کرازی ( کارخانجات تولیدی شیشه رازی )

erfanslash

Well-Known Member
کاربر فعال
#کرازی به خوبی پیشرفت فروش را نشان میدهد و در شهریور با فروش 104 میلیارد ریالی عملکرد بسیار خوبی را ثبت کرد تا جمع فروش 6 ماه بخ 380 میلیارد ریال برسد این عدد سال قبل 188 میلیارد ریال بود و یک جهش خوب برای سهم است . کرازی در مرداد هم خوب ظاهر شده و 113 میلیارد ریال فروش زده است . افزایش نرخ اندک را نیزدر محصولات شاهدیم . کرازی در حال در خرداد 44 میلیارد ریال فروش داشت که در تیرماه سهم 73 میلیارد ریال است افزایش نرخی در بطري‌هاي دارويي به چشم میخورد نرخ بطري‌هاي دارويي33 میلیون ریال و بطري‌هاي غیر دارويي 28 میلیون ریال است که پیشرفت خوبی داشته . گزارش جالبی را زده است

kar-koshte

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
چه افزایش نرخ خفنی توی فروش محصو بطری غیر دارویی داشته:
تیرماه: 16.8 میلیون ریال
مرداد ماه: 18.1 میلیون ریال
شهریور ماه: 28.7 میلیون ریال
یعنی نزدیک به 60 درصد بیشتر از ماه قبل!! هرچند تو بطری دارویی افزایش نرخش کم بوده.

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر من کرازی براحتی میتواند سقف کانال را بشکند با توجه به استقبال بیشاز اندازه شرکتهای تولید کننده مواد خوراکی برای بسته بندی با ظروف شیشه کرازی و کهمدا هر دومیتوانند امسال سود بالایی شناسایی کنند
این را مد نظر داشته باشید قیمت تولید این شرکتها بالا رفته است ولی 90 درصد هزینه های انها مثل انرژی (برق و گاز)بریا صنعت ثابت است خوراک (سیلیس)تقریبا ثابت است ولی فروشبه مبنای دلار ازاد است
از رشد این سهم با کهمدا نهایت لذت را ببرید هر 2سهم اماده 1000 تومان شدن را دارند

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
بعضی روی 220 تا 240 میگفتند چرا حقوقی وکدهای حقیقی درصدی دارند میفروشند فروش انها هدفمند وبرای وسوار شدن عده ای خاص بود

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
خوب این هم یک شفاف سازی دیگر که در ان به افزایش نرخ محصولات اشاره شده است وحال با این گزارش یک ماه وبا این پوشش بسیار عالی خود تصمیم بگیرید قیمت این شرکت تا کجا میتواند رشد کند البته دیگر هم گروه این شرکت که مثل کرازی بطری تولید میکند کهمدا است که ان شرکت هم توانایی اعلام سود بالا برای سال مالی جدید دارد

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
صف فروش این نمیخواد جمع بشه؟
هرچی سود داده بود که از حلقوممون کشید بیرون
پس حقوقی چه غلطی میکنه
چند روزه توی صف فروش قفل شده
سهم های دیگه حداقل از صف فروش گهگاهی در میان و دوباره صف فروش میشن
این همش صف فروش داره

آخرین ویرایش:

mrafiey

Active Member
کاربر فعال
به زودی این نماد به حالت تعادل در خواهد آمد و بعد از آن صعود به قیمتهای بالا کلید خواهد خورد. با توجه به پتانسیل بالای شرکت و گزارشات مالی موجود ، صعود تا 400 در این سهم، بسیار محتمل می باشد

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهامدارای کرازی کجان پس؟
دوستان سهامدار یه تحلیلی یه خبری از این سهم بی صاحب ندارن؟
مادر مرده تا تقی به توقی میخوره سریع صف فروش میشه
یعنی اگر بازار یه واحد هم منفی بشه این صف فروشه :D:D:D
باز توی این روند صعودی کوتاه مدت یه سری سهم ها رشد کردند و کمی جبران ضرر
این خاک بر سر هیچ گ و ه ی نخورد

