کاذر ( فرآورده‌های نسوز آذر )

معمار

Very Good Member
کاربر فعال
امروز چند تا از دوستان داشتن در مورد این سهم حرف میزدن و اعداد عجیبی هم عنوان میشد
حرف از 300-400 تومان شده بود نمیدونم این اعداد یه جور شوخی بود یا آینده نگری.
به این فکر افتادم تا با بچه های این سایت این حرفها رو به صورت فند و تکنیکال بررسی کنم ببنیم تا چه قدر میتونه به واقعیت نزدیک باشه جالب تر این بود که این حرفا زمانی در آخرین دقایق بازار داشت مطرح میشد که این سهم صف فروش پیدا کرده بود

الان که داشتم به تکنیکال این سهم نگاه میکردم دیدم خیلی هم بی ربط حرف نمیزدن
نمودار جالبی ساخته

معمار

Very Good Member
کاربر فعال
نمودار این سهم خبرای خوشی برای این سهم داره

این سهم یه 5 موجی کامل نزولی رو زده الان داره یه موج شماری جدید رو شروع میکنه و الان موج 1 با بازدهی حدود 40% زده و فردا هم موج 2 رو تمام میکنه موج 3 این سهم میتونه بزرگ باشه احتمالا بتونه به راحتی به 220 رو بزنه و موج پنجم هم تا 300 جا برای رشد داره

کف چنگال اندرو بلند مدت و خط میانی چنگال نزولی مانع افت این سهم خواهند شد
موج 2 این سهم به احتمال زیاد فردا یا پس فردا به اتمام میرسه

نارنجی

Member
کاربر فعال
یادمه قبلا میگفتن این سهم 150 تومان سود انباشته داره
کسی میدونه این سود انباشته رو چی کار کردن ؟؟
اگه هنوز هست امکان داره امسال همه رو تقسیم کنن ؟؟

معمار

Very Good Member
کاربر فعال
آره منم یادم هست که یه زمانی میگفتن این سهم 150 تومان سود انباشته داره که نمیدونن باید چیکارش کنن
ولی این که الان چقدره رو بهتره از جناب تالار کرج سوال کنید

نارنجی

Member
کاربر فعال
جناب معمار در جهت تکمیل نمودار شما اینم من بزنم
به نظر میاد رسیدن به 200 تومان دور از ذهن نیست
توی نمودار شما سقف چنگال صعودی که رسم کردین 400 تومان رو نشون میده شاید منظور دوستانتون از 400 تومان اون نقطه بوده

توی نمودار من این سهم فردا یه پول بک روی سقف کانال نزولی انجام میده که چاشنی مناسبی برای رشد قیمت خواهد بود

معمار

Very Good Member
کاربر فعال
ظاهرا سود انباشته تا تابستان 89 حدودا 115 ریال بوده

rohollah

Very Good Member
کاربر فعال
من هم امید زیادی به این سهم دارم و حدود 80% سبدم رو تشکیل میده جالب اینجاست که وقتی سهم رشد خودشو کرده بود و حدودا 139 بود می خواستم به قصد نوسانگیری از سهم خارج بشم و قیمت پایین تر وارد بشم که کارگزارم به هیچ وجه راضی نشد که بفروشه احتمالا اونها هم یه خبرهایی شنیده بودن من سهم رو از 110 تو سبدم دارم

mobin

Very Good Member
کاربر فعال
نسوز آذز به ازای هر سهم 157 تومان اندوخته، برای طرح وتوسعه داره@};-

بوعلی سینا

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان از نظر نقدینگی وضعیت خیلی بدی دارد .الان 3 سال است سود سهام ما را نداده است . به بورس هم شکایت کرده ام ولی فایده ای نداشته است .

dehful

Member
کاربر فعال
حداکثر میزان افت کاذر با توجه به نمودار 110 تومن خواهد بود ( احتمال زیاد بهش نمیرسه)، تارگت فعلی سهم 155 و 170 تومن خواهد بود

معمار

Very Good Member
کاربر فعال
حداکثر میزان افت کاذر با توجه به نمودار 110 تومن خواهد بود ( احتمال زیاد بهش نمیرسه)، تارگت فعلی سهم 155 و 170 تومن خواهد بود

دوست عزیز این 4 که شما نوشتی چه معنی میده من که هر جور نگاه کردم اون 4 شما رو موج 5 دیدم و الانم این سهم وارد موج 3 خواهد شد
به نظرم قدرت زیادی هم بنابر حجم معاملات در قیمتهای بالای 130 تومان خواهد داشت
شکار این سهم در پایان موج 2 بنظر دیدنی خواهد بود

بوعلی سینا

Very Good Member
کاربر فعال
دوستان از نظر نقدینگی وضعیت خیلی بدی دارد .الان 3 سال است سود سهام ما را نداده است . به بورس هم شکایت کرده ام ولی فایده ای نداشته است .

معمار

Very Good Member
کاربر فعال
نسوز آذز به ازای هر سهم 157 تومان اندوخته، برای طرح وتوسعه داره@};-
اگه هنوزم این 157 تومان رو حفظ کرده باشه پس باید گفت بنیادی قوی این سهم میتونه به شروع موج 3 این سهم کمک زیادی بکنه
احتمال تعدیل مثبت هم با وجود پوشش کم در 9 ماهه هست

معمار

Very Good Member
کاربر فعال
دوست عزیز این مطلب رو شما چند بار نوشتی انشالله که زودتر بدن
ولی این مطلب چیزی از ارزندگی این سهم برای رشد قیمتی کم نمیکنه

dehful

Member
کاربر فعال
(4) پایان موج 4 ، و ابتدای موج (5) ، الان هم به نظرم شروع موج 3-5 هستیم. تا نظر اساتید چی باشه؟
دوست عزیز این 4 که شما نوشتی چه معنی میده من که هر جور نگاه کردم اون 4 شما رو موج 5 دیدم و الانم این سهم وارد موج 3 خواهد شد
به نظرم قدرت زیادی هم بنابر حجم معاملات در قیمتهای بالای 130 تومان خواهد داشت
شکار این سهم در پایان موج 2 بنظر دیدنی خواهد بود

بوعلی سینا

Very Good Member
کاربر فعال
دوست عزیز این مطلب رو شما چند بار نوشتی انشالله که زودتر بدن
ولی این مطلب چیزی از ارزندگی این سهم برای رشد قیمتی کم نمیکنه
من یکبار فرستادم نمیدونم چرا دوبار ارسال شده -در مورد رشد قیمت هم نظری ندارم اما در مورد سود انباشته شما مطمئن باشید شرکت پولی ندارد که بخواهد تقسیم کند ..

بالا