کتوکا ( تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا )

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام تو این بازار منفی سنگین خوب داره معامله میشه با تشکر از آقای افشاگر بابت خبرهای خوبشون
کل فروشنده ها تا درصد کامل زیر 800.000 سهم ایت و تا 700 تومان بیش از 500.000 سهم تقاضا دارد اینکه روزی 2% سهم دست به دست می شود عالی است

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
منفی های سهم هم زیباست و با بازار متفاوته
امروز حجم خیلی خوبی جابجا شد همین که بعد از ۷۰ درصد رشدی که تو این دو ماه داشته صف فروش نشد نشان داد که چه اهدافی داره
به نظرم رشد سهم را از 600 تومان در نظر بگیرید

این سهم راه درازی تا هدف اصلی خود دارد

ارزش بازار 470 میلیاردی کفرا و فقط 100 میلیاردی کتوکا راه درازی پیش روی این سهم قرار داده است

قیمت های 400 تومان یک قیمت فیک بود که با ترفند عده ای در داخل شرکت سهم پاییین آمد تا در حد کافی سهم خرید کنند وگرنه سهم قبلا هم 650 تومان را دیده بود

غروب آفتاب

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
با اینکه به شخصه دوست ندارم در خصوص کتوکا خیلی مطلب نوشته بشه مگر خبری در خور توجه باشه و تاحد ممکن این تاپیک بی سر و صدا باشه ( با عرض معذرت از دوستانی مثل افشاگر عزیز ) ولی واقعا سهمی مثل کتوکا تو این روزا ارزش خودشو برخ بازار میکشه ؛ فرق بین طلا و آهن پاره هم تو این روزا مشخص میشه ؛ من هم اعتقاد راسخ دارم که دوستان پایه قیمت محاسباتی این شرکت رو 600 تومان در نظر بگیرند نه 400 تومان چون رخ دادها و تحولات اصلی شرکت تازه به تازه در حال شکوفایی است و 400 تومان برای زمانی بود که این شرکت در برزخ قرار داشت ؛ حتی اگر فرض بگیریم شرکت در بهمن و اسفند هم تعطیل بوده باشه و هیچی تولید و فروش نداشته باشه ( که یک فرض خنده دار و محاله ) با همین فروش دی ماه ( با برآورد و تخمین ) میشود به سود حدودا 97 الی 105 تومانی برای کتوکا دست یافت ؛ بی صبرانه منتظر گزارش دو ماه آتی خواهم ماند و بعد از گزارش دوازده ماه با آگاهی و بینش دقیق تری میشود به سود سال 98 این گوهر یگانه دست یافت ؛ باز هم تاکید میکنم هر کسی فکر میکنه این سهم بده براحتی همین فردا هم میتونه از کتوکا خارج بشه ؛ مال بدم بیخ ریش صاحبش بمونه ;);)

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
با اینکه به شخصه دوست ندارم در خصوص کتوکا خیلی مطلب نوشته بشه مگر خبری در خور توجه باشه و تاحد ممکن این تاپیک بی سر و صدا باشه ( با عرض معذرت از دوستانی مثل افشاگر عزیز ) ولی واقعا سهمی مثل کتوکا تو این روزا ارزش خودشو برخ بازار میکشه ؛ فرق بین طلا و آهن پاره هم تو این روزا مشخص میشه ؛ من هم اعتقاد راسخ دارم که دوستان پایه قیمت محاسباتی این شرکت رو 600 تومان در نظر بگیرند نه 400 تومان چون رخ دادها و تحولات اصلی شرکت تازه به تازه در حال شکوفایی است و 400 تومان برای زمانی بود که این شرکت در برزخ قرار داشت ؛ حتی اگر فرض بگیریم شرکت در بهمن و اسفند هم تعطیل بوده باشه و هیچی تولید و فروش نداشته باشه ( که یک فرض خنده دار و محاله ) با همین فروش دی ماه ( با برآورد و تخمین ) میشود به سود حدودا 97 الی 105 تومانی برای کتوکا دست یافت ؛ بی صبرانه منتظر گزارش دو ماه آتی خواهم ماند و بعد از گزارش دوازده ماه با آگاهی و بینش دقیق تری میشود به سود سال 98 این گوهر یگانه دست یافت ؛ باز هم تاکید میکنم هر کسی فکر میکنه این سهم بده براحتی همین فردا هم میتونه از کتوکا خارج بشه ؛ مال بدم بیخ ریش صاحبش بمونه ;);)
دوست عزیز همین الان شرکت 1.5 میلیون درهم دارایی ارزی اش را تسعیر کنه به نرخ نیما سود حدود 100 تومان خواهد شد :D:D:D

