کسرا ( سرامیک‌های صنعتی اردکان )

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
دوستان لازم دیدم با توجه به روند معاملات امروز سهم چندتا نکته رو یادآوری کنم
سهم امروز یکبار صف فروش شد و صفی حدود 600 هزار سهم بسته شد
بعد از مدتی صف فروش جمع شد در صورتی که 600 هزار سهم معامله نشد
این یعنی صف فروش جعلی و ساختگی
بعد در آخر بازار دوباره صف فروش 5 میلیونی بسته شد
به نظرتون کسی که میخواسته سهم رو بفروشه آیا عقلش نمیرسیده که روزهای قبل با قیمت بالاتر بفروشه و مجبور نباشه امروز پایین تر و در صف بفروشه؟؟
اونم 5 میلیون سهم در صورتی که روزهای قبل حجم معاملات اومده بود پایین
این به نظر شما صف فروش ساختگی نمیتونه باشه برای ترساندن و پیاده کردن یه سری سهامدار عجول؟؟؟
ودر آخر امروز حقوقی 1.5 میلیون سهم خرید کرده بود
در حالیکه روزهای قبل حقوقی فروشنده بود
دوستان عزیزم یکم صبور باشید
ان شاءالله سود خوبی خواهیم کرد
احتمال زیاد در دهه ی فجر به طور رسمی از تولید آلفا آلومینا رونمایی میشه و این یعنی رشد سهم

Parvazzz

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
من کسرا را خریدم برای یک ساله حداقل قیمت ۳۵۰۰ تومان، کوتاه مدت مهم نیست چ رفتاری داره مهم تارگت میانمدت سهم هست، چه بسا همین کاهش قیمت ها به عنوان فرصت بشه بهش نگاه کرد،
به زودی کسرا توی این قیمت ها قابل اضافه کردن نیست.
اگر فردا هم همینطور بفروشن یکی دو تا سهم را فدای کسرا میکنم، و فروشنده را هم دعا میکنم

anita90

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهم این اواخر از ۲۸۰ شروع به رشد کرد و تا ۳۷۰ هم آمد الان باید یه پولبک به ۳۲۰ بزنه که فرصت خریده وآماده بشه برای شکست ۳۸۰

afshar47

Well-Known Member
کاربر فعال
سهم این اواخر از ۲۸۰ شروع به رشد کرد و تا ۳۷۰ هم آمد الان باید یه پولبک به ۳۲۰ بزنه که فرصت خریده وآماده بشه برای شکست ۳۸۰
قدر این موج اصلاحی رو بدونید و خرید هاتون رو تکمیل کنید احتمال زیاد همین محدوده 320 کف این موج نزولی هست موج صعودی بعدی شارپ تر و بلند تر میشه

iran land

Well-Known Member
کاربر فعال
یکی از حقیقی ها امروز 200 هزارتا اضافه کرده اگر قرار بود بیشتر پایین بیاد حقیقی میذاشت قیمتهای پایین تر اضافه میکرد پس ریسک نکرده و امروز هم اضافه کرده و احتمالا فردا هم اضافه کنه، فردا سهم منفی باشه میخوره به حمایتش پس بنظر سهم فردا از منفی شروع کنه و کم کم بیاد بالا...

Anadolo

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
دوستان لازم دیدم با توجه به روند معاملات امروز سهم چندتا نکته رو یادآوری کنم
سهم امروز یکبار صف فروش شد و صفی حدود 600 هزار سهم بسته شد
بعد از مدتی صف فروش جمع شد در صورتی که 600 هزار سهم معامله نشد
این یعنی صف فروش جعلی و ساختگی
بعد در آخر بازار دوباره صف فروش 5 میلیونی بسته شد
به نظرتون کسی که میخواسته سهم رو بفروشه آیا عقلش نمیرسیده که روزهای قبل با قیمت بالاتر بفروشه و مجبور نباشه امروز پایین تر و در صف بفروشه؟؟
اونم 5 میلیون سهم در صورتی که روزهای قبل حجم معاملات اومده بود پایین
این به نظر شما صف فروش ساختگی نمیتونه باشه برای ترساندن و پیاده کردن یه سری سهامدار عجول؟؟؟
ودر آخر امروز حقوقی 1.5 میلیون سهم خرید کرده بود
در حالیکه روزهای قبل حقوقی فروشنده بود
دوستان عزیزم یکم صبور باشید
ان شاءالله سود خوبی خواهیم کرد
احتمال زیاد در دهه ی فجر به طور رسمی از تولید آلفا آلومینا رونمایی میشه و این یعنی رشد سهم
من امروز مترصد خرید بودم و کاملا زیر نظر داشتمش هم صف فروش اول فیک بود هم صف فروش دوم .دومیه که فیک بودنش برای هر آماتوری هم معلوم میشد من پنجاه هزار تا میخواستم بخرم که از صف فروش دوم ۲۰هزارتاش را خریدم فردا اگر با صف فروش شروع کنه که احتمالش ۵درصده ۴۰هزارتا اضافه میکنم بنظرم فردا پایین ترین قیمتی که بشه خرید ۳۳۸تومن باشه

