چقدر كارگزار خود را دوست داريد.....؟

نيما

Member
کاربر فعال
>:D< >:D< >:D< >:D< >:D< من كه خيلي >:D< >:D< >:D< >:D< >:D<

:x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

بيسواد

Member
کاربر فعال
زنگ تفريح

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
اقا نيما خيلي با حالي .
دنياي است دنياي كارگزاري كه هيچش كناره نيست.

پرهام-ف

Member
عضو تازه
لقمان را گفتند ادب از كه آموختي

گفت از بي ادبان هرچه انها انجام ميدهند من انجام نميدم .

من هم هرچي اين كارگزار عزيز ميگه ميرم يك كارگزاري ديگه و خلافش رو انجام ميدم .

نويد

Member
کاربر فعال
كاشكي دوستان در كنار اينكه جواب ميدن خيلي زياد و يا كم و يا شكلك مي گذارن مينوشتن كه باكدوم كارگزاري كار ميكنند.
ممنون

نيما

Member
کاربر فعال
سلام

پرهام-ف جان گوشتو بيار جلو تا بگم.
من با كارگزاري سهم آذين كار مي كنم.شما چطور؟
>:D< راستي آقا نويد شما هم كه نه شكلك گذاشتي و نه اسم كارگزارتو گفتي. >:D<

:x :x :x :x هميشه سالم باشيد. :x :x :x

لموئل گالیور

Very Good Member
کاربر فعال
پ

مال من كه شوت شوته.
اگر كارگزار خوب سراغ داريد به ما هم پيشنهاد بديد. (پ ام)

نيما

Member
کاربر فعال
سلام

بابا يكي پيدا نميشه اسم كارگزارشو بگه؟ و بگه چقدر دوسش داره؟ ;)

:x :x :x هميشه سالم باشيد. :x :x :x

افشين امين

Member
عضو تازه
كارگزاري عزيز اينجانب ...

سلام
من گمان مي كنم اگر اسم كارگزاري را اينجا (مستقيم) بنويسيم يجوراي بر خلاف قوانين سايت باشه (از نظر تبليغات) البته كاملآ اطمينان ندارم. دوستاني كه اطلاع دارن لطفآ راهنمايي كنين.

بهرحال تاوقتي كه اين موضوع مشخص بشه ميشه ازطريق پيام خصوصي تبادل نظر كنيم
چون داشتن يك كارگزار خوب براي ما سهامدارهاي جزء خيلي مهمه.

و اما كارگزار عزيز بنده ;;) ;;) :D
كارگزاري كه من باهاش كار ميكنم تمام سفارشات (چه خريد چه فروش) رو بعد از 24 ساعت انجام ميده. فرقي هم نمي كنه كه اول وقت سفارش بدي يا آخر وقت.
راستي تا ساعت 2 هم بيشتر سفارش نمي گيره بعد از اون ميگه سيستم قفل شده !!!! :-s
سفارش خريد از محل فروش هم نمي گيره ميگه بايد سهم فروش بره بعد سفارش خريد بدين =((
سفارش خريد بر اساس تعداد هم نمي گيره :-s :(( سفارش تلفني هم كه عمرآ >:D<
راستي داشت يادم مي رفت سفارش خريد براي سهمي كه صف داره هم نمي گيره x(
:D :D اگر از ساعت 1 به بعد هم برين چند تا حاجي بازاري رو مي بينين كه اونجا نشستن و كارمنداي كارگزاري چندتا چند تا دارن بهشون جواب ميدن !!!!!
و اما از مزاياي ايشون #:-s
دفتر كارشون پر از چراغهاي هالوژنه !!! تمام كارمنداش پشت كامپيوتر نشستن تازه مانيتورهاشون هم همه صفحه تخت هستن . رنگ ديوار و دكوراسيون دفترش كاملآ با هم ست هست. هميشه مشتري جديد مي گيره >:D< >:D< >:D< ;;)
داشت يادم مي رفت سيستم تلفن گويا داره كه الحق اين چيز خوبيه باهاش مي توني وضعيت خريد و فروشتون رو چك كنين و فكس از صورت حسابتون بگيرين و تقاضاي چك كنين.
البته مشگل اينه كه اطلاعات تلفن گويا از ساعت 10 فرداي روزي كه خريد يا فروش براتون انجام شده آپديت ميشه.
>:) اينم بگم توي اين 3 ماهي كه من مشتريشون هستم تا حالا اشتباه نكرده و كارش دقيق بوده.

هركدوم از دوستان كه خواستن تو پيام خصوصي بگن من اسم و آدرس و تلفن رو براشون ميفرستم.

