کسرا ( سرامیک‌های صنعتی اردکان )

anita90

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
یه نکته مخفی ؛ اکثر گروه پترو پالایش و گروه فلزات تو پایان موج ۴ اصلاحی و در ابتدای موج ۵ قرار دارند مثل شاراک و فولای و..... ولی سهامی مثل کسرا و سهمهای شاخص هموزن هنوز موج ۳ شون رو شروع نکردند واکثرا در موج ۲ اصلاحی قرار دارند

iran land

Well-Known Member
کاربر فعال
یه نکته مخفی ؛ اکثر گروه پترو پالایش و گروه فلزات تو پایان موج ۴ اصلاحی و در ابتدای موج ۵ قرار دارند مثل شاراک و فولای و..... ولی سهامی مثل کسرا و سهمهای شاخص هموزن هنوز موج ۳ شون رو شروع نکردند واکثرا در موج ۲ اصلاحی قرار دارند
یکسری ها دارن میفروشن میرن سهام شاخص ساز چند برابر شده میخرن همون بهتر این افراد که اكثرا نوسانگیر هستن از سهم برن بیرون.بزودی شاید همین فردا مشخص بشه ما اشتباه کردیم یا کسایی که دارن این سهم مفت را میفروشن.

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
یکسری ها دارن میفروشن میرن سهام شاخص ساز چند برابر شده میخرن همون بهتر این افراد که اكثرا نوسانگیر هستن از سهم برن بیرون.بزودی شاید همین فردا مشخص بشه ما اشتباه کردیم یا کسایی که دارن این سهم مفت را میفروشن.
یک سری هم که چندتای ان را خبر دارم به علت تصویه حساب کارگزاری دارند میفروشند ما هم در منفی در حد توانمان اضافه میکنیم

پدیده قرن

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
یک سری هم که چندتای ان را خبر دارم به علت تصویه حساب کارگزاری دارند میفروشند ما هم در منفی در حد توانمان اضافه میکنیم
شما داری خرد خرد خالی میکنی.شما فروشنده هستید نه خریدار

miaad_aps

Member
کاربر فعال
نیازی به پر و خالی کردن دوستان نیست . . . سهم راه خودش رو میره . . . البته کاملا تکنیکالی بر پایه بنیاد و روانشناسی سهامدار خرد . . .

saeid13581993

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
خیلی دلم خونه ولی .......چه باید کرد شاخص 3000واحد مثبت ما در قید 389.400هستیم کاشکی حداقل 400رد میکردیم

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
خیلی دلم خونه ولی .......چه باید کرد شاخص 3000واحد مثبت ما در قید 389.400هستیم کاشکی حداقل 400رد میکردیم
من هم با اینکه حدود 40 درصد سبدم کسرا هست ولی از منفی این چند روز و رد نکردن 420 تومان ناراحت هستم با این اصلاح قیمت فرصت ورود یک مشته نوسانگیر به سهم را باز دوباره داد
ولی همانطور که حدود 60 روز پیش گفتم بین قیمتهای 340 تا 380 این سهم بازی بسیار دارد تا همه را پیاده کنند که البته به نظر من اخر بازی است و باید صبور بود واین را مطمئن باشید مزد صبر خود را نسبت به رشد بازار بالاتر خواهید برد

پدیده قرن

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
من هم با اینکه حدود 40 درصد سبدم کسرا هست ولی از منفی این چند روز و رد نکردن 420 تومان ناراحت هستم با این اصلاح قیمت فرصت ورود یک مشته نوسانگیر به سهم را باز دوباره داد
ولی همانطور که حدود 60 روز پیش گفتم بین قیمتهای 340 تا 380 این سهم بازی بسیار دارد تا همه را پیاده کنند که البته به نظر من اخر بازی است و باید صبور بود واین را مطمئن باشید مزد صبر خود را نسبت به رشد بازار بالاتر خواهید برد
صبور باش باقیش رو هم بفروش

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
قبلا هم گفتم وباز هم میگویم در قیمتهای 340 تا 380 با بازیهای بسیار خیلیها را پیاده خواهند کرد دید خود را از نوسانگیری 1و2روز به 6 ماه عوض کنید وبا سود بسیار بالا از سهم خارج شوید
این مطلب را حدود 60 روز پیش گفتم ببینید چقدر همه را نا امید کردن باز هم یاداوری میکنم با این سهم فقط سهامداری کنید اگر تک سهم هستید اصلا به تابلو نگاه نکنید وتا مجمع با سهم باشید

