کرازی ( کارخانجات تولیدی شیشه رازی )

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
وقتی بازار بفروش بفروش مبشود کسی کاری به سوددهی وسوداوری سهم ندارد بیش از 95 درصد بازار نوسانگیر کوتاه مدت هستند وهمین نوسانگیرها هستند که در بورس بیشترین ضرر را میکنند با توجه به گزارش ماهانه منتهی به 97/7/30 و مناسب بودن گزارش باز به بازار نشان داد که این شرکت با دیگر هم گروه خود کمهدا میتواند تا پایان سال مالی خود سود بالایی شناسایی کند من خودم از 170 تومان با سهم هستم وفقط سهامداری میکنم
:cool::cool::D:D

دیده بان بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
درود
صف فروش امروز کرازی در قیمت 2759 ریال بصورت هماهنگ عمل شد و و حدود 625 هزار سهم به 4 کد حقیقی بالای درصد انتقال پیدا کرد:

zz.JPG

و جالبتر اینکه عملکرد این 4 کد حقیقی دقیقا" طی مدت سهامداری به صورت هماهنگ بوده است:

zz1.JPG

zz2.JPG

zz3.JPG

zz4.JPG

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
باز هم در گزارش منتهی به 97/10/30 سوداروی بالاتر این شرکت البته باید یاداوری کنم هم گروه بطری ساز دیگر کمهدا هم همین گونه است ورو به رشد

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
كهمدا صف شد ................................كسرا صف شد ..................................نوبت كرازي است كه صف خريد بشود

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
وقتی بازار بفروش بفروش مبشود کسی کاری به سوددهی وسوداوری سهم ندارد بیش از 95 درصد بازار نوسانگیر کوتاه مدت هستند وهمین نوسانگیرها هستند که در بورس بیشترین ضرر را میکنند با توجه به گزارش ماهانه منتهی به 97/7/30 و مناسب بودن گزارش باز به بازار نشان داد که این شرکت با دیگر هم گروه خود کمهدا میتواند تا پایان سال مالی خود سود بالایی شناسایی کند من خودم از 170 تومان با سهم هستم وفقط سهامداری میکنم
امروز بالاخره 300 را رد کرد ببنیم چه میکند :D:D:cool::cool:

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
هر چند به کرازی خیلی اعتقاد دارم ولی امروز همین الان یک تصمیم عجولانه گرفتم وکرازی را بالای 300فروخته وبا یک سهم دیگر در منفی عوض کردم انشالله که اگر باز فرصت داد دوباره برگشته وسهامدار کرازی خواهم شد

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
فروش كرازي ................سهم خانوادگي است و از نظر بنيادي عالي ولي در شرايط فعلي و منفي بالاي شاخص بايد رفت سمت سهام بتا منفي بقول تكنيكي ها .....................................خريد قمرو ..........................خدا را شكر سود خوبي داد

خسرو _ علي جعفري

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
كرازي براي منفي فردا بررسي بشه
تحول در ساختار شركت پس از ادغام با تاكستان
اينم از اون سهم هاست كه با ديد يكساله بايد در نقطه مناسب ورود كرد

پولاد

Well-Known Member
کاربر فعال
فروش فروردین و اردیبهشت شرکت اصلی بیش از 19 میلیارد گزارش شده درحالیکه این مبلغ درسال گذشته درزمان مشابه حدود 4/5 میلیارد بوده یعنی رشد بیش از چهاربرابری !!! این نسبت رشد فروش در شرکت شیشه بسته بندی تاکستان (درحال ادغام) نیزنسبت به دوماهه پارسال بیش از 3 برابر شده ! باتوجه به افزایش نرخ تولیدات نسبت به سال گذشته به گمام فشارفروش یکی دوروز گذشته درین سهم کمی عجیب بود و بعید میدونم زیاد تداوم داشته باشه !!

amirmostafavi72

Well-Known Member
کاربر فعال
فروش فروردین و اردیبهشت شرکت اصلی بیش از 19 میلیارد گزارش شده درحالیکه این مبلغ درسال گذشته درزمان مشابه حدود 4/5 میلیارد بوده یعنی رشد بیش از چهاربرابری !!! این نسبت رشد فروش در شرکت شیشه بسته بندی تاکستان (درحال ادغام) نیزنسبت به دوماهه پارسال بیش از 3 برابر شده ! باتوجه به افزایش نرخ تولیدات نسبت به سال گذشته به گمام فشارفروش یکی دوروز گذشته درین سهم کمی عجیب بود و بعید میدونم زیاد تداوم داشته باشه !!
اگه فردا هم منفی باشه خریدنی خواهد بود

scythe

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
55293

هدف نهایی موج 3
1100 است
محدوده مناسب ورود در اصلاح اخیر 490-520
جا مانده گروه کانی است

mottahar

Well-Known Member
کاربر فعال
حقوقی این سهم با حرص ولع در حال فروش هست یحتمل شرکت تاکستان هست که با توجه به ادغام شدن با خود شرکت اصلی دیگر وجود خارجی ندارد باید هر چه دارد بفروشد از این فروش سودی هم که شناسایی بشود باید به سود شرکت رازی اضافه شود

mottahar

Well-Known Member
کاربر فعال
حیف این تاپیک پایین باشد کرازی جز سهم هایی هست که بدون دردسر وبا سهام داری یه سود 50 درصدی خواهد داد
تجمیع فروش تاکستان و خود شرکت اصلی امسال سود بالایی برای شرکت خواهد ساخت

بالا