کاذر ( فرآورده‌های نسوز آذر )

jalalbigdeli

Well-Known Member
کاربر فعال
برا عبور از مقاومت باید پرحجم معامله بشه
سفارش های خرید چند دقیقه آخر رو دیدی؟ حقوقی یه تنه داشت میخرید

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
الان همه دارند سیمانی ها را می خرند بخاطر تقاضای بالایی که برای سیمان به واسطه سیل اخیر ایجاد خواهد شد ، توجه داشته باشید کاذر صنعتی است که تمام سیمانی های کشور برای جرم های نسوز کوره هایشان به آن وابسته هستند ، تولید بیشتر سیمان تاثیر مستقیم بر فروش و تقاضای محصولات کاذر دارد مخصوصا نسوز دولومیتی که پر مصرف ترین نسوز در صنایع سیمان کشور است

همین امروز آخر وقت روی 290 تومان سهم تقاضای میلیونی داشت و با کوچکترین رنجی صف خرید میشد ولی بازیگران دنبال استفاده از حربه مقاومت تکنیکال برای جمع کردن سهم بیشتر بودند

شنبه به امید خدا مقاومت تاریخی در هم شکسته می شود و سهم وارد فاز جدید قیمتی خواهد شد ، فعلا هدف اولیه 500 تومان را مد نظر داشته باشید
کسانی که حرف از بزرگ بودن شرکت می زنند توجه داشته باشند شرکتی با 100 میلیارد فروش در سال 1397 و بالای 180 میلیارد تومان فروش در سال 1398 الان تازه ارزش بازارش 130 میلیارد شده این شرکت حداقل تا ارزش بازار 250 میلیارد تومان جا برای رشد دارد

arad700

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان یه مقدار عرضه های چهارشنبه نگران کننده بود نظر شما چیه؟ دوستان راجع به میزان پیشرفت طرح توسعه و تاثیر این طرح بر سود کاذر و حاشیه سود تحلیل جدیدی دارن؟

arad700

Well-Known Member
کاربر فعال
دست اون یکسری ها درد نکنه که فرصت خرید خوبی ایجاد کردند

سهم برای عبور از 290 تومان باید همین جاها دست به دست بشود و عجول ها همین جاها پیاده شوند

با تغییرات مدیریتی که در ذوب آهن در حال وقوع است منتظر اتفاقات شگرفی در کاذر باشید

مجمع هیجان انگیزی در پیش داریم
جناب افشاگر عزیز من واقعا تردید دارم که سهم را نگهدارم یا بفروشم.شما اطلاع جدید راجع به سهم دارید؟طرح توسعه الان به چه مرحله ای رسیده؟تاثیرش روی سود شرکت چیه؟تاثیرش روی حاشیه سود شرکت چیه؟

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
جناب افشاگر عزیز من واقعا تردید دارم که سهم را نگهدارم یا بفروشم.شما اطلاع جدید راجع به سهم دارید؟طرح توسعه الان به چه مرحله ای رسیده؟تاثیرش روی سود شرکت چیه؟تاثیرش روی حاشیه سود شرکت چیه؟
دوست عزیز من هیچگاه توصیه به نگهداری یا خرید و فروش به هیچ کس نمی دهم وطیفه یک تحلیگر تحلیل شرایط بنیادی و تکنیکال است حالا خود شخص باید تصمیم بگیرد که بخرد یا بفروشد بنده همه پتانسیل های سهم و نکات بنیادی سهم را گفتم انشااله فردا صبح تحلیل تکنیکال سهم با هدف 550 تومان را هم می گذارم

فقط در ارزندگی سهم همین بس که شرکت در 9 ماهه 10.5 میلیارد سود ساخته اونوقت بصورت خیلی مسخره 5 میلیارد تومان مالیات گرفته در صورتی که شرکتی با زیان انباشته نباید مالیات پرداخت کند یعنی سود هر سهم در 9 ماهه حدود 23 تومان بوده و در سه ماهه سوم هم که سهم 40 میلیارد فروش مرده یعنی 70% کل نه ماهه
دیگه ببنید شرکت چقدر رو به رشد است

در خصوص طرح توسعه هم 30% کار انجام شده و شرکت در مرحله انتخاب پیمانکار داخلی است بنده فکر می کنم در اواخر سال 98 طرح به بهره برداری برسد

arad700

Well-Known Member
کاربر فعال
با تشکر.من هم با شما موافقم که ضرورتی نداره که اعضای فروم توصیه به خرید و فروش کنند و البته منظور من از پرسشهای پست قبلی توصیه به نگهداری و یا فروش نبود من فقط خواستم اطلاعاتم را کامل کنم که با توجه به اطلاعات کامل شده خودم شخصا تصمیم به نگهداری و یا فروش بگیرم. بهر حال از پاسخ شما تشکر می کنم.

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
چه میکنه کاذر...نسبت های خرید و فروش خودش گویاست
سهم مقاومت تاریخی خودش را شکست و وارد فاز جدید قیمتی شد این عرضه ها فقط حسرت برای فروشندگان است ، بزودی گزارشات بی نظیر کتوکا و کاذر منتشر می شود و همه را شگفت زده می کند

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سهم مقاومت تاریخی خودش را شکست و وارد فاز جدید قیمتی شد این عرضه ها فقط حسرت برای فروشندگان است ، بزودی گزارشات بی نظیر کتوکا و کاذر منتشر می شود و همه را شگفت زده می کند
خوب به مقاومت مهم 295 تومان که شکسته یک پول بک کرد و حرکت اصلی را آغاز کرد ، انشااله 500 تومان

پولاد

Well-Known Member
کاربر فعال
گزارش 12ماهه کاذر روی کدال نشست ! تغییرمثبت 1345 درصدی سودسال 97 نسبت به 96 به نظر میاد فروش و نرخ خوب محصولات درماههای اخیرداره خودشو درصورتهای مالی نشون میده !

بالا