کرمان ( س. توسعه و عمران استان کرمان )

gold user

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
تعداد10100 از این سهم رو کسی خریدارش هست.

mehr110

Active Member
کاربر فعال
دوست عزیز جناب golduser مدتی است که از مطالب مفیدتان بی بهره ایم لطفا ادامه دهیدهمیشه موفق و پر سود باشید.حق یارتان.:x

فيض

Well-Known Member
کاربر فعال
آقا من چند تایی داشتم چند سال پیش به خود شرکت فروختم، دفتر مرکزیش اون موقع در تهران سعادت آباد بین میدان کاج و میدان شهرداری ساختمان طلایی واقع بود

سرمد سابق

Well-Known Member
کاربر فعال
آقا من چند تایی داشتم چند سال پیش به خود شرکت فروختم، دفتر مرکزیش اون موقع در تهران سعادت آباد بین میدان کاج و میدان شهرداری ساختمان طلایی واقع بود
فکر کنم الان هم اونجاست برای خرید هم می توانید با شرکت تماسی داشته باشید .
http://www.kdico.com/

reza_bourse

مسدود شده
مسدود شده
این شرکت در سال گذشته سودی تقسیم نکرده،مجمع این شرکت در شهریور ماه است.من 1 ماه پیش به دفتر شرکت در سعادت آباد تهران رفتم.طی اطلاعاتی که کسب کردم این شرکت با توجه به تقسیم نکردن سود در سال گذشته امسال باید سود خوبی را بین سهامداران خود تقسیم کند.پس نگه داشتن آن تا بعد از مجمع خالی از لطف نیست

reza_bourse

مسدود شده
مسدود شده
این شرکت در سال گذشته سودی تقسیم نکرده است.من 1 ماه پیش به دفتر این شرکت در سعادت آباد تهران مراجعه کردم.طی اطلاعاتی که بدست آوردم در مجمع امسال که در شهریور ماه است سود خوبی را تقسیم خواهد کرد پس نگه داشتن آن خالی از لطف نیست.

babamajid

Well-Known Member
کاربر فعال
اين شركت چند سال پيش كه اوج دوران ساختماني بود ميخواست وارد بورس شود و عده اي با شايعه ديگران را تشويق به پذيره نويسي كردند. كه خوشبختانه اون موقع با تحقيق از پذيره نويسي منصرف شدم.

سهیل 1

New Member
کاربر فعال
اگه کسی خریدار ساختمان نوین هست اعلام کنه من تعداد180026سهم فروشنده ام

amir184

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
شرکت توسعه عمران کرمان سهمو خودش براتون میفروشه .
من یه تعداد داشتم دادم به خود شرکت همون سهمی 100 تومان فروخت . پولش رو هم دیروز واریز کرد به حسابم.

موفق باشید.

reza_bourse

مسدود شده
مسدود شده
توسعه و عمران کرمان امسال 35 تومن سود تقسیم کرده.نوش جان سهامداراش

ashkan25

New Member
عضو تازه
سلام ؛
کسی اطلاع داره قیمت پایه هر سهم این شرکت برای فروش و خرید در حال حاضر چقدره ؟

".احسان."

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام
دوستان که مایل به خرید یا فروش این سهم هستند، لطفا در این تاپیک قیمت خرید مورد نظر خود و یا قیمت فروش در صورتیکه سهامدار شرکت هستند، بفرمایند.
موفق باشید.

reza@codal

Active Member
کاربر فعال
مدير پذيرش فرابورس گفت : شركت مشمول اصل 44ذوب آهن اصفهان به همراه 3شركت ديگر در فرابورس پذيرفته شدند.

به گزارش روابط عمومي فرابورس ايران ،سيد مهدي علم الهدي با اعلام اين خبر افزود:شركت سهامي ذوب آهن اصفهان كه سهامدار عمده آن را سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران تشكيل مي دهد با داشتن سرمايه به مبلغ7هزارو 868ميليارد ريال در بازار دوم فرابورس پذيرش شد.

اين مقام مسئول يادآورشد : همچنين هيات پذيرش با پذيرش شركت سرمايه گذاري توسعه عمران استان كرمان با سرمايه 200ميليارد ريال در بازار دوم موافقت كرد.

پذيرش خودرو سايپا كاشان در بازار اول

علم الهدي در خصوص پذيرش دو شركت جديد در بازار اول فرابورس توضيح داد: شركت توليد خودرو سايپا كاشان كه فعاليت اصلي آن مونتاژ و رنگ خودروهاي توليدي شركت سايپا بصورت حق العمل كاري با دريافت قطعات بصورت اماني است با سرمايه هزارو 240ميليارد ريال در بازار اول فرابورس پذيرش شد.

