کتوکا ( تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا )

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
انگار گزارش خرابه !!! سهم صف فروش شد !!!
صبور باشید این ترفند صندوق های درصدی است برای کنترل NAV صندوق هایشان امروز شاخص مثبت بود نیازی به مثبت این سهم نبود

غروب آفتاب

Well-Known Member
کاربر فعال
گزارش بسیار خوب فروش بهمن ماه همه این فروشندگان را پشیمان خواهد کرد ما خریدار هستیم
سلام
امروز بعد از چند روز به معاملات روزانه سهم نگاه کردم و فقط افسوس میخورم پول آزاد ندارم تا در این ایام بتوانم از این جوی که حقوقیهای پنهان و حرام لقمه این سهم با جو مسخره ای که به راه انداخته اند سهم بیشتری بخرم ؛ عیبی ندارد میمانیم به نظاره تا این کثافتکاری این حرام.....ادامه داشته باشد اما تا کجا ؛ چند روز پیش هم همچین بازی را در پتایر شاهد بودم اما در حال حاضر شاهد صف خرید پتایر هستیم؛ ناظر هم کلا خودش را زده به خواب و خریت ؛ کافی بود دو روز پشت هم مپبت بخورد فوری نماد بایستی بسته میشد برای شفاف سازی ؛ نمیدونم واقعا یک شباهت عجیبی بین ناظر بازار با فتاحی میبینم:mad::mad: جالبترین قسمت قضیه هم این است قبل از شفاف سازی شرکت دال بر بهره برداری از طرح توسعه شرکت آرام و منظم به روال صعودی قیمت ادامه میداد اما از فردای این گزارش شاهد این *** کاریها هستیم انگار طرح توسعه شرکت شکست خورده باشد:D:D یکبار عرض شد حقوقیها و نیمچه حقوقیهای فعال این شرکت از هفت خطرین ها هستند و برخی از آنها از حرام....؛ پست ترین و.... هستند ؛ این 7 حقوقی فعال در امر فروش امروز که تا صف فروش هم سهم را بردند کدام گورستان بودند که ناگهان امروز به یاد فروش افتادند ؛ بفروشید و خودتان را پاره کنید مثل فروش در پتایر ؛ به شخصه فقط نظاره گر این دزدی رذیلانه شما خواهم بود ؛ دزدی که از گلوی سهامداران خرد بینوا انجام میشود

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز خریدم از صف فروش .
امیدوارم حداقل گزارش بهمن چندان بد نباشه . به همون فروش 15 تا 17 میلیارد قانع هستم
بر اساس شنیده ها گزارش فروش بهمن ماه فراتر از اعداد مد نظر شما است گزارش تا دو سه روز آینده نهایی و بر روی کدال قرار می گیرد

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بر اساس شنیده ها گزارش فروش بهمن ماه فراتر از اعداد مد نظر شما است گزارش تا دو سه روز آینده نهایی و بر روی کدال قرار می گیرد
2 تا 3 روز دیگه ؟ مگه امروز فرصت آخر نیست
والا اینطور که حقوقی امروز صف فروش کرد و حقیقی دیروز رنج منفی زد ، من بشخصه به شک افتادم

غروب آفتاب

Well-Known Member
کاربر فعال
والا اینطور که حقوقی امروز صف فروش کرد و حقیقی دیروز رنج منفی زد ، من بشخصه به شک افتادم
سلام
گزارش ماهانه کتوکا معمولا بین 5 ت 7 روز اولیه هر ماه در کدال مینشنید ؛ یعنی همین امروز هم ممکن است گزارش بر کدال نقش ببندد ولی به شخصه این رفتار رذیلانه حقوقی های فروشنده بنده را بیشتر به شک انداخت که بایستی فروش بهمن خوب بوده باشد که تمام سعی را نمودند برای خالی کردن جیب سهامداران ؛ به انتظار مینشینم

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
نه فرصت هست در حال جمع و جور کردن هستند

