کرازی ( کارخانجات تولیدی شیشه رازی )

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
جالبه..
کهمدا صف خرید ،بعد از مثبت های روزهای اخیر
کرازی منفی..
تا اونجا که دیدم،گزارش اخیر کرازی خیلی خوب بوده!!
سهامداران غزیز ایران علاقه زیادی به صف خرید دارند همین سهم اگرالان صف خرید بود خیلیها میرفتند توی صف خرید تا کرازی بخرند ولی ما دوست داریم سهم را در منفی وموقعی خرید کنیم که کسی دنبال ان نیست

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
با یک نگاه به نتیجه کنفرانس کرازی متوجه خواهید شد که شرکت افزایش قیمت بالایی بریا محصولات خود دارد که نتیجه ان تعدیل مثلت مناسب برای این سهم است
البته شیشه همدان هم تولید کنند شیشه های کنسرو ومریا وبطریهای نوشیدنی مثل کرازی امسال میتواند سود بالایی شناسایی کند هر 2شرکت در کوتاه مدت اماده یک رشد حداقل 50 درصدی هستند
همانطور که قیلا هم گفتم کارخانههای شیشه سازی بطری امسال میتوانند سودهای بالایی شناسایی کنند چون محصولات شیمیایی بطری پلاستیک بسیار گران شده است وبازار بسته بندی بسوی بسته بندی ظروف شیشه ای هجوم اورده است ودر گزارش کنفرانس کرازی هم به ان اشاره شده است سهم خود را در کهمدا وکرازی مفت از دست ندهید

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
یک مگاه به صف خرید شیشه همدان بطری ساط بیاندازید 15میلیون صف خرید سهمی که تا دیروز داشت متعادل معامله میشد بزودی کرازی هم با همچین صف حریدی روبرو خواهد شد به نظر من به عنوان یک بوقچی فعال از اخرین فرصت خرید کرازی نهایت استفاده را ببرید

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
به عنوان یک بوقچی بزرگ میگویم همانطور که فرونشدگان شیشه همدان از فروش خود پشیمان شدن فروشندگان شیشه دارویی رازی هم در این قیمتها پشیمان خواهند شد

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
به عنوان یک بوقچی بزرگ میگویم همانطور که فرونشدگان شیشه همدان از فروش خود پشیمان شدن فروشندگان شیشه دارویی رازی هم در این قیمتها پشیمان خواهند شد
من که رازی هستم

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
با یک نگاه به نتیجه کنفرانس کرازی متوجه خواهید شد که شرکت افزایش قیمت بالایی بریا محصولات خود دارد که نتیجه ان تعدیل مثلت مناسب برای این سهم است
البته شیشه همدان هم تولید کنند شیشه های کنسرو ومریا وبطریهای نوشیدنی مثل کرازی امسال میتواند سود بالایی شناسایی کند هر 2شرکت در کوتاه مدت اماده یک رشد حداقل 50 درصدی هستند
به نظر من از اخرین فرصت خرید کرازی نهایت استفاده را ببرید بزودی کرازی هم راه شیشه همدان را خواهد رفت

m.zia

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بسم الله الرحمن الرحیم
خدایا به امید تو
بنده هم در قیمت 225 تومن تعدادی خرید کردم
به امید خدا سودکنیم

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر من از اخرین فرصت خرید کرازی نهایت استفاده را ببرید بزودی کرازی هم راه شیشه همدان را خواهد رفت
همانطور که گفتم صف خرید شد بزودی ارزش شیشه همدان و شیشه دارویی رازی را بازار متوجه خواهد شد که در چه قیمتهایی مفتی داشتند معامله میشدند

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
به نظر من کرازی براحتی میتواند سقف کانال را بشکند با توجه به استقبال بیشاز اندازه شرکتهای تولید کننده مواد خوراکی برای بسته بندی با ظروف شیشه کرازی و کهمدا هر دومیتوانند امسال سود بالایی شناسایی کنند
این را مد نظر داشته باشید قیمت تولید این شرکتها بالا رفته است ولی 90 درصد هزینه های انها مثل انرژی (برق و گاز)بریا صنعت ثابت است خوراک (سیلیس)تقریبا ثابت است ولی فروشبه مبنای دلار ازاد است

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
بعضی الان دارند هپکو 200 لکما 170 تومانی را میخرند که منبه شما قول میدهم تا چند سال دیگر هم سودی برای تقسیم نیست انوقت شرکت دلاری که با دلار ازاد یعنی 14هزار تومان دارد محصول خود را میفروشد 244دارند ناز میکنند بخرند سهمی سودده وبا دارایهای بالا به نظر من کرازی نسبت به بعضی از سهام بازار ارزش 1000 شدن را دارد

بالا