کرمان ( س. توسعه و عمران استان کرمان )

khooraj

New Member
عضو تازه
سلام, من امروز تازه متوجه شدم که تو شرکت سرمایه گذاری توسعه استان کرمان سهم دارم. با تلفن گویاشون که تماس گرفتم گفت 4000 سهم دارم. قیمت هر سهم این شرکت چقدره؟ از بورس چیزی نمیدونم میشه به خود شرکت بفروشم؟
سایتشون بالا نمیاد!

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کرمان به ازای هرسهم یک سهم ماهتاب گستر داره .............................................
ارزش هرسهم ماهتاب گستر به اندازه رمپنا است ................................................
حالاارزش هرسهم کرمان چقدربایدباشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ارزش هرسهم ماهتاب گستر بالای 100000هزارتومان است ..........................
هرروز این متن رابایدبرای خودت دوره کنی

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
خیلی جالبه که کرمان خودش درگزارش تفسیری اش گفته که قیمت هرسهم ماهتاب گستر برای خودم چندشال پیش به ازای هرسهم 10000هزارتومان تموم شده است ........................
الان بادلار12000تومان چقدرارزش داره اون موقع دلار800تومان بوده ................................زمان احمدی نژاد

khooraj

New Member
عضو تازه
شما میبایست به یک کارگزاری مراجعه کنید.اونجا ترتیب کارها جهت رسیدن به پولتون انجام میشه
کارگزاری بورس؟ من شهرستانم و بعید میدونم اینجا همچین چیزی باشه.
اینطور که من متوجه شدم قیمت هر سهم حدود 500 تومنه, درسته؟ یعنی من که 4000 سهم دارم میتونم 2 میلیون کلا بگیرم و تمام؟ همینجوری محاسبه میشه؟

exir

Well-Known Member
کاربر فعال
اینطور که من متوجه شدم قیمت هر سهم حدود 500 تومنه, درسته؟ یعنی من که 4000 سهم دارم میتونم 2 میلیون کلا بگیرم و تمام؟ همینجوری محاسبه میشه؟
در تمامی مراکزاستانها کارگزاری وجود داره.قیمت سهام را از تابلوی بورس دنبال کنید.ادرسش دیده بان بازار (در گوگل )

economista

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امرئز حدود 580 بود

محمودیا

Well-Known Member
کاربر فعال
قیمت جایگزینی این سهم عدد قابل توجهی خواهد بود.....
کم کم بازار برای قیمتهای جایگزینی حساب باز خواهد کرد.
خصوصا وقتی نیروگاه جدیدی احداث شود.
فروش نیروگاه دماوند برای گروه نیروگاه داران معیار خوبی میشه....
امروز رشد مپنا و کرمان بی تاثیر از این داستان نبود....
اگر با قیمت مطرح شده بفروش برسه .....این گروه رشد خوبی خواهند داشت.

بالا