چکارن ( کارتن ایران )

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
سفته بازی است ....................هرکجاکه سنگین معامله شدازسهم خارج شوید........این صف های خریدفقط برای خروج است مواظب باشیددددددد
قیمت فعلی بالای 1000تومان است ......................................مواظب باشید
 

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
قیمت 1160تومان سیگنال فروش صادرشد//////////////////////////////////////////////////////////
 

reza1400

Member
کاربر فعال
عضو تازه
#چکارن درکمتر از سه دقیقه سه میلیون سهم رو جمع کردن(قورت دادند).این تازه اول راه هست. اگه بخوام علتش رو بگم : فقط و فقط اگه بخوام بسنجیم سه پلاک های ثبتی که تجاری سازی میکنه حساب کنیم به ارزش سهم 4500تومان میرسه ، چه برسه بقیه و دیگر موارد و افشاها که رندوم بطور مثال وخیلی خلاصه :--
-علاوه بر قراردادهای داخلی، برای اولین بار انقعاد چندین قرارداد جذاب خارجی با چند کشور همسایه (عراق و ...) .قراردادها با ارز دلار می باشند.
-مجوز تجاری سازی : بیش از ده پلاک ثبتی متعلق به شرکت در تهران که سه پلاک آن را با مساحت 5970مترمربع در 10طبقه(زیرینای کل 51000مترمربع) در بهترن موقیت تهران در حال ساخت و بهره برداری است.
-انعقاد قراردادهای کلان برای تامین کاغذ شرکت که در سه سال گذشته با قیمت پایین منعقد شده بصورت کلان ، که مازاد کاغذ آن در بازار با قیمت بسیار بالاتری با برند شرکت به فروش میرسد .
-مزایده و فروش 79/3درصد سهام حریر خوزستان متعلق به کارتن ایران.
- مطالبات کارتن ایران درخصوص طرح دعوی دادگاه بدوی شرکت صنعتی فلات کوهرنگ به نفع مطالبات کارتن ایران به پایان رسید.
- راه اندازی خطوط بسته بندی در شرکت از ابتدای سال علاوه بر خطوط تولید اصلی شرکت که انواع کارتن و کارتن پلاست میباشد..
- دارایی های دیگر شرکت که نمیتوان بیان کرد چون خیلی زیاده اینکه محل شرکت موقعیت خوب در تهران با محوطه وسیع و عرصه و سوله های تولیدی و انبارها -ماشین آلات- خطوط پسماند- انواع سرمایه گذاری ها بورسی و غیر بورسی داخلی و خارجی و و و0000 - که دوستان میتونند بروند و کامل پیدا (کدال)و بررسی کنند.
از ابتدا تاکنون افزایش سرمایه تجدید ارزیابی نداشته است .
 

reza1400

Member
کاربر فعال
عضو تازه
#چکارن صف سنگین چکارن قبل از بازگشایی. اهداف بسیار بالایی داره. دوستان بررسی کنند.
 

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شایعه شده میره 4000تومان میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 

reza1400

Member
کاربر فعال
عضو تازه
#چکارن صف سنگین پنج میلیونی در پیش گشایش امروز نشان از اهداف بالای سهم داره. فقط از پلاک های ثبتی شرکت که مجوز تجاری سازی گرفته سه برابر قیمت فعلی ارزش هر سهم خواهد بود بقیه موارد شرکت به کنار. بطور رندوم و خیلی خلاصه افشاهای صورت گرفته طی سه هفته اخیر شرکت:
  • -علاوه بر قراردادهای داخلی، انقعاد چندین قرارداد جذاب خارجی با چند کشور همسایه (عراق و ....) با ارز دلار
  • -مجوز تجاری سازی : دارایی ده پلاک ثبتی متعلق به شرکت که فقط سه پلاک آن را با مساحت 5970مترمربع در ده طبقه(52000مترمربع) در بهترن موقیت تهران قابل بهره برداری است.
  • -انعقاد قراردادهای کلان تامین کاغذ طی دو سال گذشته با قیمت پایین منعقد شده و بصورت کلان ، که مازاد کاغذ آن در بازار با قیمت روز و بسیار بالاتری با برند شرکت به فروش میرسد .
  • -مزایده و فروش 79/3درصد سهام حریر خوزستان متعلق به کارتن ایران.
  • - پرداخت مطالبات کارتن ایران درخصوص طرح دعوی دادگاه بدوی شرکت صنعتی فلات کوهرنگ به نفع مطالبات کارتن ایران به پایان رسید.
  • بهره برداری از خطوط بسته بندی شرکت علاوه بر تولید اصلی شرکت که انواع کارتن و کارتن پلاست می باشد.
  • - و بسیاری از اموال و دارایی های دیگر شرکت که نه جاش هس نه فرصت که بیان کرد چون بسیار زیادن از قبیل اینکه محل شرکت موقعیت خوب در تهران با محوطه وسیع و عرصه و سوله های تولیدی و انبارها -ماشین آلات- خطوط پسماند- انواع سرمایه گذاری ها بورسی و غیر بورسی داخلی و خارجی و و و0000 - که دوستان میتونند بروند کامل پیدا و بررسی کنند.شایان ذکر است شرکت کارتن ایران برای از بدو ورود به بازار سرمایه در سال1380 با قیمت اسمی هر سهم 850 تومان عرضه شد و ازابتدا تاکنون افزایش سرمایه یا تجدید ارزیابی نداشته است
  • یا حق
 

