چكاپا ( گروه صنايع كاغذ پارس )

farnosh

Well-Known Member
کاربر فعال
بازیگرا نگذاشتند سهم امروز 20 درصد را بخوره یکم شیطنت که سهم را به قیمت دلخواه جمع کنند. باید ببینیم بازیشون چطور میشه. منفیش میکنند و و پایاینیش را پایین میاورند برای جمع اوری
باید دید
منفیش کردند. امیدوارم سهامداران مفت نداده باشند بره. از همین قیمتها حداقل رشد هفتاد درصدی در میان مدت و اواخر سال متصورم

soori

Well-Known Member
کاربر فعال
نمیدونم. یا ما توقع بیجا از این سهم که با خوشنامی شروع کرد داریم یا بازیگراش کثیفند.
:eek:

farnosh

Well-Known Member
کاربر فعال
منفیش کردند. امیدوارم سهامداران مفت نداده باشند بره. از همین قیمتها حداقل رشد هفتاد درصدی در میان مدت و اواخر سال متصورم
با منفی امروز بسیاری از سهام را از دست افراد در آوردن

saeed313

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
نمیدونم. یا ما توقع بیجا از این سهم که با خوشنامی شروع کرد داریم یا بازیگراش کثیفند.
:eek:
شرکت در تخمین زمان راه اندازی طرح توسعه اشتباه کرد و باعث شد رشد قیمت دیر شروع بشه و خیلی ها رو خسته کنه.
بازیگر هم حداکثر بهره رو از این وضعیت برد و گرنه شرکت جزو بهترین سهم های بنیادی بازاره.

soori

Well-Known Member
کاربر فعال
بله ولی الان هم که شایعه به زودی راه افتادن طرح جدیده باز هم روند سهم راضی کننده نیست.جوری که من صبور هم که دست بفروشم خیلی کنده دارم یواش یواش از روند سهم خسته میشم. هر چند که تنها دلخوشی من بنیاد صنعت است که به آیینده اش امیدوارم.به خاطر دارم حدود یکسال پیش سهامداری بود که به همه پیشنهاد جابه جایی این سهم با سهمی دیگر از همین صنعت رو میداد همه به باد انتقادش گرفتند و بعد از مدتی دیگه اینجا پیداش نشد ولی واقعا هر که به حرفش گوش داده بود تا حالا نوی چند صد در صد سو سود رفته بود.

علیرضا علوی

Well-Known Member
کاربر فعال
چکاپا این روزها فرصت فروش نیست، فرصت خرید هست، بنیادی خوب، طرح توسعه داره به نتیجه می رسه، پایان سال مالی نزدیک، در مجموع در یک سال گذشته علیرغم همه مشکلات سود نزدیک 90 تا 100 درصدی داشته، مواظب باشیم نزدیک رسیدن محصول، از سهم خارج نشویم.

saeed313

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
بله ولی الان هم که شایعه به زودی راه افتادن طرح جدیده باز هم روند سهم راضی کننده نیست.جوری که من صبور هم که دست بفروشم خیلی کنده دارم یواش یواش از روند سهم خسته میشم. هر چند که تنها دلخوشی من بنیاد صنعت است که به آیینده اش امیدوارم.به خاطر دارم حدود یکسال پیش سهامداری بود که به همه پیشنهاد جابه جایی این سهم با سهمی دیگر از همین صنعت رو میداد همه به باد انتقادش گرفتند و بعد از مدتی دیگه اینجا پیداش نشد ولی واقعا هر که به حرفش گوش داده بود تا حالا نوی چند صد در صد سو سود رفته بود.
تا الان صبر کردید کمی دیگه صبر کنید . امیدوارم نتیجه صبرتون رو ببینید. حدود یک ساله که با سهم هستم بالای 100 درصد سود داده .
حداقل تا مجمع هم باهاش هستم.

soori

Well-Known Member
کاربر فعال
سعید جان قطعا صبر میکنم. فقط خواستم درد دلی با دوستان کرده باشم.البته اتفاق میافته که گهگاه موانعی جلوی روی پروژهای صنعتی تو این وضعیت تحریم پیش بیاد به خصوص بخش خصوصی که باید با شرکتهای دولتی و شرکتهای خصولتی مورد پشتیبانی دولت رقابت هم بکنه.

farnosh

Well-Known Member
کاربر فعال
حدس من این است که روند سهم را منفی کردند تا برای بیست درصد بسته نشود. شفاف سازی را گذاشتند همزمان با گزارش شش ماهه حسابرسی شده
البته حدس است

liverno

Well-Known Member
کاربر فعال
ظرف یکسال آینده قیمت 3000 تومان سهم اتفاق خواهد افتاد

liverno

Well-Known Member
کاربر فعال
منتظر سوپر گزارشات باشید.............. یکی از بنیادی ترین سودده ترین و در کف قیمتی ترین سهم بورس ایران
شاهد جابجایی کدها و بلوک های زیادی طی 10 روز اخیر قبل از حرکت سهم هستیم..

liverno

Well-Known Member
کاربر فعال
چکارن 5000 تومان
چکاپا با سود سه برابری در سال 99 به نسبت چکارن قیمت 597 تومان!!!!!!!

حدود 4 میلیارد تومان نقدینگی وارد سهم شده ملت

*احمد*

Active Member
کاربر فعال
این فروشها هم خیلی بی محابا بود... احتمال اختلال تو روند سهم هم میره... واقعا برای من تعجبه چرا اینقدر حقوقیایی نافرمی داره این سهم...

شریفی ماه

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
واقعیت این است که سود دهی شرکت در سال ۹۸ با در نظر گرفتن خط جدید تولید رشد خوب و قابل توجهی خواهد داشت واز سوی دیگر نیاز به حمایت سبدگردان سهم که حقوقی سهم است دارد، اگر این موضوع خوب مدیریت شود سهم در پله اول به راحتی ۷۰۰ تومان را رد خواهد کرد.

tafreshi

Active Member
کاربر فعال
قراره تا آخر مرداد یعنی 2 روز دیگه صورتهای مالی تلفیقی چکاپا منتشر بشه
هرچند که از سال مالی 98 این شرکت تنها 3 ماه باقیمانده است. اما باید دید شرکت برای تولید ، فروش و قیمت ظروف تولیدی پارس طبیعت چه پیش فرضی رو اعمال میکند

بالا