کسرا ( سرامیک‌های صنعتی اردکان )

saeid13581993

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
بعضی از کارگزاریها دارند اعتباریها را تصویه میکنند ما هم از این فرصت استفاده میکنیم ودر منفی اضافه میکنیم خدا خیرشان بدهد باورماننمیشد که مثل دیروز بتوانیم زیر 270 باز هم خرید کنیم امروز هم در منفی در خدمت هستیم
نفرمایید امروز منفی شود خیلی ناراحت کننده است که حقوقی هیچ حمایتی ندارد

saeid13581993

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
رنج های پایین بعلت نامیدی از عدم شفافیت شرکت و عدم حمایت حقوقی است بیش از یک میلیارد توی شرکتی اوردم که هیچ ارزشی برای سهامدارش قایل نیست .خدا به خیر کنه

saeid13581993

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
به نظر شرکت بجای دعوت از فعالان بورس بره سرمایه واقعی خودش که همون سهامداران خرد حمایت کنه واقعا حقوقی کثیفی داره توی اولین فرصت با یه سود معقول خارج میشم

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
رنج های پایین بعلت نامیدی از عدم شفافیت شرکت و عدم حمایت حقوقی است بیش از یک میلیارد توی شرکتی اوردم که هیچ ارزشی برای سهامدارش قایل نیست .خدا به خیر کنه
کمی صبور باش اگرقیمت واقعی کاتالیستهای شرکت میدانستی از منفی سهم هم استقبال میکردی و با صبر اضافه میکردید شرکت در حال نصب ماشین الات جدید در سایت شرکت در اردکان است تا 3مدل کاتالبست جدید دیگر هم تولید کند که یک مدل ان میانگین کیلویی 30 یورو قیمت جهانی ان است

saeid13581993

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
کمی صبور باش اگرقیمت واقعی کاتالیستهای شرکت میدانستی از منفی سهم هم استقبال میکردی و با صبر اضافه میکردید شرکت در حال نصب ماشین الات جدید در سایت شرکت در اردکان است تا 3مدل کاتالبست جدید دیگر هم تولید کند که یک مدل ان میانگین کیلویی 30 یورو قیمت جهانی ان است
جواد جون من امروز 250 خرید کردم فردا هم 300 کقزوی میفروشم اضافه میکنم ولی ادم چی بگه شبه عیدی خبری از قرارداشم که نیامد .بااین احوال از اظهارات شما سپاسگزارم

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
جواد جون من امروز 250 خرید کردم فردا هم 300 کقزوی میفروشم اضافه میکنم ولی ادم چی بگه شبه عیدی خبری از قرارداشم که نیامد .بااین احوال از اظهارات شما سپاسگزارم
برای اینکه به خودت هم ثابت شود چون سهامدار تعداد بالا هستی میتواند با مراجعه به دفتر شرکت وگرفتن مجوز بازدید از شرکت بیشتر به سهمی که داری اشنا بشوی

اصفهان، سی و سه پل، ابتدای خیابان چهارباغ بالا، مجتمع تجاری کوثر، فاز ۱، طبقه ۲

saeid13581993

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
برای اینکه به خودت هم ثابت شود چون سهامدار تعداد بالا هستی میتواند با مراجعه به دفتر شرکت وگرفتن مجوز بازدید از شرکت بیشتر به سهمی که داری اشنا بشوی

اصفهان، سی و سه پل، ابتدای خیابان چهارباغ بالا، مجتمع تجاری کوثر، فاز ۱، طبقه ۲
جواد جان حرف شما حجت به نظر شما این طرف سال خبری از قرارداد میاد

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
جواد جان حرف شما حجت به نظر شما این طرف سال خبری از قرارداد میاد
به ما اینگونه گفتند هر چند که این قرارداد استارت کار است و در سال 98 با قراردادهای بزرگ به سود اوری شرکت بیشتر اشنا میشوید

جواد555

Well-Known Member
کاربر فعال
امیدواریم ولی اون رنج 20هزار تای حقوقی نامحترم به چه معناست
از اینا تو کسرا فراوون خواهید دید اتفاقا بازیگر میخاد با این کاراش شما رو ناراحت کن تصمیم اشتباه بگیرید و بفروشید.....بیخیال باشید..بنظر من هر رو تابلو رو رصد نکنیدسهم خوب راه خودشو خواهد رفت...

iran land

Well-Known Member
کاربر فعال
ناامید نباشین دوستان فکر نکنید اگر این سهم را بفروشین سهمی دیگه بگیرین بهتره اصولا همه به سهم خودشون نگاه میکنند میبینند منفی هست یا بالا نمیره بعد بقیه بازار را نگاه میکنند میبینند خیلی از سهمها مثبت یا صف خریدن فکر میکنند سهم خودشون خوب نیست میفروشن میرن سهم دیگه را میخرن وقتی سهمو عوض کردن تازه توجه میشن تو سهمهای دیگه هم خبری نیست و فقط نوسان هست که میبینن خیلی خیلی کم پیش میاد سهمی مثل کسرام بالا بره که اونم بنیادی بالا نرفته و خبر خاصی نداشته. کسرا دیگه خیالمون راحته هم بنیاد خوبی داره هم اینکه تحریمها روش تاثیر نداره هم اینکه دلار بالا بره پایین بیاد براش فرقی نداره همه اخبار شرکت هم خوبه و گزارش ها خودش داره این رو نشون میده فقط میمونه بازیگر سهم که اونم بیشتر از این نمیتونه سهم را تو این قیمتهای پایین نگه داره...

جواد555

Well-Known Member
کاربر فعال
متاسفانه دیگه نکشیدم و دیروز و امروز تبدیلش کردم به فولاد و شبندر
تو هر روزی ده تا مثل شما باشن برای بازیگر بسه....اصلا بازیگر بقصد اینجوری میکن؛ تا فروشنده بیاد تو کف ازش بخره در نتیجه تارگت بالاست والا برای 20-30درصد اینقدر خودشو به آب وآتیش نمیزن..

hasanmarzbani

New Member
عضو تازه
بسمه تعالی
باسلام به دوستان کسرایی خلاصه بگم که اولا اگر تجهیزات جدید نصب بشه به جز معدن زرین پودر و عرضه اولیش وتولید۶ کاتالیست جدید و انواع قراردادهای متعدد فراوان و...انشالله کار جهادی مدیران کسرا از اردیبهشت ۹۸فروش هرماهش ۱۸میلیاردتومن خواهد رسید یعنی رشد۵۰۰درصدی به نسبت اردیبهشت ۹۷ وقیمت سهم تاقبل مجمع به ۱۳۰۰تومن خواهد رسید ودرمجمع افزایش سرمایه سنگین از محل سود سهامدار خواهند داد تا بتونن بعد مجمع با افزایش سهامشون یه بازی محکم در بیارن و کل شرکت رو تصاحب کنن و اونوقته که هرروز بازار سهام رو میبینی و حسرت فروش کسرا رو خواهی خورد

بالا