کسرا ( سرامیک‌های صنعتی اردکان )

گرگين خان

Well-Known Member
کاربر فعال
باسلام خدمت دوستان
مسلما دراین چندبرهه اخیر نام کسرا به گوشتان رسیده یا در صفحه معاملات بورس حجم بالای این سهم شماراشگفت زده کرده است.

خدمت دوستان وسروران،اعلام میدارم شرکت با توجه به وضعیت عالی بنیادی ودرپیش بودن معامله بلوکی،(که درپی ارتباط با شرکت حداقل قیمت را برای انجام ان 6500ریال اعلام کردند)
خریدش دراین قیمتها خالی از لطف نمی باشد.
حالا دراین بین وباتوجه به اخبار واصله، شرکت درپی فروش چند دستگاه اپارتمان نیزمیباشد.که علاوه بر اعلام تعدیل عملیاتی ازاین طریق هم یک تعدیل غیرعملیاتی دیگر در خواهد داشت.

علی ایحال طبق شنید ه ها خریداربلوکی سهم،بانک اقتصادنوین است،من باب همین موضوع درپی عرضه سهم است تا معامله بلوکی را در کمترین قیمت انجام دهد.

دوستان گرامی در این بین شایعاتی نیز درموردسود هرسهم ازگوشه وکنارشنیده میشودکه گاها از سود2500ریالی با احتساب تعدیل غیرعملیاتی شنیده میشود.

به گواه کارشناسان بنیادی کار، از لحاظ بنیادی شرکت توانایی اعلام سود110تومنی عملیاتی را برای هرسهم داراست.

پ.ن:این سهم دریای سوداست.

tristania

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز حسابی از خجالت سهم تو منفی در اومدیم و تا جایی که دادن ما هم برداشتیم فردا هم اگر فروشنده روی همین قیمت بود ما در خدمت دوستان هستیم
اینو به خاطر داشته باشید تریستانیا الکی روی سهمی تمرکز نمیکنه اون هم تو این بازار
خوش باشید

javad144

New Member
عضو تازه
منم چند درصدي از سبد رو به اين سهام اختصاص ميدم

گرگين خان

Well-Known Member
کاربر فعال
ازلحاظ تکنیکی282تومن یک نقطه حمایتی محکم برای سهم است.
فروشنده این چندروزه که سهم را تامنفی رنج میکشیدجناب گودرزی بودند.
علی ایحال با همکاری دوست خوبم جنابtristaniaودیگردوستان، سهم های جناب گودرزی را درمنفی خریداری کردیم وفکرکنم ایشون ودوستانشان چیزی برای عرضه نداشته باشند.

مگراینکه اقصادنوین درجهت پایین اوردن قیمت معامله بلوکی دست به عرضه های وحشتناک بزند که مسلما انهم باتقاضاهای سنگین خریدبی پاسخ نخواهدماند.

این سهم با دیدمیان مدت،سود خوبی نصیب سهام دارانش می کند.

Armani

Well-Known Member
کاربر فعال
یادمه دو سه ماه پیش این سهمو می خواستم رو 204 بخرم!
یه اردر رو 204 گذاشتم ولی تا 205 اومد و به من نرسید!
بعد از اون داستان، سهم با توجه به فاند قوی و گزارشات خوب و ... تا 410 تومن هم بالا رفت و مارو حسرت به دل گذاشت.!
الان که این سهم یه اصلاح خیلی خوب داشته تصمیم گرفتم دوباره وارد بشم و از دیروز خریدهامو شروع کردم.
امیدوارم دوستانی که وارد این سهم شدن سود خوبی ببرن.

سلامتي

New Member
کاربر فعال
جناب گرگین خان از زمان معامله عمده وفروشنده و خریداراحتمالی اطلاعی دارید؟الان اقتصادنوین وثیقه کدوم شرکت رو می فروشه درحالی که بلوک مدیریتی می تونه باشه چون 55٪ خوب چرابلوکی نمی خرنش؟
درضمن من چندسال پیش سهامدارش بودم ازشرکتهای باکلاس (ازنظرفنی )وتقریبا توایدکننده انحصاریه و به استرالیا و انگلیس و ....صادرات داره ولی خوب یه زمانی ریش قرمز600 700 انداخت به مردم اومد شد 90 تومن درکل روبه رشده بدون معامله عمده هم قیمت مناسبه چندسال هم dpssسهم ازepsسهم بالاتربود

