کخاک ( صنایع خاک چینی )

توکل برخدا

Well-Known Member
کاربر فعال
عالیه
بخر برو مجمع 500سود بگیر
افزایش سرمایه حدود 300درصدی هم شاید بده وباز بشه شاید هم باز بشه چندروز بعد افزایش سرمایه بده

EyDiS.YekTa

New Member
کاربر فعال
سلام بر سهامداران کخاک:)
به نظرم دیگه وقتشه این تاپیک بالا بیاد ;)
اول از همه خودم از خبرهای خوبه مجمع بگم
سود 550 تومنی تقسیم شد و به زودی خبر 600 درصدی افزایش سرمایه را خواهیم داشت:)
پیشاپیش مبارک سهامداران

EyDiS.YekTa

New Member
کاربر فعال
دوست عزیز این که افزایش سرمایه از چه محلی خواهد بود زیاد بهش اشاره نشد، اما به احتمال زیاد ترکیبی از آورده و انباشته خواهد بود و هدف از افزایش سرمایه راه اندازی خط سوم تولید میباشد که ظرفیت آن 50 هزار تن است و پیش بینی میشود تا یک سال دیگه به بهره بردای برسد.
در ضمن جالبه بدونید شرکت با وجود ظرفیت اسمی 100 هزار تنی در سال 92 تولیدات خود را به 134 هزار تن رسانده بود که 34% بیش از ظرفیت اسمی بود. :)

EyDiS.YekTa

New Member
کاربر فعال
افزایش سرمایه همونطور که گفتم در مجمع صحبت از 600% شد و در مورد تاریخ 2-3 هفته بعد از مجمع یعنی انشالله خیلی زود:)

EyDiS.YekTa

New Member
کاربر فعال
دوست عزیز من در مجمع بودم و چندبار آقای دکتر رستمی و همین طور آقای شیر محمدی نماینده صدر تامین گفتند 600% !!!
البته عددی که شما می فرمایید هم ذکر شد اما به نظرم 21 میلیارد فقط مبلغ افزایش سرمایه بود که میشه همون 600%
در ضمن از انجایی که برای راه اندازی خط سوم 13 میلیارد تومان بودجه تخمین زده بودند به گمانم 13 میلیارد از این 21 میلیارد تومان از آورده باشه و بقیه از انباشته
موفق باشید

EyDiS.YekTa

New Member
کاربر فعال
به به:)
معاملات کخاک هم داره جالب میشه
:-d
دیروز خرید خرید 42000 سهم فقط توسط 3 حقیقی و امروز نیز خرید 92000 سهم فقط توسط 5 حقیقی !!!
;)

nosrati

Member
کاربر فعال
سلام
دوست عزيز گفتين كه مجمع بودين . تو مجمع صحبتي از استخراج معدن طلاي كردستان نشد كه شركت پارسال برنده شده بود؟

EyDiS.YekTa

New Member
کاربر فعال
سلام
دوست عزيز گفتين كه مجمع بودين . تو مجمع صحبتي از استخراج معدن طلاي كردستان نشد كه شركت پارسال برنده شده بود؟
دوست عزیز معدن طلا اگر اشتباه نکنم متعلق به صدر تامین است و کارمزد شرکت خاک و چینی طی قرارداد 10 درصد از کل طلای استخراج شده است
ولی فعلا در مرحله اکتشاف است و هنوز به استخراج نرسیده(که البته قرار هم نبوده به این زودی به مرحله ی استخراج برسد)
سود حاصل از معدن طلا میره برای 1-2 سال آینده
فعلا بنیاد خود سهم عالی است و به زودی خبرهای خوبی از جمله افزایش سرمایه را خواهیم داشت;)

sepehr kaviyani

New Member
کاربر فعال
با سلام و احترام خدمت یکایک دوستان عزیز

مدارک و مستندات افزایش سرمایه 400 درصدی کخاک روی کدال قرار گرفت

sepehr kaviyani

New Member
کاربر فعال
افزایش سرمایه 400 درصدی کخاک از محل مطالبات حال شدۀ سهامداران و آوردۀ نقدی می باشد

و همچنین موضوع افزایش سرمایه شرکت اجرای طرح‌های خط فرآوری تولید کائولن و همچنین خط تولید انواع بلوک و پانل سبک گازی و ملات خشک می باشد که باعث جهش سودآوری شرکت در این دوره مالی و سال بعد خواهد شد

بالا