شما هم از مزايا و معايب اين عزيزان بگين تا بيشتر بشناسي مشون. :)

محمدرضا ميرزايي ناش

Member
کاربر فعال
كارگزاري سپه يا كارمنداني انسان

با سلام
كارگزاري من كارگزاري سپه است كه واقعا از صميم قلب تمام كارمندانش را دوست دارم چون واقعا انسان و دلسوز هستند
اين كارگزاري بدون پرسش و رد كردن افراد حتي درخواست هاي خريد 100 هزار توماني را انجام ميدهد
سفارش خريد سهام را حتي اگر صف داشته باشد قبول ميكند و اگر در صف بتواند خريد كند به طور مساوي بين همه تقسيم ميكند مثلا نفري 4000 تا
اين كارگزاري خيلي قانونمند عمل مينمايد و هيچگونه كار غير قانوني در آن صورت نميگيرد
كارمندان بسيار خوش برخوردي دارد (كه خيلي ها از اين موضوع سو استفاده ميكنند و مثل طليكارها برخورد مينمايند خود من شاهد بودم كه آقاي محتشم خاني يك ساعت داشت به يك نفر توضيح ميداد كه چرا نميتواند دستور خريد ده هزار توماني آن فرد را قبول كند و در مقابل آن فرد خيلي تند حرف ميزد كه اگر در كارگزاري ديگري بود شما ميدانيد چگونه برخورد ميكردند)

به هر حال در اين كارگزاري به خاطر حجم بالاي كار اشتباهاتي هم به وجود ميايد ولي همه سهوي است و در عوض در اين كارگزاري معمولا همانروز برايتان خريد مينمايند دستور خريد از محل فروش را قبول مينمايند و معمولا همانروز انجام ميدهند و از همه مهمتر اينكه همه كارمندان ايمن كارگزاري به معناي واقعي كلمه انسان هستند
و از همه مهمتر آقاي محتشم خاني واقعا يك انسان دلسوز و بزرگ هسنتد
من كه كارگزارم را خيلي دوست دارم

شاهين امامي

Member
عضو تازه
با سلام به دوستان بورسي
من هم مدتي است كه كارگزارم رو عوض كردم و اگر خلاف اخلاق نبود حتما لوش ميدادم . چون هميشه بدون استثنا گرون ميخريد و ارزون ميفروخت و هميشه غلط راهنمايي ميكرد .و لي حالا
با كارگزاري سپه كار ميكنم و با اينكه برام خيلي سخته كه در ساعات كاري اونجا حاضر بشم ولي خيلي راضي هستم . هر چند در ابتداي كار كارگزاري اشتباهاتي داشتند كه براي من هم كمي گران تموم شد ولي با اين حال از سيستم اونجا خيلي راضي هستم و اميدوارم تمام عزيزاني كه در اونجا مشغول كار هستند موفق و در حفظ سيستم موجود استوار باشند زيرا به نظر من علاوه بر كار خوب و با حوصله ؛ فرهنگ رعايت نوبت و احترام به حقوق ديگران رو هم جا مي اندازند.

محمد رضا

Member
کاربر فعال
با سلام

نمي دونم گفتن اين مطالب چه تاثيري داره اما ..
من مدتي هست كه كارگزارم را عوض كردم و قبلي را خدا خير دهاد
خدمتي كه ايشون به بنده مي نمود واقعا بوش هم نمي تونست بذارين چند تا مثال بزنم:
1)وبانك را تو 860 گذاشتم واسه فروش..................... 780 تومن فروخت بعد دوباره تا 850 رفت بالا :) :) :)
2)فارابي را توي 2300 واسه خريد گفتم تو 2500 خريد :D :D :D x( x(
)نفت را در قيمت 700 گفتم بگيره دستش درد نكنه در 756 تومن گرفت و ....

x( 4)نخريدن تكين در قيمت 2300 تومن بعد از دو روز منفي و بعدشم در صف باز هم نخريدند x( x( x( x( x( x( x( x(
شايد باورتان نشود اصلا منفي بودن سبدم به خاطر قيمت هاي خريد و فروش اون اقا بود و اصلا نمي شد روش حساب كرد و داشتم يواش يواش از بورس نااميد مي شد. اسمشم سهم اذين مي باشد. نه اينكه خيلي كارشون هم درسته زير500 تومن هم خريد نمي كردند. حق تقدم نمي خريدند و هزارتا قر و فر ديگه .....

واقعا سراغ انها نريد بهتره(مي گم چون واقعا چندين تن از دوستان بنده هم به خاطر انها ضررهاي انچناني ديدند)
اما بعد از عوض كردن كارگزارم واقعا عالي هست (البته اين را مديون يكي از دوستان سايت هستم كه از ذكر نام ايشان معذورم :x :x :x >:D< >:D< >:D< >:D< )

با تشكر

ارمين مرادي

Member
عضو تازه
من كار گزارم رو خيلي دوست دارم باور كنين.
ادم رو به بور س علاقه مند ميكنه
هيچ وقت نه نميگه ومبلغ كم هم خريد ميكنه حق تقدم هم مي خره و...
عرضه هاي اوليه رو مساوي بين همه تقسيم مي كنه.حتا اگه بشه 500 تا هپكو!!
خدا كنه چشم نخوره!

احسان ن

Member
عضو تازه
كازگزار

من كه خيلي دوستش دارم :x
همه چور سفارش قبول مي كنه حتي 100 هراز تومان مي خواهد صفي باشه يا نه
تلفني كار انجام مي ده
چون من دانشجو هستم نمي تونم برم تالار از دانشگاه به كسي كه توتلالر پشت كامپيوتره زنگ مي زنم و مي گم فلان چيز و بخر يا بفروش اون هم همون موقه انجام مي ده
بعضي وقتها اول خريد مي كنم و فردا پولش رو مي دم
عرضه اول هم بهم مي ده
كارمنداش هم خيلي خوبن خيلي :x

بالا