پدیده قرن

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
این مطلب را حدود 60 روز پیش گفتم ببینید چقدر همه را نا امید کردن باز هم یاداوری میکنم با این سهم فقط سهامداری کنید اگر تک سهم هستید اصلا به تابلو نگاه نکنید وتا مجمع با سهم باشید
من به تابلو نگاه نمیکنم من فقط به روی ماهت نگاه میکنم

iran land

Well-Known Member
کاربر فعال
دوست عزيز بخاطر اینکه کسرا شاخص ساز نیست اگه کسرا شاخص ساز بود کسرا هم صف خرید بود از وقتی شاپور اومده یا شاخص سازی شده یا سفته بازی، شاخص را با 3 گروه تو دو ماه دوبرابر کرد درحالی که بقیه بازار منفی بودن سهمهای سفته ای که چندین برابر شدن هم تو همین گروه دارین میبینین.

anita90

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
یک مقدار دیگه خرید شد ، کم کم دارم تک سهم کسرا میشم ، حتی اگر اخبار رانتی دوستان راجع به مناقصه و قرارد و ....نصفش هم درست باشه عالی خواهد بود ؛ گزارش فروش اسفند هم نزدیکه و پیشرفت به وضوح قابل مشاهده است

miaad_aps

Member
کاربر فعال
دوباره نوسان گیری برو بچ حقوقی شروع شد . . .اما دو روز منفی رو داریم بخاطر عرضه اولیه های بیخود . . . سهم فردا نباید صف شه . . . فعلا مناسب رشد نیست . . .

iran land

Well-Known Member
کاربر فعال
یک مقدار دیگه خرید شد ، کم کم دارم تک سهم کسرا میشم ، حتی اگر اخبار رانتی دوستان راجع به مناقصه و قرارد و ....نصفش هم درست باشه عالی خواهد بود ؛ گزارش فروش اسفند هم نزدیکه و پیشرفت به وضوح قابل مشاهده است
دوست عزیز مناقصه برگزار شده ولی چون تنها شرکت کننده مناقصه کسرا بوده یعنی رقیب دیگه ای نداشته یکبار دیگه در تاریخ 15 اردیبهشت 98 مناقصه برگزار میشه و اگر باز هم کسرا تنها شرکت کننده باشه برنده مناقصه کسرا محسوب میشه و چون کسرا رقیبی نداره از همین الان کسرا را میتونین برنده بدونین.

iran land

Well-Known Member
کاربر فعال
دوباره نوسان گیری برو بچ حقوقی شروع شد . . .اما دو روز منفی رو داریم بخاطر عرضه اولیه های بیخود . . . سهم فردا نباید صف شه . . . فعلا مناسب رشد نیست . . .
دوست خوب این مقدار ناچيز که حقوقی ها خرید و فروش کردن مقداری نیست که بخواد نوسانگیری محسوب بشه ضمن اینکه خرید حقوقی دو برابر فروشش بوده امروز و اگر قرار بر نوسان باشه بدونید اون 15 حقوقی خریدار نوساگیر هستن که اقدام به خرید کردن که بالاتر بفروشن یعنی قیمت امروز را کف خرید میدونن، درمورد عرضه اولیه هم عرضه اولیه رو سهمهای بزرگ تاثیر داره رو سهمهایی مثل کسرا تاثیر چندانی نمیذاره ضمن اینکه کسرا فردا مثبت و شاید صف خرید هم باشه....

آخرین ویرایش:

جواد555

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام..
هفته قبل جلسه هیئت مدیره در محل کارخانه مشهد برگزار شده . تولید آلفا آلومینا به روزی ۲۰ تن رسیده و از این به بعد رشد فروش دارد...بنابراین گزارش اسفند از بهمن بهتر خواهد بود..درنتیجه منتظر تعدیل مثبت حداقل50درصد باشید...

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
قیمت واقعی کسرا این نیست این سهم براحیت میتوانست هفته قبل مقاومت 400 و420 را بشکند ولی با دستکاری عده ای هنوز دارد در این قیمتها درجا میزند ما هم در حد توانمان تا بتوانیم درمنفی سهم را میخریم قیمت 370 الا 380 تومان الان میتواند سود سال اینده کسرا باشد

بالا