کتوکا ( تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا )

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ارزش های کتوکا با مقایسه با کفرا بیشتر مشخص میشه جایی که کفرا با همه شیپورهایی که آقا میم و کارگرانش براش می زنند دیماه فقط 19 میلیارد می فروشه با ارزش بازار 470 میلیارد تومان و کل فروش سالی که بزور به 200 میلیارد برسه اونوقت کتوکا متحول شده با ارزش بازار 100 میلیارد و طرح توسعه آماده به تولید و فروش 100 میلیاردی 17 میلیارد دیماه فروش داره

با یک مقایسه ساده حداقل ارزش بازار کتوکا باید 170 میلیارد تومان باشه یعنی 1150 تومان هر سهم

Mahdi71

Member
کاربر فعال
اخبار جالبی از شرکت به دستم رسیده که بسیار بسیار تاثیر گذار و جذاب است در حال گرفتن تاییده هستم اوکی شد اطلاع می دهم فعلا دو دستی سهم را بچسبید
دمتون گرم که روزای منفی هم پشت سهم هستید منتظر خبرتون هستیم

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فکر کنم قیمت پایانی کتوکا را سیستم اشتباه محاسبه می کنه نباید اینقدر پایین باشه

البته مهم هم نیست مهم عبور سهم از سقف تاریخی و ورود به مرحله جدید قیمتی بود منتظر اتفاقات و قیمت های رویایی در سهم باشید

غروب آفتاب

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام
واقعا نمیدونم یه سری تو بازار چکار میکنند و چرا هنوز تو این بتزتر هستند ؛ بابا ببرید پولتونو بزارید تو بانک یه سود مطمئن بگیرید ؛ خدا شاهده برای خودتونم بهتره ؛ طرف صبحی تا 661 تومنم این سهمو فروخته ؛ چرا چون حقوقی امروز خرید نداشت o_Oo_O:mad::mad:

Mahdi71

Member
کاربر فعال
سلام
واقعا نمیدونم یه سری تو بازار چکار میکنند و چرا هنوز تو این بتزتر هستند ؛ بابا ببرید پولتونو بزارید تو بانک یه سود مطمئن بگیرید ؛ خدا شاهده برای خودتونم بهتره ؛ طرف صبحی تا 661 تومنم این سهمو فروخته ؛ چرا چون حقوقی امروز خرید نداشت o_Oo_O:mad::mad:
این معاملات خیلی بهتر از صف های سنگینه چون ترس رو تو دل نوسانگیرا میندازه و کار رو برای بالای ۷۰۰ راحت میکنه

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام
من می گم فروشنده عزیزی که دوست داری سهمت را مفت بفروشی و با این عجله خوب عزیزممنفی بفروش و خارج شو ما منتظر شما هستیم :p:p:D:D
اخبار جالبی از شرکت به دستم رسیده که بسیار بسیار تاثیر گذار و جذاب است در حال گرفتن تاییده هستم اوکی شد اطلاع می دهم فعلا دو دستی سهم را بچسبید

آقا خوب دوست داره به ما سود برساند چیکارش دارید :D:D:D:D

طوری کتوکا را امروز می بلعیدند که دیگه کسی جرات نکنه سهم برای فروش بگذارد

دوستان فقط یک نکته روزهای منفی هم سری به تاپیک بزنید خدا شاهده ناراحت می شوم روزهای منفی فقط من هستم که مطلب می زنم :cool::cool::p:p

غروب آفتاب

Well-Known Member
کاربر فعال
آقا خوب دوست داره به ما سود برساند چیکارش دارید :D:D:D:D

طوری کتوکا را امروز می بلعیدند که دیگه کسی جرات نکنه سهم برای فروش بگذارد

دوستان فقط یک نکته روزهای منفی هم سری به تاپیک بزنید خدا شاهده ناراحت می شوم روزهای منفی فقط من هستم که مطلب می زنم :cool::cool::p:p
سلام
دوست عزیزم ؛ به شخصه هر روز این تاپیک مورد بازدیدم میباشد اگر هم سخنی گفته نمیشود دلیل بر تنهایی شما نیست ؛ نوشتار خودتان به تنهایی مایه دلگرمی است ضمن اینکه اگر کسی اندکی وقت گذاشته و صورتهای مالی این شرکت را بررسی اجمالی نماید بابت سهمی که خریده اینقدر خیالش راحت میشود که انگار ملکی را بدون هیچ ایراد ی که دارای سندی معتبر بوده ؛ در حال حاضر حداقل 40 درصد پایین تر از عرف بازار خریده باشد ؛ اگر چه بنگاهیهای منطقه بخاطر فشاری که بهشان وارد شده باشد سعی کنند با معاملات صوری بهای منطقه را پایین تر از ارزش واقعی جلوه دهند برای خارج کردن ملک این بابا از دستش ;);)

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فکر کنم رنج های مثبت امروز کار خود زیر مجموعه های توکا بود منتظر می مانیم تا آمار معاملات سهم شب مشخص شود

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه

وقتی از حمایت و بلعیدن سهم حرف می زنیم دقیقا از چی داریم می گوییم

کتوکا.jpg

روز چهارشنبه 1.6 میلیون سهم را حقوقی ها خریدند که 800 هزار آن دو صندوق بودند و بقیه را یکسری زیرمجموعه های توکا

شدیدا مراقب سهام های خود باشید

غروب آفتاب

Well-Known Member
کاربر فعال
وقتی از حمایت و بلعیدن سهم حرف می زنیم دقیقا از چی داریم می گوییم

مشاهده پیوست 41868

روز چهارشنبه 1.6 میلیون سهم را حقوقی ها خریدند که 800 هزار آن دو صندوق بودند و بقیه را یکسری زیرمجموعه های توکا

شدیدا مراقب سهام های خود باشید
سلام
دوست عزیز ؛ سود گرفتن از سهام اصفهانی ها درست مثل سواری گرفتن از اسب وحشی است ؛ هر کسی نمیتواند اسب وحشی را رام کند اما وقتی یک اسب وحشی رام شود به صد اسب عادی می ارزد ؛ اینگونه سهام هم به کمتر کسی سود میرساند ولی اگر کسی بتواند سود از آنها بگیرد فراموش نشدنی خواهد بود ؛ برای خودم چندین مورد از اینگونه سهام بوده اما بارزترین آن بامای سال 86 میباشد ؛ قدیمی های بورس آن زمان را یادشان می آید ؛ باما از 500 تومان رشد داشت تا 1170 تومان در مرحله اول که خرید بنده هم در آن زمان نزدیک 1200 تومان بود ؛ اگر چه فروشم در محدوده 7150 تومان انجام شد ولی فیمت این سهم حتی به بالای 8000 تومان هم رسید ؛ اگر چه سهامی هم بود که ضرر کمی به بنده وارد نکرد

بالا