کرمان ( س. توسعه و عمران استان کرمان )

mehdi999

Well-Known Member
کاربر فعال
با توجه به تحولات مثبت روی تنوین که 4 درصد آن متعلق به کرمان است و همچنین خریدهایی که سهامداران درصدی امروز داشتند احتمال جمع شدن کرمان طی معاملات فردا بسیار زیاد است اگر دیدید صف داره جمع میشه جا نمونید که حتی ممکن است تا صف خرید بره .
پیش بینی درست از آب درآمد

exir

Well-Known Member
کاربر فعال
استرانژی هرکس جهت خرید یا فروش یک سهم بسته به میزان سرمایه ،وقت معاملات،نوع سهم وده ها عامل دیگرمتفاوت خواهد بود.وهمین تفاوتهاست که دنیای بورس را مهیج نموده.
بنابراین نمیتوان به کسی خرده گرفت که چرا نفروخته ویا چرا خریده.که همین افراد به ظاهر زرنگ بارها حسرت نداشتن سهمی را یا داشتن نعشی در سبد را خورده ویا میخورند.
با شرایط بنیادی کرمان وجابجایی سی میلیون سهم در قیمت بالای 1400وهجوم بی وقفه پول به سوی بازار بورس ودر یک بازار صعودی نوسان گیری از این سهم جز با چاشنی شانس عملی نخواهد بود.
بازی کرمان فردا دیدن دارد.
گفته بودم معاملات امروزش دیدن دارد.
سالهاست با کرمان هستم ،رفتاربازیگرانش را میشناسم.

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
بانک دی مالک نیروگاه دماوند در این زمینه تجربه و اطلاعات خوبی کسب کرده و این میتونه از دلایل عمده ارادت این بانک
به سهم کرمان باشه!!!

exir

Well-Known Member
کاربر فعال
ظاهرا بسیاری ازدوستان سهم را واگذار کردند.با این سهم تامجمع باید بود.باید منتظر گزارشات زیر مجموعه ها بود.باید منتظر تغییرات سهامداران عمده بود.

khooraj

New Member
عضو تازه
سلام, من هم از این سهام دارم. خیلی سال پیش بطور اتفاقی تو بانک ملت خریده بودم و خودشون با سودش برام سهام خریدن و 4 برابر شد سهامم ولی هنوز کد بورس ندارم اصلا:confused: حالا اینترنتی تو یه کارگزاری ثبت نام کردم و شنبه میخوام برم برای احراز هویت.
این تاپیکم چند وقتی هست میخونم ولی چیزی حالیم نمیشه. خیلی سنگین مینویسین:D
تنها چیزی که یاد گرفتم چک کردن قیمتش از سایت tsetmc هست.
حالا برم کارگزاری ببینم چی میشه.

bak_tash

Well-Known Member
کاربر فعال
درون گروه انبوه سازی کرمان بی نظیرهست خیلی شیک مجلسی 20میلیاردتومان معامله می شه ودرپایان یک صف 7میلیونی می چینه واقعااین قدرت بازیگرهست از720تومان هم داریم می گیم مواظب باشید ولی گوش سهم وبازیگر بدهکاراین حرفانیست دیگه دررویای بالای 2000تومان سیرمی کنه ازچهارشنبه هفته قبل تاالان 88میلیون سهم کرمان به ارزش 122میلیاردتومان جابه جاشده یعنی یک خونه تکونی اساسی فکر کنم شناورسهم کاملاجابه جاشده وکسی سهم ارزون نداره یاافرادی که ازقیمت زیر1000تومان دارندبسیارکم تعدادهستندالبته شایعه فروش ماه تاب گستردرمیون هست ولی کاری به این نداریم مهم اینه هرسهم کرمان 7000تومان ازماه تاب گستر دارایی داره واینروخوب می دونیم دربازارهای گاوی سهم براساس navحرکت می کنندبرامون یکم سخته که فکرکنیم کرمان به قیمت 7000تومان برسه برای من که خیلی سخته قبول کنم ولی این اقای بازارهست که می گه سهم تاکجابایدبره فکر کنم شگفتی سازامسال خودش باشه جالب اینجاست سهم چنین پرشی کرده هنوز بازار نمی شناستش این یعنی اینکه هنوز جابرای رشدداره انوقتی که بازارازاین سهم تعریف می کنه دیگه ارزش نداره

hooh

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستانوببخشید من از سال 77 زمانی که پذیره نویسی میکردند مبلغ 16 هزار تومان از طریق بانگ ملت ریختم .الان چه کار کنم یکی شماره شزکت قسمت امور سهام را بده ممنون

