کرمان ( س. توسعه و عمران استان کرمان )

mehdi999

Well-Known Member
کاربر فعال
عرض کردم دلیل درجا زدن !!!!
با خروج این سهامدار......
رشد سهم آغاز شد.
دو میلیون از عرضه حقوقی را وثنو در کف قیمت خریده و بعدش صف خرید شده است یعنی برای آنهایی که کرمان و وثنو را در پرتفوی دارند از جمله خودم یک معامله 2 سر برد است ، روز شنبه انشالله علاوه بر کرمان باید منتظر صف خرید وثنو هم باشیم .

ahmad40

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
وثنو سه شنبه 330 هزار سهم کرمان خرید و امروز هم 2 میلیون سهم ........ قدر زر زرگر شناسد ...... فقط با وثنو و کرمان

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ارزش دماوندراببینید................................به ارزش مفت کرمان پی ببرید.......................................ارزش این سهم خیلی بالاست
دنبال تکنیکال نباشید..............................این سهم خیلی ارزشمنداست ...........................................تکنیکال بی تکنیکال

soheil17

Active Member
کاربر فعال
این که صف عرضه شد جالب بود بازیگران سهم فردا میخوان چیکار کنند ؟

economista

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فردا و دوشنبه بتونه 650 رو ردکنه راهش باز میشه
کرمان.jpg

ahmad40

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز فرصتهای خرید خوبی برای کرمان و وثنو ایجاد شد .

soheil17

Active Member
کاربر فعال
کشتند مارو چقدر کد به ک میکنید بابا دو قرونسود بدید ما بریم بیرون

M0hamad

Well-Known Member
کاربر فعال
دلیل اقبال امروز به گروه برق و نیروگاه این خبربود ... به شورای عالی هماهنگی اقتصادی ارایه شد: پیشنهاد خرید برق با ۲.۵ برابر قیمت ۹۷ : وزیر نیرو و رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی درباره بازپرداخت تسهیلات ارزی بخش خصوصی، پیشنهاد خرید تضمینی برق با ۲.۵ برابر قیمت سال ۹۷ را به شورای عالی هماهنگی اقتصادی ارایه کردند.
#بتا سهم

soheil17

Active Member
کاربر فعال
سهم رو دارند بازی می دن واقعا دم بازیگرش گرم در این بازار وانفسا خوب داره عمل میکنه فقط جان مادرت رنج منفی نزن که عصبی میشم

soheil17

Active Member
کاربر فعال
حالا تا گزارش 12 ماه بیاد که رفت برج 1 ببنیم چطور میشه سه ماهه دیگه من که خیلی خستم

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز در مجمع وساخت با چندنفر از سهامداران مشترک با کرمان صحبت کردم.......
همگی معتقد بودن که حداقل سود شرکت امسال بین 200 تا 300 تومان خواهد بود.....و تغییرات و احتمالات قیمت برق و جریانات
ماهتاب گستر بصورت جداگانه اضافه خواهد شد.
ضمنا وساخت ساختمانهای کرمان را که بابت دفتر مرکزی تصاحب کرده بود تخلیه و تحویل دادن که قبلا فروخته شده بود.

نیما ناصری

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز در مجمع وساخت با چندنفر از سهامداران مشترک با کرمان صحبت کردم.......
همگی معتقد بودن که حداقل سود شرکت امسال بین 200 تا 300 تومان خواهد بود.....و تغییرات و احتمالات قیمت برق و جریانات
ماهتاب گستر بصورت جداگانه اضافه خواهد شد.
ضمنا وساخت ساختمانهای کرمان را که بابت دفتر مرکزی تصاحب کرده بود تخلیه و تحویل دادن که قبلا فروخته شده بود.
ارزش کل ماهتاب گستر حدودا چقدره؟
من حساب کردم به ازای هر سهم حدود 7300 تومن با دلار 8000 تومن درآوردم.
درست حساب کردم؟

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
ارزش کل ماهتاب گستر حدودا چقدره؟
من حساب کردم به ازای هر سهم حدود 7300 تومن با دلار 8000 تومن درآوردم.
درست حساب کردم؟
محاسبه ارزش مجموعه های خارج از بورس کار ساده ایی نیست.
البته قیمت جایگزینی نیروگاهها خیلی بالاتر از مقادیری است که الان دارن... ولی نکته مهم سودآوری اونهاست
که بدلیل سوبسید انرژی متاسفانه خیلی پایین است.

بالا