به گفته وي شركت ايراني توليد اتومبيل سايپا سهامدار اصلي اين شركت است.

وي ادامه داد: شركت تامين مواد اوليه فولاد صبا نور، با سرمايه 240ميليارد ريال در زمينه اكتشاف، استخراج و بهره برداري از معادن ، خردايش ، شستشو ، دانه بندي ، تغليظ ، تصفيه ، ذوب مواد معدني ، مشاوره ، تحقيقات فعاليت دارد و شركت سرمايه گذاري توسعه معادن و فلزات سهامدار عمده آن است.

amirfarahani

Well-Known Member
کاربر فعال
با سلام
تصميم گرفتم که يک تاپيک مخصوص اين سهم ايجاد کنم تا محلي باشد براي نظرات دوستان درباره اين سهم و اميدوارم که مورد استقبال قرار بگيرد. مخصوصا که اين سهم داراي سهامداران حقيقي بسياري نيز مي باشد.
http://www.tsetmc.com/loader.aspx?ParTree=151311&i=50792786683910016
اينهم آدرس سايت شرکت
http://www.kdico.com

amirfarahani

Well-Known Member
کاربر فعال
این مطالب رو قبلا نوشته بودم.

کرمان
سرمایه= 200100 میلیون ریال
دارای مجوز افزایش سرمایه تا 525000 میلیون ریال
سود انباشته = 64695 میلیون ریال
ارزش داراییهای ملکی و ساختمانی = 216818 میلیون ریال
ارزش سرمایه گذاریهای خارج از بورس= 129532 میلیون ریال
عمده سرمایه گذاریهای خارج از بورس سهم شرکت در آرین ماهتاب گستر می باشد که سرمایه ای بالغ بر 400000 میلیون ریال دارد و سهم شرکت 22 درصد بالغ بر 88000 میلیون ریال می باشد.
نکته جالب توجه اینست که سود دهی شرکت آرین گستر در سال مالی منتهی به 31/3/91 بالغ بر 250000 میلیون ریال بوده که تقریبا 40 درصد آنرا تقسیم نموده و سهم سود نقدی توسعه عمران کرمان حدود 23000 میلیون ریال شده است.
با توجه به گزارشات سالهای قبل و پیش بینی سال آینده شرکت آرین گستر تقریبا معادل سرمایه اش سود انباشته دارد که در حقیقت ارزش سرمایه گذاری شرکت توسعه عمران کرمان در آن شرکت دو برابر و بالغ بر 176000 میلیون ریال می باشد.
با یک جمع و تفریق ساده ارزش داراییهای شرکت به قیمت اسمی آنها حدود 500000 میلیون ریال یعنی چیزی برابر با 2500 ریال به ازای هر سهم می باشد.
حال اگر بخواهیم به شرکت آرین گستر که حدود 60 درصد سرمایه بازدهی سالانه دارد ارزش بورسی بدهیم حداقل باید 250000 میلیون ریال دیگر به ارزش داراییهای شرکت توسعه و عمران کرمان اضافه کنیم.
به نظرم این سهم هم ب دید کوتاه مدت و هم با دید میان مدت و هم بلند مدت یکی از بهترین گزینه های سهامداری می باشد.
دوستان در صورتیکه نظر خاصی دارند اعم از موافق یا مخالف خوشحال می شوم که آنرا بیان کنند.
موفق و پر سود باشید
توسعه عمران کرمان
با عبور از سقف قبلی تازه نگاههای بازار به آن معطوف خواهد شد. سهمی از زیر مجموعه های وساخت. به نظرم با عبور از 1156 ریال هدفش رسیدن به 1400 ریال خواهد بود.
سهامداران عمده نیز اگر خواهان مالکیت بیشتر بر این سهم هستند باید اجازه رشد به آن بدهند تا معاملات آن روان شود. علیرغم اینکه تعداد سهامداران حقیقی با تعداد سهم میانگین 2500 عدد در این سهم زیاد است ولی به نظر می رسد زیر 110 تومان خیلی تمایل به فروش ندارند. مطمئنا با افزایش قیمت آن حجم معاملات روزانه این سهم بیشتر خواهد شد و توجه بازار به آن جلب می شود.
سود سال گذشته شرکت 128 ریال بود که 80 ریال را در مجمع تقسیم کرد و سود امسال هم که 256 ریال می باشد

بالا