کسرا ( سرامیک‌های صنعتی اردکان )

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
جایگاه قیمتی کسرا بسیار بالاتر از قیمت تابلو امروز است واین را بازار خیلی زود متوجه خواهد شد قیمت کسرا در این قیمتهای اشتباه محض است قیمت 340 تومانی امروز میتواند سود 12ماه سال 98 باشد

sirwan

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان خریدار لطفا اردر خریدها را در حد +1 بگذارید مثبت 3 باعث عرضه می شود رشد کند سهم بهتر است تا نوسانگیرها وارو نشوند

anita90

Member
کاربر فعال
عضو تازه
خلوت شده اینجا ... فکر کنم سهم دیگه دست اهلش افتاده ...:D
از بنیاد سهم گفته شد و نمودارش هم گذاشته شده در صفحات قبل ، ما هم که از صف فروش خریدیم ، فقط مونده صبرکنیم و ببینیم این دانه ای که کاشتیم کی در میاد ، من بشخصه منتظر گزارش ماهانه دربرج ۱۲ هستم اگر اونجا هم مثل ماه قبل بفروشه و یا بیشتر فنرسهم در میره و نگاه ها جلب میشه البته الان هم از نحوه خرید و فروش مشخصه که عده بی سر و صدا دارن میخرن ، حجم معاملات سهم در بازار بی پول خود گویا همه چیزه ،نکته اخر این که شما هم اردرهای ۱۱۱۱ و ۱۱۱ رو سهم می بینید ، این چند روز من زیاد میبینم

iran land

Well-Known Member
کاربر فعال
خلوت شده اینجا ... فکر کنم سهم دیگه دست اهلش افتاده ...:D
اتفاقاً برای سهم تبلیغ نشه بهتره به قدری تبلیغ شد که سهم را یکسری نوسان گیر خریدن و با منفی کوچک سهم را به این روز انداختن همون بهتر نوسان گیرا خارج بشن سهم بیوفته دست سهامدار.

iran land

Well-Known Member
کاربر فعال
اتفاقاً برای سهم تبلیغ نشه بهتره به قدری تبلیغ شد که سهم را یکسری نوسان گیر خریدن و با منفی کوچک سهم را به این روز انداختن همون بهتر نوسان گیرا خارج بشن سهم بیوفته دست سهامدار.
اینم نتیجه تبلیغ زیاد برای سهم، شناوری شد 81%.
سهم بدون سر و صدا بالا بره خیلی بهتره، دوستان سعی کنند کمتر مطلب بزنن چه اینجا چه سهامیاب.

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
اینم نتیجه تبلیغ زیاد برای سهم، شناوری شد 81%.
سهم بدون سر و صدا بالا بره خیلی بهتره، دوستان سعی کنند کمتر مطلب بزنن چه اینجا چه سهامیاب.
مگر75 درصد با 81 درصد فرقی میکند امروز که شناور سهم بیشتر شد که حجم معاملات پاینتر از این چند وقت بود این شناور دست سهامدار عادی نیست که بترسیم کمی با سهم سهامداری کنید نتیجه این بازی بسیار شیرین خواهد بود من که خودم به دید 6 الا 8 ماه وارد این سهم شدم والان هم حدود 3ماه از ورودم به این سهم میگذرد فقط تا توانستم تعداد خود را افزایش دادم خدا چه دیدید شاید رفتیم جز درصدیها سهم شاید رتکو کمنگنز وتپولا را هم قرباین کسرا کردم وبا فروش انها تعداد خود را افزایش دادم

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
قبلا هم گفتم وباز هم میگویم در قیمتهای 340 تا 380 با بازیهای بسیار خیلیها را پیاده خواهند کرد دید خود را از نوسانگیری 1و2روز به 6 ماه عوض کنید وبا سود بسیار بالا از سهم خارج شوید
خوشم میاید قبلا هم گفته بودم روی قیمتهای 340 تا 380انقدر بازیتان میدهند تا همه را پیاده کنند چه زود دارند این بازی را اجرا میکنند

anita90

Member
کاربر فعال
عضو تازه
زیاد نمیتونند بازی در بیارن روزهایی که قیمت افت میکنه حجم هم کاهش پیدا میکنه یعنی زیر ۳۳۰ کسی حاضر به فروش نیست مگریک عده جو گیر ، کسی که میدونه کسرا چیه نگهداری می کنه و اونی که اومده سود دو روزه بگیره سرخورده میشه و دست آخر فروشنده و این بازی فکر نکنم تا آمار فروش ماه بعد دوام بیاره چون هرکی آمار فروش ببینه دیگه فروشنده نیست ، از نظر تکنیکالی هر تکنیکالیستی می دونه وقتی سهم از اصلاح سنگین میخواد وارد موج صعودی بشه زمان می بره ، آخرین پست من تا آمار فروش برج بعد

iran land

Well-Known Member
کاربر فعال
مگر75 درصد با 81 درصد فرقی میکند امروز که شناور سهم بیشتر شد که حجم معاملات پاینتر از این چند وقت بود این شناور دست سهامدار عادی نیست که بترسیم کمی با سهم سهامداری کنید نتیجه این بازی بسیار شیرین خواهد بود من که خودم به دید 6 الا 8 ماه وارد این سهم شدم والان هم حدود 3ماه از ورودم به این سهم میگذرد فقط تا توانستم تعداد خود را افزایش دادم خدا چه دیدید شاید رفتیم جز درصدیها سهم شاید رتکو کمنگنز وتپولا را هم قرباین کسرا کردم وبا فروش انها تعداد خود را افزایش دادم
چند وقت اخیر حجم زیادی خورد که شناوری را بالا برده هرچی نوسانگیرا از سهم خارج بشن بهتره، ما خودمون الان توسود هستیم چون خریدمون 280 تومن هست ولی زیر 1000 تومن فروشنده نیستیم چون از اوضاع بسیار خوب کسرا باخبر هستیم الانم بازیگر سهم داره اینطور سهم را بازی میده کسی هم دیگه تو این قیمتهای مفت فروشنده نیست برای همین حجم معاملات پایین اومده، بازیگر هم اگر حجم بیشتری میخواد باید با رنج مثبت و صف خریدن کردن سهم تعداد بیشتری از سهم را صاحب بشه.
این همه تبلیغ کردید . اینم که مرخص شد
دوست خوب ارزش این سهم بسیار بالاتر از چیزی که میبینید هست الان فقط بازیگر سهم داره نوسانگیرا را خسته میکنه و سهم را از دستشون بیرون میکشه.

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
نکته دیگر که باید ان را یاداوری کنم قرار گرفتن سرامیکهای صنعتی اردکان جز شرکتهای دانش بنیان ومعافیت مالیاتی ان که باعث سوداوری هر چه بیشتر شرکت برای سهامداران ان میشود

Anadolo

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اول صبحی مقداری کسرا را دادم رفت ولی ظاهرا اشتباه بزرگی بود...کمی خساپا برداشتم فعلا

بالا