چرا بخريم؟؟؟؟...چرا بفروشيم؟؟؟؟ فاندامنتال...!!!!

به ادامه بحث علاقه مند هستين

• مجموع رای دهندگان
    481

ارمين مرادي

Member
عضو تازه
محمد رضا جان فردا صبح پرنده اي چرنده اي خزنده ودو زيستي برا خريد سراغ نداري؟
تا فردا ساعت 8 منتظرم
ممنون

محمد رضا

Member
کاربر فعال
باسلام

خدمت جناب گل هاشم عزيز و ارمين
در مورد شيشه هايي همانطور كه اقاي تهراني بيان نمودن (خصوصا همدان)‌با تغيير خط توليد همراه بوده و نوع محصول و كيفيت ان به مراتب بهتر خواهد شد و بحث صادرات انها مطرح مي باشد.

نكته ديگر اين صنعت بحث انرژي مي باشد كه در ايران بسيار ارزان تر بوده و مي دانيم كه دراين صنعت انرژي بسيار مهم مي باشد.

در مورد خزنده و . و . و . راستش
خاور(دو هفته است معرفي كردم)‌ شايد خزنده خوبي باشد. البته امروز عرضه خوبي داشت اما خوب بايد فردا را هم ديد كه چگونه رفتار خواهد كرد.

باتشكر

محمد رضا

Member
کاربر فعال
محورسازان

خريد ديگه من امروز محورسازان بود(البته 4 شنبه هم خريد كرده بودم)

نوسان اين سهم در طي روز/حجم معاملات در طي اين چند روز /ورود پارسيان و تغييرات عمده اي كه اين شركت در توليد و نوع محصول خود داده است ( خط توليد اكسل پيكان منتقل شده و خطوط توليد سيستم انتقال قدرت پژو 405 و 206 در حال راه اندازي است)

در ضمن ال 90 هم اين روزها بحثش داغ شده و هر قطعه سازي با اين پروژه يه رشد 20٪‌ مي كند. در كل من خبري در زمينه توليد سيستم انتقال قدرت ان در اين شركت نشنيده ام.

در هر صورت به نظر اين بار تا 450 قابليت رشد را دارا مي باشد.

باتشكر

رضا ايراني

Member
کاربر فعال
محمد رضا جان سلام عزيزم اين سهامها را كه معرفي ميكني از روش تكنيكاله يا با ديد فوندامنتال و بلند مدت؟
راستي كاغذ كاوه و ونيرو نداري؟خبهمن چطور؟خوبندها براي ميان مدت ;)

محمد رضا

Member
کاربر فعال
با سلام

quote="رضا ايراني"]محمد رضا جان سلام عزيزم اين سهامها را كه معرفي ميكني از روش تكنيكاله يا با ديد فوندامنتال و بلند مدت؟
راستي كاغذ كاوه و ونيرو نداري؟خبهمن چطور؟خوبندها براي ميان مدت ;)[/quote]

ايرانيت با توجه به بحث ها بلند مدت/
كاوه را تعويض نمودم/
حپترو كوتاه مدت/
نيرو ميان مدت(ديروز خريد كردم)/
خبهمن خوب است اما وقتي مي شود وبهمن را خريد من خبمهن نمي گيرم./

محورسازان به خاطر ورود پارسيان و شايد با تغييرات اعمال شده در مجموعه ايران خودرو رشد را شاهد باشيم/

خاور شايعه تعديل >شركت تاپ خودرو>ورود محور خودرو به بورس>عرضه پارسيان> صادرات محصولات جديد بنزهاي توليدي (به غير از سواري ها) و ...علت هاي خريد بود. امروز و ديروز حجم بالايي معامله داشت كه خوب شايد شروع يك رالي باشد....

بهپاك بلند مدت با توجه به تغييرات در ساختار شركت و دارايي ها و محصول و .....

شيشه همدان: حجم معاملات در روز گذشته(بي سابقه بوده)/تغييرات در خطوط توليد/شايعه فروش زمين/ از دلايل خريد بوده است. ممكن است يك نوسان و يا يك افزايش ميان مدتي باشد....

سيمان تهران « بلند مدت و براي سال اينده(حالا اگه اين وسط نوسان گيري هم شد ببخشيد ;) ;) ;) /

وسديد : بلند مدت و براي رفتن به مجمع/ تا ما خريديم منفي شد!!!!!/ شايد فروختم اما به نظر نبايد گول منفي هاي اين يكي دو روزه را خورد

نكته اي كه در خبمهن و وبهمن هست سرمايه اين دو مي باشد....
الان وبهمن از خبهمن بزرگتر شده و يه جورايي ممكن دوباره خبهمن همون خودرو ساز قبلي بشه و از حالت هلدينگ و غيره خارج بشه .... از طرفي خبهمن برگ برنده اش پارسال سايپا بود كه با ان خوب بازي كرد و امسال شايد ونيكي باشد اما خوب اين سهم مشكلات خودش را دارد....

با تشكر

رضا.ش

Member
عضو تازه
سلام
محمد رضا خان
بي زحمت راهنمايي كن چطوري وبهمن بخريم؟
شركت كه جواب درست حسابي نمي دهد.

