کسرام ( پارس سرام )

yargholikhan

مسدود شده
مسدود شده
نظر اساتید راجه به این سهم چیست؟
ای پی اس سال بعد را هنوز اعلام ننموده است.
؟؟؟>:d<
:))

lche

New Member
کاربر فعال
افزایش نرخ سنگین از برج 10 سال گذشته در کنار ان صادرات 40 درصد از محصولات در کنار ان 100 مواد مورد نیاز داخلی است ارزش بازار سهم از ارزش برند پارس سرام کمتر است

lche

New Member
کاربر فعال
این شرکت افزایش نرخ 20 درصد از برج 10 گرفته است و 40 درصد محصولات خود را صادر میکند و مواد اولیه خود را از داخل تامین میکند

lche

New Member
کاربر فعال
ارزش بازاری پارس سرام با نماد کسرام تقریبا شش ونیم میلیارد تومن است فقط زمین کارخانه در قرچک چنید برابر این میزان است برند پارس سرام بماند جالب این که میزان فروش شرکت نزدیک به 16 میلیارد تومن است در کنار ان نرخ دلار در بودجه 2500 دیده در حالی که این شرکت کوچک دلارهای خود را به راحتی میتواند با نرخ بازار ازاد بفروشد اگر روی 3000 تومن بفروشد کیتواند بیش از 30 تومن فقط از این محل تعدیل مثبت بزند نرخ فروش فعلی شرکت با نرخ های اردیبهشت می باشد

این هم لیست قیمت از برج ده است
http://www.parsceram.com/Fa/Files/price.pdf
با این نرخ فروش ها میتواند سود 40 تومانی به ازاری هر سهم درست نماید
این شرکت مالک تقریبا ده درصدی سولفور سدیم ایران است
و چندین موارد دیگه اگر وقت شد بیشتر مینویسم

lche

New Member
کاربر فعال
امروز صف خرید بود و دریغ از یک فروشنده بخشی از سهم دست کارکنان شرکت است شناوری سهم بسیار انداک است با این سرمایه کم اهرم بالایی در سود سازی داره به خصوص که صادرات خیلی بالایی هم داره

lche

New Member
کاربر فعال
با این نرخ ارز واردات چینی الات اصلا جذاب نیست و این فرصت مناسبی است برای بزرگترین تولید کننده چینی الات در کشور یعنی پارس سرام که خودی نشان دهند در کنار ان باید دلار 3500 تومنی برای یک شرکت کوچکی که کلی صادرات داره واقعا سود شرکت را جهشی بالا میبرد فکر میکنم این روزها برای تعدیل درامد بسته شود

lche

New Member
کاربر فعال
خوب گزارش شش ماهه امد پوشش 75 درصدی در شش ماهه افزایش نرخ فروش هم عالی بوده نرخ دلار را هم به 3100 اورده اند که این نرخ باید بشه 3500 سود صد تومنی سهم دور از دسترس نیست :x

lche

New Member
کاربر فعال
متاسفانه گزاراش های شرکت بد جوری دست کاری شد دوستان نقد شوندگی سهم بسیار پایین است مراقب باشد در این قیمتهای ارزش خرید ندارد

مصطفی اسلامی

مسدود شده
مسدود شده
از کسرام بعدها بیشتر خواهید شنید!!!

کسرام از اون دست سهمهای زیر خاکیه که تو این قیمتها باید خریید!!!

از ما گفتن!!!

maryam1365

New Member
عضو تازه
وارن بافت سرمايه گذار بزرگ جمله اي معروف دارد: بورس محل انتقال ثروت از افراد
عجولبه افرادصبور است
اگر شخصي احساس مي کند فرد صبوري نيست بهترين راه خروج هرچه سريعتر او از بورس است زيرا با عجول بودن بالاخره سرمايه خود را به باد خواهد داد

سرباز کوچولو

مسدود شده
مسدود شده
کسرام به روزای اوج خود خواهد برگشت

شرکت پارس سرام در راستای تحقق شعار اولین و بزرگترین تولید کننده چینی بهداشتی در کشور با عنایت خداوند و تلاش و کوشش شبانه روزی مدیران و پرسنل زحمتکش خود موفق به تولید 10000 تکه انواع توالت فرنگی در هر ماه شده است . این دستاورد بزرگ در راستای عدم نیاز بازار داخل به محصولات بی کیفیت خارجی بوده و توانسته است سهم قابل توجهی از واردات را کاهش دهد . در حال حاضر تعدادی از واردکنندگان این محصول نسبت به عقد قرارداد و تولید این محصول در شرکت اقدام نموده اند .
منبع
http://www.parsceram.com/news.aspx

سرباز کوچولو

مسدود شده
مسدود شده
از فرصت ها استفاده کنین
شما سهمی در بورس بهم معرفی کنین بشه یک درصد سهمی با 45 سال سابقه سوده رو با برندی معروفتر به اسم پارس سرام رو بشه با 120 میلیون تومن خرید
مفترین سهم بازاره ارزش بازاریش جوکه اندازه یک اپارتمان در شمال تهرانه

Sohrab Mamouti

New Member
کاربر فعال
با سلام خدمت دوستان و اساتيد گرام
اين تاپيك چرا اينقدر خلوته؟؟؟ ي گوشه افتاده و داره خاك مي خوره. من امروز وارد اين سهم شدم و نظم اينه كه اين سهم دوباره به روزهاي اوجش يعني نزديكاي 760 تومن برمي گرده.

مهرداد خان

مسدود شده
مسدود شده
با سلام خدمت دوستان و اساتيد گرام
اين تاپيك چرا اينقدر خلوته؟؟؟ ي گوشه افتاده و داره خاك مي خوره. من امروز وارد اين سهم شدم و نظم اينه كه اين سهم دوباره به روزهاي اوجش يعني نزديكاي 760 تومن برمي گرده.
من امروز پول لازم بودم رنج اخر بازار من زدم رو منفی مبارکت باشه خدایش سهم مفته ولی نمیدونم بازار چرا ناز میکنه براش من امروز 30 هزار تا فروختم
فعلا سهامدار عمده تمایل به رشد سهم نداره سهم تقریبا نصف شده

مهندس کشاورزی

New Member
عضو تازه
من امروز پول لازم بودم رنج اخر بازار من زدم رو منفی مبارکت باشه خدایش سهم مفته ولی نمیدونم بازار چرا ناز میکنه براش من امروز 30 هزار تا فروختم
فعلا سهامدار عمده تمایل به رشد سهم نداره سهم تقریبا نصف شده
دوستان میشه لطفا درمورد این سهم توضیح بیشتری بدن

مهرداد خان

مسدود شده
مسدود شده
پارس سرام به روزهای اوج خود باز خواهد گشت فعلا بزارین ما خریدمون انجام شه به اندازه کافی بخریم بعد صف خرید خواهد شد

بالا