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
سهامدارای کرازی کجان پس؟
دوستان سهامدار یه تحلیلی یه خبری از این سهم بی صاحب ندارن؟
مادر مرده تا تقی به توقی میخوره سریع صف فروش میشه
یعنی اگر بازار یه واحد هم منفی بشه این صف فروشه :D:D:D
باز توی این روند صعودی کوتاه مدت یه سری سهم ها رشد کردند و کمی جبران ضرر
این خاک بر سر هیچ گ و ه ی نخورد
وقتی بازار بفروش بفروش مبشود کسی کاری به سوددهی وسوداوری سهم ندارد بیش از 95 درصد بازار نوسانگیر کوتاه مدت هستند وهمین نوسانگیرها هستند که در بورس بیشترین ضرر را میکنند با توجه به گزارش ماهانه منتهی به 97/7/30 و مناسب بودن گزارش باز به بازار نشان داد که این شرکت با دیگر هم گروه خود کمهدا میتواند تا پایان سال مالی خود سود بالایی شناسایی کند من خودم از 170 تومان با سهم هستم وفقط سهامداری میکنم

فردوسی

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
یکی از دلایل پایین آمدن مقطعی قیمت کرازی تعطیلی چهارماهه شیشه بسته بندی تاکستان بدلیل تعمیرات هست که در گزارش های ماهانه و سود سالیانه تاثیر گزار خواهد بود .

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
وقتی بازار بفروش بفروش مبشود کسی کاری به سوددهی وسوداوری سهم ندارد بیش از 95 درصد بازار نوسانگیر کوتاه مدت هستند وهمین نوسانگیرها هستند که در بورس بیشترین ضرر را میکنند با توجه به گزارش ماهانه منتهی به 97/7/30 و مناسب بودن گزارش باز به بازار نشان داد که این شرکت با دیگر هم گروه خود کمهدا میتواند تا پایان سال مالی خود سود بالایی شناسایی کند من خودم از 170 تومان با سهم هستم وفقط سهامداری میکنم
من قیمت خریدم بالاید200 تومن هست
دیگه داره به قیمت خریدم میرسه و هرچی سود داده بود دود شد رفت هوا
به امید این بودم که بعد اصلاح دوباره حرکت صعودی داره ولی ...
تا یه خبر بد میاد صف فروشش چیده میشه حتی خبر ربطی به کرازی نداشته باشه
خاک بر سر حقوقی های این سهم که انقدر بی قابل هستند
بخواد بازی دربیاره قیدش رو میزنم و با یه سهم دیگه جابجا میکنم
حالا که نوسانگیری هست به قول شما چرا ما نوسان نگیریم

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تحلیل کرازی از جناب بارسلونا:
کرازی هم حمایت مهمی رو در 240-245 شکسته
احتمال ریزش تا 195 تومن هم وجود داره و بعد دوباره شروع به رشد میکنه

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سپاس از شما و جناب بارسلونا،
ایشان این تحلیل رو کجا به اشتراک گذاشتند؟؟(سایت یا تلگرام)
درخواست کرده بودم برام بررسی کنند و ایشون هم زحمت کشیدند و انجام دادند
ازشون پرسیدم ایرادی نداره به اشتراک بذارم و ایشون هم گفتن مشکلی نیست و بنده هم اینجا گذاشتم

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
به به
عجبه ما این سهم را در صف خرید دیدیم :D
اونم توی بازار به این عجیبی
خبری شده ما بی خبریم؟:cool::cool:

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
‍ ‍ ‍ ‍ #کرازی
کارخانجات توليدي شيشه دارويي رازي دردوره 1 ماهه منتهی به 97/08/30 از محل فروش محصولات خود مبلغ 85,785 میلیون ریال درآمد داشته است

این شرکت براساس عملکرد 8 ماهه برای سال مالی منتهی به 1397/12/29 مبلغ 556,487 میلیون ریال درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 118% رشد داشته است
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
کانال کدال⬇⬇
https://***********/codal_ir

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
118% رشد
اونوقت مردم جوگیر میفروشن
ان شاءالله فردا جو بازار خوب باشه و این صف خرید بشه

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
:D:D:D:D

بالا