حقیقی های دو روز گذشته یک عده حقیقی آن لاین با موجودی 80 تا 150 هزار سهمی بودند از کارگزاری آگاه ، حقوقی های امروز هم هنوز مشخص نیست ولی حدس بنده با توجه به حجم فروش و تعدد کدها این است یک کارگزاری در چند سبد و صندوق تعدادی داشت که فروخت
روی 580 تا 600 هم یک صندوق یک درصدی فکر کنم حکمت بود همینطوری رنج می زد و می فروخت ولی با آمدن گزارش 9 ماهه سهم صف 10 میلیونی شد ، سهمی که بطور متوسط در 3 ماه گذشته 15 میلیارد فروش داشته با همین فرمان سال آینده بالای 200 میلیارد تومان فروش داره و حداقل 35 تا 40 میلیارد سود یعنی سهمی بالای 200 تومان تازه طرح توسعه هم اضافه می شود ، اتفاقات بزرگی در منطقه اقتصادی خلیج فارس در حال وقوع است از طرح توسعه هرمز تا طرح توسعه کاوه و فولاد صبا خلیج فارس منتظر باشید و برای چیدن میوه شیرین تحلیل تان صبور باشید

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
نه فرصت هست در حال جمع و جور کردن هستند

حقیقی های دو روز گذشته یک عده حقیقی آن لاین با موجودی 80 تا 150 هزار سهمی بودند از کارگزاری آگاه ، حقوقی های امروز هم هنوز مشخص نیست ولی حدس بنده با توجه به حجم فروش و تعدد کدها این است یک کارگزاری در چند سبد و صندوق تعدادی داشت که فروخت
روی 580 تا 600 هم یک صندوق یک درصدی فکر کنم حکمت بود همینطوری رنج می زد و می فروخت ولی با آمدن گزارش 9 ماهه سهم صف 10 میلیونی شد ، سهمی که بطور متوسط در 3 ماه گذشته 15 میلیارد فروش داشته با همین فرمان سال آینده بالای 200 میلیارد تومان فروش داره و حداقل 35 تا 40 میلیارد سود یعنی سهمی بالای 200 تومان تازه طرح توسعه هم اضافه می شود ، اتفاقات بزرگی در منطقه اقتصادی خلیج فارس در حال وقوع است از طرح توسعه هرمز تا طرح توسعه کاوه و فولاد صبا خلیج فارس منتظر باشید و برای چیدن میوه شیرین تحلیل تان صبور باشید
فقط من میگم چون عده ای معمولا قبل از گزارش خبر دارن ، ممکنه این رنج دو روز از آگاه بودن گزارش هست .
بقم 17 میلیارد ماه پیش خودش عالی هست . حالا هر چی بالاتر که دیگه چه بهتر

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فقط من میگم چون عده ای معمولا قبل از گزارش خبر دارن ، ممکنه این رنج دو روز از آگاه بودن گزارش هست .
بقم 17 میلیارد ماه پیش خودش عالی هست . حالا هر چی بالاتر که دیگه چه بهتر
دوست عزیز من رانت اطلاعاتی را به این شکل قبول ندارم چون همانطور که گفتم علی رغم فریاد ما در این تاپیک از 9 ماهه عالی شرکت یک صندوقی روز قبل از 9 ماهه روی 600 سهم را تا 580 رنج منفی زد هر سهامداری استراتژی داره که برای خودش است پس زیاد بهش فکر نکنید تحلیل ها را دنبال کنید من فردا رقم دقیق فروش بهمن ماه را بهتون اعلام می کنم در ضمن اونایی که باید سهم را بخرند فعلا درو می کنند هر روز

کتوکا.jpg

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوست عزیز من رانت اطلاعاتی را به این شکل قبول ندارم چون همانطور که گفتم علی رغم فریاد ما در این تاپیک از 9 ماهه عالی شرکت یک صندوقی روز قبل از 9 ماهه روی 600 سهم را تا 580 رنج منفی زد هر سهامداری استراتژی داره که برای خودش است پس زیاد بهش فکر نکنید تحلیل ها را دنبال کنید من فردا رقم دقیق فروش بهمن ماه را بهتون اعلام می کنم در ضمن اونایی که باید سهم را بخرند فعلا درو می کنند هر روز

مشاهده پیوست 43751

الوعده وفا گزارش بهمن ماه بسیار خوب و عالی بوده که بنا به دلایلی نمی شود رقم دقیق آنرا بگویم ، انشااله فردا آماده میشه و فردا آخر شب یا پس فردا روی کدال است وضعیت فروش عالی بوده و شرکت در حوزه خرید مواد اولیه هم عالی کار کرده و سود سال آینده را هم تضمین کرده با این سهم بمانید و لذت تحلیل و سود خود را ببرید
سهامداران عمده هم که عالی می خرند

