(کاوه)فولاد کاوه جنوب کیش

زندگی

Well-Known Member
کاربر فعال
احتمالا امروز آخر وقت اولین صف خرید قفل شده در حق تقدم را تجربه خواهد کرد

ali440_440

Well-Known Member
کاربر فعال
سلام دوستان
آیا برای شما برگه حق تقدم اومده؟
برای واریز وجه جق تقدم ، چه کار باید بکنیم.
امور سهام هم تلفن ها را جواب نمیده.
لطفاًَ راهنمایی کنید.

ali440_440

Well-Known Member
کاربر فعال
من تماس گرفتم نبود مسولش
گفت شنبه میاد
من تماس گرفتم نبود مسولش
گفت شنبه میاد
سلام. برای شما هم برگه نیومده؟
تعداد حق ها که از توی پرتفوی مشخصه چند تا حق تقدم دارم.
توی کدال یه شماره حساب اعلام کرده ، میتونم پول را واریز کنم و قیشرا براشون ارسال کنم؟
این کار را بکنم یا نه ؟

skyman

Well-Known Member
کاربر فعال
کاوه با سود 100 تومانی سال 97 با احتساب کسر این سود داره با پی ای 3 معامله میشه ...!
چه بازار خوب و با تحلیلی ...!
واقعا این مدیران صندوق ها چطور این سهم رو درو نمیکنند ...!

بهابازار

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان برگه حق تقدم از سايت شركت فولاد كاوه جنوب كيش قابل دريافت است:
https://exchange.sksco.ir

جهت ورود سهامداران :
1- نام کاربری کد بورسی بوده که شامل سه حرف و پنج عدد می باشد.
2- بین حروف و عدد نباید فاصله باشد.
3- رمز عبور به صورت پیش فرض برای سهامداران حقیقی شماره شناسنامه و برای سهامداران حقوقی شماره ثبت تعریف شده است

*شاهین*

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
احتمالا نه
چون که قید نشده بود
برای احتیاط دو روز قبل از پایان مهلت واریز کن که اگه نرسید برگشت خورد وقت داشته باشید
اگر کسی حق تقدم رو الان خریده باید فقط پول رو به حساب شرکت واریز کنه؟ یا باید قبلش با شرکت تماس داشته باشه؟

NASER-H

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگر کسی حق تقدم رو الان خریده باید فقط پول رو به حساب شرکت واریز کنه؟ یا باید قبلش با شرکت تماس داشته باشه؟
من تا حالا تو چند شرکت دیگه بدون شناسه پرداخت و بدون پست کردن کاغذ یا سندی یا بدون اینکه قبلا سهم اصلی ان را داشته باشم و یا حتی با شرکت تماس گرفته باشم واریز کردم و مشکلی پیش نیامد
اما بازم میگم دو روز قبل از پایان وقت بریزید تا اگه مشکلی بود پایان وقت اداری به حساب تان برگشت میخوره
اگر برگشت نخورد مشکلی نخواهید داشت

*شاهین*

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کاوه .
شرکت فولاد کاوه جنوب کیش قصد دارد در روز یک شنبه ۹۸/۰۱/۲۵ میزان ۱۰۰۰۰ تن شمش فولادی در بورس کالای ایران عرضه نماید

بتا سهم

skyman

Well-Known Member
کاربر فعال
کاوه .
شرکت فولاد کاوه جنوب کیش قصد دارد در روز یک شنبه ۹۸/۰۱/۲۵ میزان ۱۰۰۰۰ تن شمش فولادی در بورس کالای ایران عرضه نماید

بتا سهم

تا چند روز دیگه که گزارش ۱۲ ماهه برسه روشنده ها حساب کار میاد دستشون که چه طلایی رو میفروشن تو این قیمت ...!

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تقدم فولاد کاوه تا 8 اردیبهشت تمدید شد ، اگر فرض را بگذاریم که کاوه امسال 100 تومان سود دارد و با توجه به بدهی ارزی 50 تومان تقسیم کند با توجه عدم تعلق سود به تقدم های سهم با کسر 150 تومان از قیمت فعلی سهم به به 286 تومان می رسیم لذا کاوه ح در حدود 50 تومان جای رشد دارد یعنی حدود 20%

NASER-H

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
تقدم فولاد کاوه تا 8 اردیبهشت تمدید شد ، اگر فرض را بگذاریم که کاوه امسال 100 تومان سود دارد و با توجه به بدهی ارزی 50 تومان تقسیم کند با توجه عدم تعلق سود به تقدم های سهم با کسر 150 تومان از قیمت فعلی سهم به به 286 تومان می رسیم لذا کاوه ح در حدود 50 تومان جای رشد دارد یعنی حدود 20%
بسیار ممنون از اطلاع رسانی شما

بالا