کسرا ( سرامیک‌های صنعتی اردکان )

saeid13581993

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
خوبه پس حرامزاده ها یه سری هم به این تاپیک میزنندند ظرف 2دقیقه 400هزار تا اردر فروش اضافه کردند

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
بهتر عینک ات برداری ببینی صف فروش ها را......اگه برسه 260 برسه میخریم.....
با همین عینک اگر امد 260تومان 3میلیون دیگر میخریم ان هم با فروش تکین کو و تپولا و منگنز همان موقع که کسرا را خریدم به دید 6 ماه خرید کردم ونه ازمثبتهای جزیی ان خوشحال میشوم از منفی های ان ناراحت هدف قیمتی من در کسرا بالا است وعجله ای هم ندارم :cool::cool::cool::cool::D:D:D:D:D

anita90

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
در حد توان خرید شد ؛ هم بازار و هم کسرا از فردا برخواهند گشت ؛ رنج کشی های آخر بازار رو شبریز و ذوب و....خود نشانه ایست برای اهل دل

جواد555

Well-Known Member
کاربر فعال
بازدید بزرگان انجام واکنش ها مثبت در حد لالیگا ..خیلیاشون به ظرفیت های کسرا واقف نبودن با این بازدید دیدشون کلا عوض شده بخصوص درباره اکتیو ومعدن....
ان شاالله پرقدرت وارد خواهند شدو در ادامه روند با خرید هاشون سهم را به جایگاه اصلیش خواهند رساند..

لطفعلی خان زند

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خرید ۱۶۳۰۰۰ سهم

..............

کسرا

تکنیکال سهم نشان از رشد در میانمدت و بلند مدت دارد

حد زیان ، تثبیت زیر ۳۳۰
اهداف کوتاه مدت احتمالی ۴۰۵ و ۴۹۰
هدف میانمدت احتمالی ۷۷۰

photo_2019-02-01_18-51-44.jpg

کسرا

سهم در عرض ۶ سال از کف تا سقف کانال رشد داشته ، و از ۳۰ تومن به ۵۳۰ تومن رسیده ( ۱۷/۶ برابر رشد )

طی ۴ سال بعدی روند اصلاحی رو شروع کرده و از سقف به کف کانال صعودی رسیده ( ارزش سهم از ۵۳۰ تا ۱۷۰ کاهش پیدا کرده)

با رسیدن به کف ، مجددا روند صعودی رو شروع کرده

با توجه به بنیاد خوب سهم و گپ بزرگی که در چارت تعدیل نشده دیده می شه ، احتمال داره مجددا در عرض ۶ سال آینده تا سقف کانال رشد داشته باشه

photo_2019-02-01_19-16-40.jpg

anita90

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خرید ۱۶۳۰۰۰ سهم

..............

کسرا

تکنیکال سهم نشان از رشد در میانمدت و بلند مدت دارد

حد زیان ، تثبیت زیر ۳۳۰
اهداف کوتاه مدت احتمالی ۴۰۵ و ۴۹۰
هدف میانمدت احتمالی ۷۷۰

مشاهده پیوست 42024

کسرا

سهم در عرض ۶ سال از کف تا سقف کانال رشد داشته ، و از ۳۰ تومن به ۵۳۰ تومن رسیده ( ۱۷/۶ برابر رشد )

طی ۴ سال بعدی روند اصلاحی رو شروع کرده و از سقف به کف کانال صعودی رسیده ( ارزش سهم از ۵۳۰ تا ۱۷۰ کاهش پیدا کرده)

با رسیدن به کف ، مجددا روند صعودی رو شروع کرده

با توجه به بنیاد خوب سهم و گپ بزرگی که در چارت تعدیل نشده دیده می شه ، احتمال داره مجددا در عرض ۶ سال آینده تا سقف کانال رشد داشته باشه

مشاهده پیوست 42025
تشکر کم بود ، عالی ، جامع ، کامل ، هم از لحاظ بنیادی و هم از لحاظ تکنیکالی

Anadolo

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من امروز مترصد خرید بودم و کاملا زیر نظر داشتمش هم صف فروش اول فیک بود هم صف فروش دوم .دومیه که فیک بودنش برای هر آماتوری هم معلوم میشد من پنجاه هزار تا میخواستم بخرم که از صف فروش دوم ۲۰هزارتاش را خریدم فردا اگر با صف فروش شروع کنه که احتمالش ۵درصده ۴۰هزارتا اضافه میکنم بنظرم فردا پایین ترین قیمتی که بشه خرید ۳۳۸تومن باشه
متاسفانه طمع کردم و فقط ۲۰هزارتا اضافه کردم احتمالا فردا باقی خریدم را بین ۳۳۵تا۳۴۰بتونم تکمیل کنم

iran land

Well-Known Member
کاربر فعال
یکی از حقیقی ها امروز 200 هزارتا اضافه کرده اگر قرار بود بیشتر پایین بیاد حقیقی میذاشت قیمتهای پایین تر اضافه میکرد پس ریسک نکرده و امروز هم اضافه کرده و احتمالا فردا هم اضافه کنه، فردا سهم منفی باشه میخوره به حمایتش پس بنظر سهم فردا از منفی شروع کنه و کم کم بیاد بالا...
سهم خورد به حمایتش و از فردا باید منتظر سبز شدن و صف خرید سهم باشیم ضمن اینکه حقیقی درصدی امروز هم 200هزارتای دیگه اضافه کرده...

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
خيلي عالي سهم را ميخرند..........................................تو اين بازار كه سهام از كمبود نقدينگي گيج ميزنند..................اين سهم عالي در حال جذب نقدينگي است

بالا