم درحدود 350تومان میشود ..باورکردنی نیست؟؟!!!!
تشکرو سپاس

جواد555

Well-Known Member
کاربر فعال
نظر شما برای قیمت حداقل تا مهر98 روی چه عددی است ....
اگه سود ماهانه 15میلیارد درسال 98تکراربشه سرجمع 180میلیارد میشه که بابت هرسهم درحدود 350تومان میشود ..باورکردنی نیست؟؟!!!!
تشکرو سپاس
دوست عزیز این 15میلیارد فروش اسفندماه بوده بخشی از اون میشه سود نه همش هزینه ومخارج را باید کسر کرد...امسال حداقل100تومن سود میسازه..

Dext3R

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهم خوبیه فقط یکم بد معامله میشه... از 98 یهو میشه 82 بعد دوباره 90 93 باز 86 87.
میخواستم 98 ردش کنم. ولی این بازی ادامه دارد...
یکی از تصمیم های خوبم نگه داری کسرای 370 تومنی بود. حیف که نتونستم بیشتر از 7 هزارتا جمع کنم. فرصت بده قطعا بازم اضاف میکنم.

afshar47

Well-Known Member
کاربر فعال
کسرا امسال بین 35 تا 60 تومن میتونه سود بسازه ولی نکته اصلی سود سال بعد که خیلی ها رو شگفت زده میکنه
اینو بهمن نوشتم سود 97 دور بر 50 تومنه امسال خود شرکت میتونه حداقل 80 تومن بسازه بدون زیر مجموعه ها البته امسال شگفتی اصلی توی شرکت های زیر مجموعه هست هدف این موج حرکتی 600 تا 700 تومنه البته این هدف اولیه هست یه استراحت داریم اون محدوده بعدش انفجار قیمتی داره سهم

Bear Trap

Well-Known Member
کاربر فعال
1555261955136.png

رشد کسرا در طول 5 سال (2009 - 2014) در کل بورس بی نظیر بود، تقریبا 90 برابر شد (سود مجمع حساب نشده)

2014 تا 2019 اصلاح

10% آن رشد تکرار بشه کسرا چه قیمتی را می بینه؟
آیا تاریخ تکرار میشود

آخرین ویرایش:

گل شبدر

Well-Known Member
کاربر فعال
با توکل برخدا تا پایان سال با کسرا می مانم ....به 1500تومان راضی هستم که تا ان موقع راحت میرسه .....امروز26فروردین 98......:D:D:D

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
امروز یکی از کانال های تلگرامی کسرا رو معرفی کرده برای واچینگ
مراقب باشید سهم خودتون رو مفت نفروشید
تارگت نمیدم ولی هدف عدد مناسبی باید باشد

anita90

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با توجه به نسبت ها و این که از سقف سالیانه عبور کرده و باید پولبک بزنه به سقف شکسته شده و این که احتمالا چند روز منفی باشه ولی امروز جرات فروش یک سهمش رو هم نداشتم

بالا