کترام ( تولیدی کاشی تکسرام )

gold user

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام

دوستان قبلا گفته بودم دارم روی یک سهم کار میکنم و همانطور که قول داده بودم به تالاریها معرفی میکنم:

کاشی تکسرام شگفت انگیز امسال در گروه کاشی می شود.

تعدیل حداقل 200% در انتطار این سهم می باشد.که دلایلم را کوتاه و مختصر بیان میکنم و اطلاعات جامع تر را بعدا به اطلاع تالار میرسانم.

gold user

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان به نکات جالب توجه داشته باشند که :

1- پیش بینی فروش صادراتی شرکت تکسرام نسبت به پارسال(سال مالی 88) 3 برابر شده است 3.550.000 دلار بر مبنای 10000 ریال. که 3 ماهه امسال 962.270 دلار صادرات داشته با دلار 10362 ریال.

gold user

Well-Known Member
کاربر فعال
2- شرکت در درانتهای سال 88 اقدام به تجهیز خطوط ساب و لعاب به جدیدترین تکنولژی روز دنیا نموده است و سایر خطوط خود را با تغییرات جزعی و عمده به بالاترین بازده ممکن رسانده است بطوریکه تولید روزانه 80 درصد افزایش داشته و تعداد نفرات پرسنل 40 درصد کاهش.

3- تولید 3 ماهه 89 تکسرام نسبت به 3 ماهه سال گذشته با توجه به تجهیز خطوط ساب و لعاب به جدیدترین تکنولژی 76 درصد رشد داشته است.

gold user

Well-Known Member
کاربر فعال
4- در طی سال 88 مبلغ 229 میلیون ریال . در 3 ماهه 89 مبلغ 529 میلیون ریال در وجه سهامداران تکسرام پرداخت گردیده است . با مقایسه این دو عدد نسبت نقدینگی شرکت از ( 72/1-) به 97/0 افزایش نشان میدهد.

5-در بحث یارانه ها شرکت افداماتی انجام داده است که در سال 88 داریم کاهش 6 درصدی در مصرف برق و 8 درصدی در مصرف گاز نسبت به سال 87 .

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
ببخشید میشود در مورد مصرف انرژی این شرکت و زیان انباشته بالای ان هم توضیح دهید

gold user

Well-Known Member
کاربر فعال
ببخشید میشود در مورد مصرف انرژی این شرکت و زیان انباشته بالای ان هم توضیح دهید
دوست عزیز امسال این شرکت تمام زیان انباشته خود را پوشش میده وشاید هم یه سود انباشته هم ایجاد کنه
این مطالب را هم از مدیر مالی شرکت(آقای هراتیان )میتونید بپرسید

سناسهم

Active Member
کاربر فعال
ببخشید جناب گلدیوزر، سوال بنده را حمل بر غرض ورزی نگذارید. آیا این سهم مانند مینو و ختراک که معرفی کردید یک زیر خاکی است یا یک سهم پرریسک و فاقد بنیادی که در بازار مثبت به لطف قیمت ارزانش طی دو ماه گذشته بیش از 30 درصد رشد کرده و الان موقع خروج از سهم است. علاوه بر این معامله عمده این سهم نیز بدون خریدار ماند که می تواند بیانگر این موضوع باشد که این سهم چندان ارزنده نیست. البته این را هم بگویم که خودم دو ماه پیش این سهم را 85 خریدم و 100 فروختم.

سرباز شطرنج

Well-Known Member
کاربر فعال
گلد یوزر جان شرکت در پایان سال مالی گذشته ( پایان 88) 3.515.378 متر مربع موجودی اماده برای فروش داشته است که در 3 ماهه 89 این مقدار به صفر رسیده است.
با توجه به این نکته که میانگین فروش 3 ماهه واقعی 89 از قرار متر مربع 65388 ریال میباشد. مبلغ 229863 میلیون ریال در حسابها منظور نشده است . لازم به ذکر است که مبلغ یاد شده 170 درصد بیشتر از پیش بینی فروش امسال میباشد.
حالا اگر این مقدار را بر تعداد سهام شرکت تقسیم کنیم به هر سهم 1901 ریال میرسد. ایا احتمال چنین عددی وجود دارد؟!!

gold user

Well-Known Member
کاربر فعال
ببخشید جناب گلدیوزر، سوال بنده را حمل بر غرض ورزی نگذارید. آیا این سهم مانند مینو و ختراک که معرفی کردید یک زیر خاکی است یا یک سهم پرریسک و فاقد بنیادی که در بازار مثبت به لطف قیمت ارزانش طی دو ماه گذشته بیش از 30 درصد رشد کرده و الان موقع خروج از سهم است. علاوه بر این معامله عمده این سهم نیز بدون خریدار ماند که می تواند بیانگر این موضوع باشد که این سهم چندان ارزنده نیست. البته این را هم بگویم که خودم دو ماه پیش این سهم را 85 خریدم و 100 فروختم.
دوست عزیز اینم یه زیرخاکیه
خریدار واسه معامله عمده نیامدن دلیل بر بی ارزش بودن سهم نیست.
اگه دیدید این سهم مثل پسهند رشد کرد تعجب نکنید دوست عزیز.

سناسهم

Active Member
کاربر فعال
من بعد از مینو و پسهند به زیرخاکیهای شما ایمان پیدا کردم. دلیل محکمتر اینکه تو این بازار منفی این سهم مثبت بود. فردا اگر گیرم بیاد میخرم.

amirsh33

مسدود شده
مسدود شده
ای بابا تا من سهمیو می فروشم میشه طلا .... اون سهم وقتی دست من هست گ.... است اما تا می فروشمش میشه طلا و زیر خاکیو هزار کوفت و زهر ماری

gold user

Well-Known Member
کاربر فعال
گلد یوزر جان شرکت در پایان سال مالی گذشته ( پایان 88) 3.515.378 متر مربع موجودی اماده برای فروش داشته است که در 3 ماهه 89 این مقدار به صفر رسیده است.
با توجه به این نکته که میانگین فروش 3 ماهه واقعی 89 از قرار متر مربع 65388 ریال میباشد. مبلغ 229863 میلیون ریال در حسابها منظور نشده است . لازم به ذکر است که مبلغ یاد شده 170 درصد بیشتر از پیش بینی فروش امسال میباشد.
حالا اگر این مقدار را بر تعداد سهام شرکت تقسیم کنیم به هر سهم 1901 ریال میرسد. ایا احتمال چنین عددی وجود دارد؟!!

پس با این حساب،تکسرام طلاست است.

Barcelona

Well-Known Member
کاربر فعال
gold user عزیز کهرام چطور اطلاعی از این شرکت و روندش دارید. با تشکر.

gold user

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام...در چه رنج زماني اينقدر سود ميده؟
سلام

تا آخر سال مالی منتهی به 29.12.89

این شرکت کانال فروش صادراتی را پیدا کرده است و مینوته تولیدات آماده واسه فروشش را اضافه بر آنچه پیش بینی صادرات کرده،صادر کنه.

معمار

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب گلد یوزر ماشالله خوب تبلیغات میکنید
شما خودتم به تنهایی میتونی این سهمو بالا ببری
فقط خدایش وقتی بردیش بالا قبل خالی کردن بیا اینجا اعلام کن تا یه عده سهامدار جزء توی این سهم گیر نکنن
بررسی من برای تکسرام توی تاپیک این گروه موجوده دوستان میتونن به اونجا هم سری بزنن

بالا