چكاپا ( گروه صنايع كاغذ پارس )

haghili

Active Member
کاربر فعال
#چکاپا هم سرمایه را ثبت کرد . بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1397/12/20 افزایش سرمایۀ شرکت از مبلغ 1,315,596 میلیون ریال به‌مبلغ 2,355,596 میلیون ریال ( از محل سود انباشته مبلغ 1040000 میلیون ریال ، ) در تاریخ 1397/12/25 در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.(بتا سهم)

Dariche

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
بنده لحظه ای گزارش میدهم...................هر سوالی باشه پاسخگو هستم.
نمیدونم چرا شما هرچی لحظه ای گزارش میدی بیشتر جلوی رشد سهم گرفته میشه !! یکم این شایعه ها رو گزارش نده سهم راه خودش رو میره

rouzbe021

Member
کاربر فعال
عضو تازه
3 بازارگردان قدر اعلام آمادگی کردند.
نصب یک دستگاه پارس طبیعت تمام شد
سال 98 به این سهم میگویند شگفت انگیز
ببخشید ممکنه بگید منبع خبر رو؟ و اینکه لحظه ای از کجا گزارش میدید؟ امروز مگه جلسه ای بوده جایی؟؟؟

3unshine

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
بنده لحظه ای گزارش میدهم...................هر سوالی باشه پاسخگو هستم.
ممکنه بفرمایید منبعتون کجاست. افراد زیادی اومدند و رفتند که اخبارشون هرگز درست در نیومد. البته سوء تفاهم نشه افراد مثل کاربر نیش عقرب و فرهنگی و ... که حدود هشت نه ماه پیش اینجا فعال بودند اخبارشون را از شرکت به خصوص قسمت مالی فدایی میگرفتند که اون هم همشون را گزاشته بود سرکار. توی این تالار طی یک سال گذشته بیشتر از ده بار خبر رسیدن دستگاها یا نهایی شدن حریر و ... اعلام شده. البته این بار من به صورت صوتی اخبار مجمع را که شنیدم گفته شد که یه تعداد کانتینر رسیده بندر ولی ..........

rozbeh m

Well-Known Member
کاربر فعال
ممکنه بفرمایید منبعتون کجاست. افراد زیادی اومدند و رفتند که اخبارشون هرگز درست در نیومد. البته سوء تفاهم نشه افراد مثل کاربر نیش عقرب و فرهنگی و ... که حدود هشت نه ماه پیش اینجا فعال بودند اخبارشون را از شرکت به خصوص قسمت مالی فدایی میگرفتند که اون هم همشون را گزاشته بود سرکار. توی این تالار طی یک سال گذشته بیشتر از ده بار خبر رسیدن دستگاها یا نهایی شدن حریر و ... اعلام شده. البته این بار من به صورت صوتی اخبار مجمع را که شنیدم گفته شد که یه تعداد کانتینر رسیده بندر ولی ..........
بله هم فدایی و هم مردان پور افراد بی وجهه و غیر موجهی هستن زمانی که سهم ۷۳۰ تومن بود من به اتفاق یکی از دوستانم که اونهم تعداد داشت رفتیم شرکت و همین مردان پور کلی اخبار کذب تحویل ما داد

Exotic

Member
کاربر فعال
عضو تازه
هرچی فکر می کنم چجوری بیشتر از یکسال ملت رو سر کار گذاشته بودن که حالا دستگاه اومد الان توی بندره فلان وقت نصب میشه...
تا آخر معلوم بشه اصلا دستگاهی خرید نشده که چیزی در کار باشه!!
تازه زمان مجمع خریدن و بارگیری....

واقعا چجوری ملت رو سرکار میذارن...
فقط تاسف...

Dariche

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
هرچی فکر می کنم چجوری بیشتر از یکسال ملت رو سر کار گذاشته بودن که حالا دستگاه اومد الان توی بندره فلان وقت نصب میشه...
تا آخر معلوم بشه اصلا دستگاهی خرید نشده که چیزی در کار باشه!!
تازه زمان مجمع خریدن و بارگیری....

واقعا چجوری ملت رو سرکار میذارن...
فقط تاسف...
فعلا که دستگاههای پارس طبیعت داره صورت واقعی به خودش میگیره و سرمایه اش هم تامین است.
نه باد کردن سهم توسط شایعه و نه زدن توی سرش در این فرم تاثیری در حرکت اون نداره.
این سهم بنیادی با تولیدی انحصاری قطعا آینده ای روشن در پیش دارد.

Exotic

Member
کاربر فعال
عضو تازه
فعلا که دستگاههای پارس طبیعت داره صورت واقعی به خودش میگیره و سرمایه اش هم تامین است.
نه باد کردن سهم توسط شایعه و نه زدن توی سرش در این فرم تاثیری در حرکت اون نداره.
این سهم بنیادی با تولیدی انحصاری قطعا آینده ای روشن در پیش دارد.
بله انشاالله...

ولی اینا درس عبرته...

بالا