Untitled.jpg

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
الوعده وفا گزارش بهمن ماه بسیار خوب و عالی بوده که بنا به دلایلی نمی شود رقم دقیق آنرا بگویم ، انشااله فردا آماده میشه و فردا آخر شب یا پس فردا روی کدال است وضعیت فروش عالی بوده و شرکت در حوزه خرید مواد اولیه هم عالی کار کرده و سود سال آینده را هم تضمین کرده با این سهم بمانید و لذت تحلیل و سود خود را ببرید
سهامداران عمده هم که عالی می خرند

مشاهده پیوست 43823
دوست عزیز واقعا خیالمون راحت باشه ؟ این کدهایی که سنگین داشتن امروز میفروختن پس کی بودن . نکنه گزارش خرابه و میدونن و دارن خالی میکنن

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوست عزیز واقعا خیالمون راحت باشه ؟ این کدهایی که سنگین داشتن امروز میفروختن پس کی بودن . نکنه گزارش خرابه و میدونن و دارن خالی میکنن
شما هر طور راحت هستید خیال کنید بنده اطلاعاتم را رایگان و بدون چشم داشت در اختیار دوستان قرار می دهم نه برایش پولی دریافت می کنم نه گروه وی آی پی دارم ، سابقه من را هم بررسی کنید کاملا مشخص است از سهم ریشمک ، هرمز ، کاوه و هرمز و کرماشا و ..... گرفته تا معرفی کتوکا 400 تومانی الانم تمام اطلاعاتم را گفتم حتی الان اطلاع دارم چرا گزارش ماهانه هنوز روی کدال نیومده ولی دلیلی برای بیا جزییات نمی بینم دروغگویی هم نمی کنم ، اینکه سهم را یمک عده بر اساس چهار تا نمودار می فروشند پرحجم و کم حجم نمی دانم ولی وضعیت فروش بهمن خوب بوده وصول مطالبات عالی و خرید مواد اولیه هم عالی
اینکه قیمت سهم چه می شود عرضه و تقاضای بازار تعیین می کند من شرایط سودآوری را تحلیل می کنم نه رفتار بازار را

karan

Member
کاربر فعال
عضو تازه
شما هر طور راحت هستید خیال کنید بنده اطلاعاتم را رایگان و بدون چشم داشت در اختیار دوستان قرار می دهم نه برایش پولی دریافت می کنم نه گروه وی آی پی دارم ، سابقه من را هم بررسی کنید کاملا مشخص است از سهم ریشمک ، هرمز ، کاوه و هرمز و کرماشا و ..... گرفته تا معرفی کتوکا 400 تومانی الانم تمام اطلاعاتم را گفتم حتی الان اطلاع دارم چرا گزارش ماهانه هنوز روی کدال نیومده ولی دلیلی برای بیا جزییات نمی بینم دروغگویی هم نمی کنم ، اینکه سهم را یمک عده بر اساس چهار تا نمودار می فروشند پرحجم و کم حجم نمی دانم ولی وضعیت فروش بهمن خوب بوده وصول مطالبات عالی و خرید مواد اولیه هم عالی
اینکه قیمت سهم چه می شود عرضه و تقاضای بازار تعیین می کند من شرایط سودآوری را تحلیل می کنم نه رفتار بازار را
با سلام
شنیده های من نیز فرمایشات شما را تایید می کند علت خروج تعدادی از سهامداران بنا بر تحلیل خودشان فرصت های سرمایه گذاری دیگر در بورس هست.این سهم کماکان مزیت ها خودش را دارد.

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام
شنیده های من نیز فرمایشات شما را تایید می کند علت خروج تعدادی از سهامداران بنا بر تحلیل خودشان فرصت های سرمایه گذاری دیگر در بورس هست.این سهم کماکان مزیت ها خودش را دارد.
دقیقا همین تفاوت دیدگاه ها عرضه و تقاضا را در بازار شکل می دهد قرار نیست همه مثل هم فکر کنند که اگر اینطور بود همه یا خریدار بودند یا فروشنده

الان خیلی ها صف فروش وپترو تقدیم ما می کنند و مطمنم بالای 350 تومان از خود ما می خرند :cool::cool::cool:

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دقیقا همین تفاوت دیدگاه ها عرضه و تقاضا را در بازار شکل می دهد قرار نیست همه مثل هم فکر کنند که اگر اینطور بود همه یا خریدار بودند یا فروشنده

الان خیلی ها صف فروش وپترو تقدیم ما می کنند و مطمنم بالای 350 تومان از خود ما می خرند :cool::cool::cool:
خدا را شاکرم که امروز در این منفی بازار هم کتوکا خوب درخشید و هم وپترو

هر دو سهم سوپرایز خوبی دارند

بالا