رادان81

Well-Known Member
کاربر فعال
اهداف سهم بالاست، رشد سهم بنیادین هست و نه سفته بازی، با این سهم سهامداری کنید.
 

reza1400

Member
کاربر فعال
عضو تازه
#چکارن کارتن ایران برای اولین بار در بازار سرمایه در تاریخ: 1380/01/06با قیمت اسمی هر سهم 900 تومان عرضه شده است. حدود هفده سال است که متاسفانه در دست نوسانگیران خصولتی گیر کرده بود و قیمت سهم را بین 600 تا 900 تومتن نوسانگیری و کنترل میکردند . ولی گویا به دلایلی برای همیشه به پایان رسیده است و سهم سقف تاریخی خودش را شکسته است. خلاصه کلام شرکتی سودده با این همه انواع دارایی که ابتدا افزایش سرمایه ای - تجدید ارزیابی نداشته و جزو سهام کوچک بازار به شمار می آید و شناوری پایین با حجم مبنای پایین. اگر سرانگشتی حساب کنید متوجه خواهند شد ارزش هر سهم بیش از ده برابر فعلی آن خواهد بود و این قیمت ها مفت بشمار میآید. این را اونایی فهمیدند که دو روز قبل در کمتر از سه دقیقه سه میلیون سهم در قیمت 1500 تومان ضربتی جمع کردند. بسیار ساده است اگر مقایسه کنید با شرکت های بی بنیاد و ضررده بازار که چند بار افزایش سرمایه چند صد درصدی داشته اند و قیمت های پفکی دارند، آنموقع پی به واقعیت امر خواهید برد که این قیمت ها برای چکارن مفت به شمار می آید.
 

رادان81

Well-Known Member
کاربر فعال
چکارن را در قیمت امروز باز اضافه کردم، باز هم در صف سفارش دارم اگه بفروشند ولی ...
 

lovelykid

Well-Known Member
کاربر فعال
...............................................................نوش جون ریسک پذیرانی که این سهم پرریسک رادارن ................
باز تو یه چیز رو خریدی تاپ شد و فروختی گوه شد! این سهم رو چندتا کانال مثله کانال جناب عرب روش فعال هستن و فعلاً خودشونم دارن همچنان حمایت میکنن تا برسونن به جایی که میخوان اونجاست که فرار رو بر قرار ترجیح میدن! الان یک سال و نیمه دارن روی این سهم مانور میدن
 

reza1400

Member
کاربر فعال
عضو تازه
#چکارن خبری جدید مبنی بر قصد ورود دو شخص حقیقی و یک حقوقی جدید به جمع سهامداران . یک حقیقی که چهار روز قبل به جمع درصدی ها پیوست و از سر خط خرید کرد. دوستان با چکارن سهامدارای کنند، چون خبرهای عجیب و خوبی به گوش میرسه.
 

سید سبحان

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان چکارنی نظرتون در حفارس چیه
آیا حفارس همان راه چکارن را خواهد پیمود؟؟؟
 

Mahdi.moussavi

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
به نظر من این تنفس برای سهم نیاز بود
به امید حرکت قوی تر سهم در روزهای آتی
 
بالا