کاذر ( فرآورده‌های نسوز آذر )

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
کاذر امروز زیاد فروشنده داره
فک کنم یسری ها از سهم خارج شدن
دست اون یکسری ها درد نکنه که فرصت خرید خوبی ایجاد کردند

سهم برای عبور از 290 تومان باید همین جاها دست به دست بشود و عجول ها همین جاها پیاده شوند

با تغییرات مدیریتی که در ذوب آهن در حال وقوع است منتظر اتفاقات شگرفی در کاذر باشید

مجمع هیجان انگیزی در پیش داریم

jalalbigdeli

Well-Known Member
کاربر فعال
موندم چرا این همه شناوری سهم بالاست
همش 450میلیون سهم
برا رشد سهم باید این شناوری کم بشه

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
جناب بیگدلی یعنی شما احتمالا 100.000 تا کاذر داشتی فروختی و حالا دنبال منفی کردن سهم هستی :D:D:D:D

برادر من اون کسانی که می خرند ترکیب سهامداری را اشراف کامل دارند ، کل شرکت را می دانند چه خبر است و بدون آگاهی خرید نمی کنند همین قدر به شما بگویم که کاذر در حال ورود به یک فاز قیمتی جدید است بخاطر چندین عامل بنیادی و مدیریتی شما نگران شناور سهم نباش این سهام ها دست یکسری بازنشسته ذوب آهن است که سالی یک بار هم قیمت سهم را چک نمی کنند

جهت آگاهی از اتفاقات کاذر فقط کافی است به گزارش اصلاحیه توکافولاد مراجعه کنید تا متوجه تغییرات بنیادین سهم بشوید

https://codal.ir/Reports/Decision.aspx?LetterSerial=CW0n30yMaesj7im7ixnPgA==&rt=2&let=8&ct=0

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
امروز وارد کاذر شدم ...منفی فردا که البته منفی کامل نخواهد بود بسیار شیرین است برای خرید خوب
انفجار خبری بزرگی در مجمع داریم ، توکا فولاد اگر 3 سیت هیات مدیره را می خواهد باید تا قبل مجمع حسابی فعال شود

نسوز دولومیتی که انحصار کاذر در ایران است با استقبال شدید فولادسازان و سیمان سازان داخلی مواجه شده و بخاطر افزایش شدید نسوزهای منیزینی جایگزین آن شده

حالا هم که مواد اولیه کاذر با انتقال معدن استقلال مفت تمام میشه

jalalbigdeli

Well-Known Member
کاربر فعال
آقا شما واقعا حالت خوبه ؟

بالای یک درصد شرکت معامله شده حقوقی 130.000 تا فروخته

خداییش مریضی
دوست عزیز من خودم تک سهم کاذر هستم
قصد خراب کردن سهم و ندارم اشتباه متوجه شدی

افشاگر بورس

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با تنگ تر شدن دایره تحریم ها شرکت هایی مثل کاذر بیش از بیش اهمیت پیدا می کنند ، شرکتی که کلیه مواد اولیه را از داخل خریداری می کند و خاک بی ارزش را به طلا تبدیل می کند

مواد اولیه نسوز منیزینی از خارج وارد می شود و هم اکنون تقریبا واردات آن به صفر رسید و قیمت ها وحشتناک بالا رفته و مصرف نسوز های دولومیتی بسیار بالا رفته شخصا انتطار فروش بالای 200 میلیارد تومان برای سال 98 کاذر دارم

بالا