ناوارو

Member
عضو تازه
محمد 3 رضا جان فكر كنم 3 ميليون سهم ديروز وسديد كار خودته نه؟؟؟؟؟ >:) >:) :x

راستي ميشه يه تحليلي راجع به پارس قوطي و تايد واتر بدي الان تايد رو ميشه خريد اصلا

اطلاعي ندارم ازش

ممنون :x

محمد رضا

Member
کاربر فعال
با سلام

در مورد نحوه خريد وبهمن به صورت اتفاقي و توسط يكي از دوستان انجام شده....

وسديد كار من نبود اما امروز كار من بود فكر كنم به نقدينگي احتياج داشتم....
قوطي پارس ...!!!؟؟؟؟
تايدواتر را باز هم به كمك يكي از دوستان خريداري نمودم(چقدر دوست خوب و با معرفت دارم دم همه شما ها گرم >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< >:D< )

خوب شاخص امروز با قدرت هر چه تمام تر 116 واحد رشد داشته(تا لحظه ثبت پيام)‌ و خوب نشانه خوبي خواهد براي رشد روزهاي بعد ....

در مورد نحوه خريد ها رضاجان تو به تاپيكي جناب مددي توضيحاتي داده بودن كه بسيار به (اگه جسارت نشود)‌ روش بنده شبيه است...

اگه خدا بخواهد و اقا يعقوب حسين زاده عفو نمايند و برگردن توضيح مختصري در اين باره خواهيم داد.

باتشكر

فاطمه.

Member
عضو تازه
باسلام و تشكر به خاطر مطالب خوبي كه مطرح ميكنيد.
سوالي داشتم وآن اينكه تايدواتر رااز كجا ميتوان خريداري كرد؟
متشكرم

محمد رضا

Member
کاربر فعال
و باز هم تايدواتر.....

اين سهم قابل خريد و فروش نمي باشد (چون در بورس درج شده و ليست سهامداران ان به بورس اعلام شده است...)

تنها شايد امكان خريد وكالتي ان باشد.

باتشكر

بورس باز بازنده

Member
عضو تازه
جناب محمد رضا خان سلام
من از راهنمايي هاي شما خيلي استفاده كردم تا حالا . ممنون از راهنمايي هات
ميخواستم ببينم اگر امكان دارد راجع به قيمت تايد واتر بيشتر بگي و اگر امكاني براي خريد هست بفرمايي
ممنون

خازني

Member
عضو تازه
سلام

آقاي محمد رضا راستي من هم سوال داشتم نميدوني تايد واترم كي و با چه حدود قيمتي باز ميشه

با تشكر

ساناز اميريان

مسدود شده
مسدود شده
آقاي محمد رضا ؛

با سلام

مدتي بود كه اين تاپيك احساس تنهايي ميكرد و شما ديگر نبوديد كه تاپيكتان تنها نماند . فلذا مدتي است كه در سايت تشريف آورده ايد و هنوزه به هنوزه يادي از تاپيك قبليتان نكرده ايد . لطفا از اين پس تمام مطالب را در تاپيك مخصوصتان بنويسيد / با تشكر

محمد رضا

Member
کاربر فعال
باسلام
ممنون خانم اميريان

اميدوارم از اين به بعد در اين تاپيك در خدمت دوستان باشم...
براي شروع هم نمودار نوسا در سايت مي اورم تا همه دوستان ببينن و نظر بدن...

روند باز

Member
عضو تازه
سلام
ببخشيد دخالت مي كنم
اين كانال صعودي نيست و يك مثلث صعودي در حال تشكيل هست البته با توجه به نمودار رسم شده بيان نمودم. هدف قيمتيش هم تعيين بشه بد نيست!!!
البته آرايش تشكيل شده در 19/11/83 تا 17/12/83 مويد يك رشد بود ولي باز هدف قيمتي چند هست؟؟
بازم ببخشيد دخالت كردم!

محمد رضا

Member
کاربر فعال
كاملا حق با شماست
اقا يعقوب حسين زاده يا حسين يعقوب زاده
اشتباه از تايپيست بوده است ...

ممنون كه شما دخالت كرديد...

احتمالا افلاين را هم بخونيد

يعقوب حسين زاده

Member
کاربر فعال
جهت اطلاع

سلام بر تمامي دوستان عزيز
جناب محمدرضا
مطلبي كه با آي دي روند باز نوشته شده توسط اينجانب نبوده و يكي از دوستانم كه تكنيكال كار مي كند نوشته البته دليل اينكه آي دي خود را به ايشون دادم بماند چون توضيح دادم براتون خصوصي و نيازي براي بيان در تاپيك نمي بينم و شما نوشته بالا رو توهين برداشت نموديد.
آف لاينتون رو خوندم «انتظار اين مطلبي كه نوشتيد نداشتم»
من از طرف ايشون عذر خواهي مي كنم كه در كار بزرگترها دخالت نموده اند و به ايشون هم گوشزد خواهم كرد.

يك نكته رو هم بگم فردا انتظار رشد شاخص رو زياد نداشته باشيد.

بالا