کرمان ( س. توسعه و عمران استان کرمان )

mehdi1

Well-Known Member
کاربر فعال
رینگ مشهد که سالهای سال هست کارش این هست زیان ده هست
شما چه انتظاری از رینگ افتتاح نشده دارید
رینگ مشهد که سالهای سال هست کارش این هست زیان ده هست
شما چه انتظاری از رینگ افتتاح نشده دارید
با این تحلیل شماتمام تحلیلگرهای بنیادی هنگ و گریبان دریدند چه ربطی داره ما قطعه ساز سود ده وزیان ده داریم همین رینگ مشهد زیان ده شما ارزش بازارش 89 میلیارد تومانه

mehdi1

Well-Known Member
کاربر فعال
فقط برای این که بفهمید با چه شرکتی سرو کار دارید فقط یه سری از طرحهای توسعه ماهتاب گستر که اکثرا بالای ۶۰ درصد پیشرفت کردند را نگاه کند
1552212958644.png

leon1980

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با این تحلیل شماتمام تحلیلگرهای بنیادی هنگ و گریبان دریدند چه ربطی داره ما قطعه ساز سود ده وزیان ده داریم همین رینگ مشهد زیان ده شما ارزش بازارش 89 میلیارد تومانه
دوست عزیز ربطش اینه رینگ افزایش سرمایه زده ارزش بازارش این شده
شرکتی که گفتید اسم رینگ ساز روش بود این هم توبورس رینگ ساز هست
شما میتونید صدتا شرکت هر کدوم با سرمایه 1 میلیون تومان تاسیس کنید
اسم معدن رینگ ساز و صدتا اسم دیگه بزارید
چون اسم رینگ داره نمیشه با رینگ مشهد هم تراز قرار بگیره
یه شرکت تاسیس کرده اسم معدن روی داره حتما با ارزش بازار کالسیمین یا فراوری میخواید مقایسه کنید

آخرین ویرایش:

soheil17

Active Member
کاربر فعال
میدونید چرا از روند فرسایشی کرمان بدم اومد برای اینکه هرکی به اصطلاح یاد گرفت با یه کلید اینتر خرید و فروش بزنه الان داره درباره قیمت و ارزش کرمان حرف میزنه
آخه لامصب کرمان سهمی هست که بزرگان بازار خریدنش و الان داره به یه مشت آماتور بها میده توی این قیمت
ای لعنت به این بازی مسخره

soheil17

Active Member
کاربر فعال
دوست عزیز ربطش اینه رینگ افزایش سرمایه زده ارزش بازارش این شده
شرکتی که گفتید اسم رینگ ساز روش بود این هم توبورس رینگ ساز هست
شما میتونید صدتا شرکت هر کدوم با سرمایه 1 میلیون تومان تاسیس کنید
اسم معدن رینگ ساز و صدتا اسم دیگه بزارید
چون اسم رینگ داره نمیشه با رینگ مشهد هم تراز قرار بگیره
یه شرکت تاسیس کرده اسم معدن روی داره حتما با ارزش بازار کالسیمین یا فراوری میخواید مقایسه کنید
o_Oo_O:rolleyes:

soheil17

Active Member
کاربر فعال
نزدیک ۱۰۰ تومان به سودش اضافه میشه
تاثیرش روی کرمان به چه صورته سود زیر مجموعه ها ؟
با فرض افزایش نرخ نیروگاه های بالای ۷۵ مگاوات متناسب با افزایش نرخ اخیر ، سهم سود #کرمان از #بکهنوج در سطح ۴۵ تومان به ازای هر سهم خواهد بود

exir

Well-Known Member
کاربر فعال
کرمان تنها سهمیست که دقیقا بیست برابر قیمت اسمی (تابلو)سرمایه گذای داره.تا چهارصد درصد توان افزایش سرمایه از سود انباشته داره.این سهم چندین سال هست که مهمان سبد بنده میباشد.سودتمامی معاملات تبدیل به کرمان میشه.سرمایه دارترین سهم بازار مکانیست امن در جهت تامین امنیت سرمایه گذاری.و مطمعن هستم این سهم با بنیاد روزی به قیمت واقعی خود خواهد رسید.

leon1980

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کرمان تنها سهمیست که دقیقا بیست برابر قیمت اسمی (تابلو)سرمایه گذای داره.تا چهارصد درصد توان افزایش سرمایه از سود انباشته داره.این سهم چندین سال هست که مهمان سبد بنده میباشد.سودتمامی معاملات تبدیل به کرمان میشه.سرمایه دارترین سهم بازار مکانیست امن در جهت تامین امنیت سرمایه گذاری.و مطمعن هستم این سهم با بنیاد روزی به قیمت واقعی خود خواهد رسید.
با سلام
شرکت 10 تومان سود انباشته داره چطوری 400 درصد افزایش از انباشته بزنه

bak_tash

Well-Known Member
کاربر فعال
تازه این یکی ازنیروگاههاش هست مگه ماه تاب گستر فقط همین یک نیروگاه روداره شماحساب کنید نرخ ارز برای همه10نیروگاه از 4200بیادروی 13000تومان تکنیکال کلاسیکش روهم می گذارم که همه بفهمند 505تومان کفش بوده ولی نمی تونی بخری روی بهترین نقطه بودبرای خرید میومد زیر اون فاتحه اش خونده بود من نمی دونم این 430تومان روازکجاشون درمیارن بنده انقدرساده بیان می کنم تاهرکسی بفهمه

exir

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام
شرکت 10 تومان سود انباشته داره چطوری 400 درصد افزایش از انباشته بزنه
سال گذشته فقط 10تومن تقسیم کرد از 70تومن.این شرکت سال گذشته 900درصد افزایش سرمایه پیشنهاد داد که با 300درصدش موافقت شد.وقرار شد سال اینده 300درصد دوباره افزایش سرمایه داشته باشه.با سیاست تقسیم سودحداقلی در مجمع مطمعنان توان افزایش سرمایه تا 400درصد خواهد داشت.

نیما ناصری

Well-Known Member
کاربر فعال
تازه این یکی ازنیروگاههاش هست مگه ماه تاب گستر فقط همین یک نیروگاه روداره شماحساب کنید نرخ ارز برای همه10نیروگاه از 4200بیادروی 13000تومان تکنیکال کلاسیکش روهم می گذارم که همه بفهمند 505تومان کفش بوده ولی نمی تونی بخری روی بهترین نقطه بودبرای خرید میومد زیر اون فاتحه اش خونده بود من نمی دونم این 430تومان روازکجاشون درمیارن بنده انقدرساده بیان می کنم تاهرکسی بفهمه
حالا 13000 تومن میگیم نه با همون 8 و خورده ای هم حساب کنی کرمان نباید زیر 4000 تومن باشه

بالا