(کاوه)فولاد کاوه جنوب کیش

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگر 4 میلیارد حق 150 تومن حراج بشه با 100 تومن واریزی پولش 1000 میلیارد تومن میشه.
به نظرتون هزار میلیارد کم پولیه و آیا کسی همچین پولی داره ؟
من چند روز پیش اخطار دادم ...

mds

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
.....................................................

omkind

Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان سلام،ببخشید یه سوال مبتدیانه دارم، توی پورتفوم حق تقدم کاوه رو یه ۱۴۱۳ تا از افزایش سرمایه زده یه ۱۷۰۰ تا هم خود سیستم برام خرید زده،بخوام بفروشم هم فقط همون ۱۴۱۳ تایی رو میتونم بفروشم.حالا برای اون ۱۷۰۰ تا باید ۱۰۰ تومن رو بریزم یا دیگه نمیخواد و باید صبر کنم تا به سهم تبدیل بشه؟
IMG_20190227_100002_384.jpg

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

بهابازار

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان سلام،ببخشید یه سوال مبتدیانه دارم، توی پورتفوم حق تقدم کاوه رو یه ۱۴۱۳ تا از افزایش سرمایه زده یه ۱۷۰۰ تا هم خود سیستم برام خرید زده،بخوام بفروشم هم فقط همون ۱۴۱۳ تایی رو میتونم بفروشم.حالا برای اون ۱۷۰۰ تا باید ۱۰۰ تومن رو بریزم یا دیگه نمیخواد و باید صبر کنم تا به سهم تبدیل بشه؟مشاهده پیوست 44007

اگر به این دو سوال پاسخ بدید میشه نظر داد:
- در روز مجمع افزایش سرمایه چند سهم داشتید؟
- آیا مطالباتی از شرکت دارید؟ یا سود مجمع تابستان رو دریافت کردید؟

hssn_mohammadi

Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان سلام،ببخشید یه سوال مبتدیانه دارم، توی پورتفوم حق تقدم کاوه رو یه ۱۴۱۳ تا از افزایش سرمایه زده یه ۱۷۰۰ تا هم خود سیستم برام خرید زده،بخوام بفروشم هم فقط همون ۱۴۱۳ تایی رو میتونم بفروشم.حالا برای اون ۱۷۰۰ تا باید ۱۰۰ تومن رو بریزم یا دیگه نمیخواد و باید صبر کنم تا به سهم تبدیل بشه؟مشاهده پیوست 44007

سلام، همه حق تقدم ها رو می تونی بفروشی چه اونایی که خودت خریدی و چه اونایی که بابت شرکت در افزایش سرمایه به شما تعلق گرفته! البته تا پایان مهلت خرید و فروش یعنی ۲۹ فروردین ۹۸. به جای فروش حق ها تا همین تاریخ می تونی به ازای هر حق که داری ۱۰۰ تومن بریزی به حساب شرکت تا بعد از مدتی حق ها تبدیل به سهم شود
فقط یک سوال شما به قیمت ۱۰۰۵ ریال کاوهح خریدید؟ چنین قیمتی که وجود نداشته اصلا!

آخرین ویرایش:

omkind

Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگر به این دو سوال پاسخ بدید میشه نظر داد:
- در روز مجمع افزایش سرمایه چند سهم داشتید؟
- آیا مطالباتی از شرکت دارید؟ یا سود مجمع تابستان رو دریافت کردید؟
از ۷ مهر تا ۱ دی تعداد ۳۹۵۹ داشتم که ۱ دی فروختم. تعداد ۲۴۷۳ تا هم ۲ بهمن خریدم که فعلا مونده.
فقط اینکه من حق تقدمی نخریدم تا الان.

omkind

Member
کاربر فعال
عضو تازه
سلام، همه حق تقدم ها رو می تونی بفروشی چه اونایی که خودت خریدی و چه اونایی که بابت شرکت در افزایش سرمایه به شما تعلق گرفته! البته تا پایان مهلت خرید و فروش یعنی ۲۹ فروردین ۹۸. به جای فروش حق ها تا همین تاریخ می تونی به ازای هر حق که داری ۱۰۰ تومن بریزی به حساب شرکت تا بعد از مدتی حق ها تبدیل به سهم شود
فقط یک سوال شما به قیمت ۱۰۰۵ ریال کاوهح خریدید؟ چنین قیمتی که وجود نداشته اصلا!
من اصلا حق تقدمی نخریدم

hssn_mohammadi

Member
کاربر فعال
عضو تازه
من اصلا حق تقدمی نخریدم

سلام، ۳۰ بهمن که اولین روز معامله شدن حق ها بود در ساعت صفر برای شما خرید زده به قیمت ۱۰۰۵!!
من نتونستم متوجه بشم که چی بوده چی شده! شاید مشکل نرم افزاری باشه امیدوارم دوستان با سابقه تر بتونن کمک کنن
همچنین می تونید از امور سهام کاوه یا کارگزار بورسی تون سوال کنید

nesvatb

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان جهت اطلاع حق تقدم تا مجمع تبدیل به سهم نمیشه و در نتیجه سود مجمع بهش تعلق نمیگیره برای اونایی که نمیدوتند
دوستان این موضوع کجا اعلام شده است
دراگهی افزاش سرمایه سهم به این موضوع اشاره نشده است وعلی القاعده باید انجا اعلام میشد
ممنون میشوم اگردوستان مرجع این خبر را اعلام کنند.

dariush87

Well-Known Member
کاربر فعال
دراگهی افزاش سرمایه سهم به این موضوع اشاره نشده است وعلی القاعده باید انجا اعلام میشد
تو مجمع گفتند اخبار سهمو دنبال کنی تو بورس۲۴ یا بتا سهم هم گفته شد حق تا مجمع تبدیل به سهم نمیشه

ali440_440

Well-Known Member
کاربر فعال
توی کدال. در تصمیمات مجمع.

ز - زمان بندی ثبت افزایش سرمایه :با توجه به زمان برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به1397/12/29شرکت، افزایش سرمایه فوق تا زمان برگزاری این مجمع نزد مرجع ثبت شرکت ها به ثبت نخواهد رسید.لذا، به دارندگان حق تقدم سودی تعلق نمیگیرد.

زندگی

Well-Known Member
کاربر فعال
چه خوب این ننه قمر دارن جمع میکنن
فقط خدا کنه هر وقت که خریداشون تکمیل شد
صف خرید قفل نکنن و هر روز حجم مبنا را پر کنن

زندگی

Well-Known Member
کاربر فعال
الانه که صف حق تقدم عرضه بشه
کمربندها را محکم کنید ببینیم تاقت میاره؟؟

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهامدار عمده ۴ میلیارد حق رو چند برمیداره . ایا ۱۰۰ تومن کمتر از تابلو بر میداره ؟ خیلیه پولش بعید بدونم

yaser1364

Well-Known Member
کاربر فعال
کسی نگران حق تقدم ها نباشد. خود سهم تا مجمع 450 تومان را رد می کند. بر فرض اینکه 50 تومان هم سود تقسیم شود قیمت بازگشایی 400 تومان خواهد شد. بنابراین در مرحله حراج، حق تقدم ها می تواند دست کم 250 تومان قیمت بخورد و سود قابل قبولی هم به خریداران حق های حراج شده برسد. از این رو حق تقدم ها اکنون قیمت مناسب، بلکه ارزان دارند.

بالا