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
نوش جون دوستانی که امروز در منفی و از صف فروش خرید کردند
من خودم متاسفانه پول نداشتم خرید کنم
سهم های دیگه ی سبدم هم منفی بودند و گرنه با کسرا جابجا مکیردم
ولی اگر فردا کسرا منفی باشد و یکی دوتا سهم سبدم مثبت باشد قطعا جابجا میکنم
هرچند به اون سهم هم اعتقاد دارم
ولی کسرا جذاب تر به نظر میاد

سهم طلایی

Well-Known Member
کاربر فعال
بازار کنونی سراسر فرصت است برای سرمایه گذاری در بعضی سهمها و گروههای خاص. اکثر سهمها و گروهها افت سنگینی داشتند و بازار کاملا در کف قیمتی میباشد و جای هیچ نزول قیمتی ندارد.

به دنبال سهمها و گروههای مستعد بازار باشید . سرمایه ها مدام از یک گروه به گروه دیگر انتقال پیدا میکند. در شرایط فعلی که بازار لیدر ندارد اکثرا سهامداران به سمت گروههای خاص و سهمهای کوچک باشناور پایین گرایش پیدا کرده اند. از سهمهای کوچک و حتی بعضی سهمهای مستعد بازار پایه غافل نباشید.

دیگر بازار بر اساس رنگ شاخص تصمیم نمیگیرد بسیار سهمها هستند که حتی در شاخص منفی مثبت و صف خرید میباشند
گزارشها اکثر عالی بوده همراه با تعدیلهای سود چند صد درصدی افزایش سرمایه ها مدام گزارش میشوند

درهر صورت بازار معقول و منطقی باید هم روزهای مثبت داشته باشد هم منفی .با توجه به رکود و ابهام در ارز و طلا و رکود کامل در مسکن و ایجاد سیستم سود بانکی که به حداقل سپرده در ماه سود میدهد طبیعتا استقبال از بورس باید روز افزون افزایش یابد .

saeid13581993

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
حاضرم قسم بخورم باعرض شرمندگی نطفه اقا یا خانم حقوقی که داره اینگونه با سرمایه مردم بازی میکنه ناپاک است یک حرام زاده کامل است الان حدود 500تومن توی این سهم دارم نگران افت سهم نیستم چون با تحقیق خریدم ولی این حرامزاده روی اعصابه جالبه از اون حرامزاده تر ناظر بورس که با اطلاع از وضعیت و رنج کشی منفی فقط نظاره گره کسرام هر روز صف خرید 5 بعد کسرا بدلیل حرامزاده گی اقایون به این وضع افتاده

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
قبلا هم گفتم وباز هم میگویم در قیمتهای 340 تا 380 با بازیهای بسیار خیلیها را پیاده خواهند کرد دید خود را از نوسانگیری 1و2روز به 6 ماه عوض کنید وبا سود بسیار بالا از سهم خارج شوید
من که امروز به علت منفی کل سبدم اعتباری 200 هزار تای دیگر کسرا از صف فروش روی قیمتهای 3313ریال اضافه کردم

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
حرامزداه با همون 22هزار تا کد مربوطه جهت حرامزادگی صادر فرمود
فقط باید از فرصت مناسب استفاده کرد یک نگاه به کل بازار بیاندازید متوجه میشوید تقریبا این حرام لقمه ها کل بازار را منفی کرده اند

saeid13581993

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
فقط باید از فرصت مناسب استفاده کرد یک نگاه به کل بازار بیاندازید متوجه میشوید تقریبا این حرام لقمه ها کل بازار را منفی کرده اند
سلام جواد جان اگر لکما باز میشد از خجالت ایت حرامزاده ها در میاییم البته در حد 200تومن

sirwan

Well-Known Member
کاربر فعال
این روزهای یکشنبه را تعطیل کنند بازدهی سهامداران بورس حتما بهبود پیدا می کند .سریال یکشنبه های سیاه تا کی ادامه دارد؟

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
دوستان کلیت بازار منفی هست
نترسید
اگر نقدینگی دارید خرید کنید مخصوصا دوستانی که در قیمت های بالا خرید کردند

بالا