گزارش دیماه و بهمن و اسفند هم پیشکش :cool::cool::cool:

غروب آفتاب

Well-Known Member
کاربر فعال
دوست عزیز همین الان شرکت 1.5 میلیون درهم دارایی ارزی اش را تسعیر کنه به نرخ نیما سود حدود 100 تومان خواهد شد :D:D:D

گزارش دیماه و بهمن و اسفند هم پیشکش :cool::cool::cool:
سلام
دوست عزیز منظور بنده از 97 الی 105 تومان فقط سود عملیاتی است( بدون در نظر گرفتن فعالیت بهمن و اسفند ماه کتوکا ) وگرنه بر سر سودهای غیر عملیاتی فرمایش شما صحیح است

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهامدار حقیقی با حجم پول قابل توجه هر روز خریدار سهم ، فردا روز متفاوتی برای سهم خواهد بود

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
چه حمایت محکمی شد اول صبح

کل فروشنده ها تا مثبت کامل زیر 300.000 سهم و خریدار پر حجم ، انشااله برویم برای یک صف خرید خوشگل

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
وتوکا صف 20 میلیونی ، کهمدا صف خرید و توریل هم صف خرید

کتوکا خریدار قوی و فروشنده بسیار ضعیفی دارد ، بزودی باید شاهد صف خرید کتوکا هم بود

راجرز

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
بررسی افزایش نرخ های فروش ماهانه نشان دهنده p/s زیر ۱ است.با همین نرخ ها و مقادیر تولید فعلی تا قیمت ۱۴۰۰ تومان کم ریسک ارزیابی میشود. سود سال ۹۷ و ۹۸ را هم خودتون حساب کنید.

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
واگرایی RD TD داره و احتمالا تا حوالی 800 تومن بیشتر نره و صف فروش سنگین بشه

مشاهده پیوست 42147
جالب بود ، عاشق اونایی هستم که تا یک سهم میره بالا و معاملاتش عالی میشه به هر دلیلی می آیند و یک نقاشی می کشند ، بعد استاد همیشه در واگرایی شما باید دو تا پیووت را در نطر بگیرید و به هم وصل کنید الان شما دقیقا در نمودار قیمت چی را به چی وصل کردی ؟؟!!!

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
واگرایی RD TD داره و احتمالا تا حوالی 800 تومن بیشتر نره و صف فروش سنگین بشه

مشاهده پیوست 42147
حالا این صف فروش سنگین چیه داستانش !!! نکنه سهامدار عمده میخواد کل سهمش رو بذاره تو صف فروش . داستان گفتید در حد ....

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگر پارسال این موقع و روی 450 تومان به کسی می گفتی شکربن به دلیل تحولات قیمتی و شرایط خاص کشور در تولید دوده صنعتی سال آینده 2200 تومان صف خرید است به شما می خندید و برخی تکنیکالیست ها هم با چهار تا خط و خطوط می گفتند آخر قیمت سهم 750 تومان است اما امروز روی 2200 تومان بیش از 5 میلیون صف خرید دارد

کتوکا با تحولات شگرفت و افتتاح خط توسعه جدید در قطب جدید فولاد کشور سال آینده قیمت های به مراتب شگفت انگیز تری را خواهد دید

بالا