meisam.motamednia

New Member
عضو تازه
من تلفني از كارگزارم خواستم نهايتا رو 300 برام بخره اما ترسيده بود يك دفعه صف بشه و 308 برام خريد.البته اصلا نگران نيستم چون مطمئنم كه مفته رو اين قيمتها

babamajid

Well-Known Member
کاربر فعال
بنظر میرسه یه گروه قوی روی این سهم هستند که مانع از رشد اون علی رغم تعدیل مثبت و وضعیت بنیادی عالی سهم میشوند.( احتمالا" همون بانک اقتصاد نوین) من سری قبل تنها حدود 3% ازش گرفتم و خارج شدم! اما جز سهامی زیرخاکی هست که روندش رو پیگیری میکنم و امیدوارم بتونم مجدد و به موقع سوار این سهم خوب شم. دو تا آپارتمان تجاری اصفهان هم به فروش گذاشته که درصورت فروش از این باب نیز تعدیل غیرعملیاتی خواهد داشت.

tristania

Well-Known Member
کاربر فعال
من فکر میکنم امروز اخرین فرصت برای ورود به سهم رو این قیمتها بود
در مورد این اپارتمانها هم تا اونجا که امارش به دست ما رسیده صحبت از ارقام میلیاردی هست

گرگين خان

Well-Known Member
کاربر فعال
خبری که بنده دارم،انجام معامله بلوکی احتمالا برای بهمن یا اسفندماه سال جاری می باشد.
اما ذکریک نکته دراین سهم خالی از لطف نمی باشد.
خریداران بلوکی سهم،الانه هم درحال خریدهستند.
کافیست نیم نگاهی به حجم بالای سهم در روزهای معاملاتی گذشته بیاندازیدتامتوجه عرض بنده بشوید.
گاها سهم روزی 1.5میلیون(3%شرکت)معامله شده است،اما هیچ شخص حقیقی یا حقوقی به لیست بالای 1درصدی ها اضافه نشده !

علی ایحال بنده چندی پیش دریک روز معاملاتی هم سهم خریدم هم فروختم،که ازقضا کدخریداروفروشنده یکی بود.
لازم بذکراست دراین نمادخیلی وقتها کدبه کد ازسوی .....انجام میگیرد.
درجهت نگه داشتن سهم درقیمت پایین برای یکسری امور!

پ.ن:امروز که سنگین درمنفی4نشسته بودیم،کسی به ما سهم نداد!

سلامتي

New Member
کاربر فعال
تمام شرایط سهم خوبه فقط می مونه یک مسئله و اون مصرف انرژی شرکت کسی اطلاع دقیق داره لطف کنه بنویسه

dracula

مسدود شده
مسدود شده
ما هم امروز وارد شدیم هر چند به تعداد کم البته 4منفی سنگین نشسته بودیم ندادن

dracula

مسدود شده
مسدود شده
امروز روی خوب قیمتی خریدم( تقریبا 70 درصد معاملات برای اینجانب بود) تو این قیمتها ریسکی برای سهم متصور نیستم
بازار هم که به سلامتی داره رامیفته هفته بعد انظار حرکت رو به بالای سهم هستم
با اینکه زیاد به تکنیکال اعتقادی ندارم ولی یه دوست تکنیکالیست هم ورود روی این قیمتها رو عالی دونسته

dehful

New Member
کاربر فعال
باید ببینیم پس فردا باحمایت 283 تومن چکار میکنه !! اگه عمل نکنه حمایت بعدی متاسفانه 244 تومن خواهد بود

dracula

مسدود شده
مسدود شده
این کسرا هم مثل اینکه بالاخره از رو رفت وحرکتشو شروع کرد امیدوارم یه حالا اساسی به همه سهامدارهاش بده

آیدین اکینچی

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز خیلی قوی ظاهر شد. صفی محکم بعد از ساعت 10 ، فزاینده و محکم در حد لا لیگا! حدسم بر این بود که از انبوه خبرهای خوب این سهم چیزی پخش شده یا حداقل جدی گرفته شده. دوستان نظری ندارند؟

بالا