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
لازمه مطلبی رو اینجا تاکید کنیم

همانطور که میدانیم در شرایط فعلی سهم برای قیمتهای بالاتر جذابیت بازاری نداره

منتهی با تغییر هییت مدیره و ورود افراد کاردان جدید
قابلیتهای سهم پرزنت میشه و سهامداران تواناییهای سهم
رو بیشتر در گزارشات مطلع میشن

بنابراین سهامدارانی که قصد ندارن نوسان بگیرن باید زمان بیشتری رو سهامداری کنن تا ان شاالله قیمت سهم به ارزش اون برسه که ارزش سهم بالاتر از قیمتهای فعلی است

منظور اینه که قیمت سهم با تغییر هییت مدیره به سقف نمیرسه و بلکه مرحله دوم اون تازه آغاز میشه

exir

Well-Known Member
کاربر فعال
تعداد سهامدارن کرمان ،حدود 140 هزار نفر هست که بسیاری ازانان کرمانی بوده وبه صورت سنتی(پذیره نویسی) با تعداد کم سهامدار شرکت میباشند واغلب در فکر فروش ان نیستند.تعداد سهام دست سهامداران عمده 200میلیون سهم میباشد.سهام دست سهامداران با تعدا دبالا وزیریک درصد عددی بین 150تا دویست میلیون میباشد.تمام بازی کرمان برای بدست اوردن سهام این افرادهست که تا کنون نیمی از ان از دستشان در امده ،بازی جالبی در پیش داریم که بنیاد سهم نقش بسیار اساسی در ان ایفا میکند .

اشتباه محض

Well-Known Member
نارنجی سابق
درون گروه انبوه سازی کرمان بی نظیرهست خیلی شیک مجلسی 20میلیاردتومان معامله می شه ودرپایان یک صف 7میلیونی می چینه واقعااین قدرت بازیگرهست از720تومان هم داریم می گیم مواظب باشید ولی گوش سهم وبازیگر بدهکاراین حرفانیست دیگه دررویای بالای 2000تومان سیرمی کنه ازچهارشنبه هفته قبل تاالان 88میلیون سهم کرمان به ارزش 122میلیاردتومان جابه جاشده یعنی یک خونه تکونی اساسی فکر کنم شناورسهم کاملاجابه جاشده وکسی سهم ارزون نداره یاافرادی که ازقیمت زیر1000تومان دارندبسیارکم تعدادهستندالبته شایعه فروش ماه تاب گستردرمیون هست ولی کاری به این نداریم مهم اینه هرسهم کرمان 7000تومان ازماه تاب گستر دارایی داره واینروخوب می دونیم دربازارهای گاوی سهم براساس navحرکت می کنندبرامون یکم سخته که فکرکنیم کرمان به قیمت 7000تومان برسه برای من که خیلی سخته قبول کنم ولی این اقای بازارهست که می گه سهم تاکجابایدبره فکر کنم شگفتی سازامسال خودش باشه جالب اینجاست سهم چنین پرشی کرده هنوز بازار نمی شناستش این یعنی اینکه هنوز جابرای رشدداره انوقتی که بازارازاین سهم تعریف می کنه دیگه ارزش نداره
با سلام
مطلب شما عالی بود
من خودم مدتها در حال رصد کرمان بودم اونقدر سهم بردن به 500 تومن و 600 تومن تا همه رو خسته کردن ولی وقتی استارت زد همه رو جا گذاشت من جمله خودم
نوش جون اونایی که صبر کردن و مزد خودشونو گرفتن

سهم خوب راه خودشو پیدا میکنه و خلاصه یجایی جواب میده

فعلا برای جبران عقب موندگی از کرمان یا بقول شما پدیده سال 98 بورس از دیروز وارد بکهنوج شدم لامصب اونم بدجوری چشمک میزد

انشااله که کرمان بزودی به هدف واقعی قیمتی خودش میرسه

سلامت و پرسود باشید

arman10

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز حجم خوبی کرمان خریدم 525 تومان ...صبر صبر صبر صبر
یادش بخیر زیر 520 هم می خریدم ...اصلا به تردید افتادم که چرا کسی نمی خرد ...1100 خارج شدم با اینکه اعتقاد به قیمت های بالا داشتم ...فکر کنم به لحاظ *** انسان گاهی از سود خسته می شود .....

بالا