چرا بخريم؟؟؟؟...چرا بفروشيم؟؟؟؟ فاندامنتال...!!!!

به ادامه بحث علاقه مند هستين

• مجموع رای دهندگان
    481

محمد رضا

Member
کاربر فعال
با سلام

فعلا تاپيك بره بالا
تا بعدا خدمت دوستان برسيم(به شرطي كه دوستان هم تحويل بگيرند ;) ;) ;) ;) )

ناوارو

Member
عضو تازه
سلام

محمدرضا خان قرار بود از بهپاك و پاكسان بيشتر بگي راستي اين حپترو تا چند خوبه بخريمش؟

و چه نظري راجه به خريد پيام داري؟

ممنون

محمد رضا

Member
کاربر فعال
ناوارو گفت:
سلام

محمدرضا خان قرار بود از بهپاك و پاكسان بيشتر بگي راستي اين حپترو تا چند خوبه بخريمش؟

و چه نظري راجه به خريد پيام داري؟

ممنون
سلام ناوارو جان
در مورد بهپاك و پاكسان در اولين فرصت خواهم گفت.

حپترو در حال جمع اوري از بازار و شايد انتقال سهام از دست يه سري افراد يه سري افراد ديگر....

با توجه به مشاهدات اين يكي دو روزه خريد اين سهم تا قيمتهاي 830-840 مناسب مي باشد. و ايستگاه اول ان شايد 950 باشد).

پيام دوتا سناريو در حال اجرا دارد:
1)با قيمت پايين باز شود تا خصوصي را مفت بخرن و بعد تا 850 ببرن بالا/ تو اين سريال با ونيكي كه مي خواد بفروشه به مشكل بر مي خورن!!!
2)با قيمتهايي در حدود 750-800 باز كنن تا ونيكي بتونه تو قيمت خوبي بفروشه / كه در اين صورت خصوصي سازي هم بالا خواهد فروخت كه خوشايند اقابون نمي باشد....

اگر سناريو اول باشد من تا 300-350 خريدارم
اما اگر سناريو دوم اجرا شود شايد تنها نظاره گر باشم.

مشكل كاغذ كاوه معلوم شد..... علت اينكه نمي ذارن اين سهم به قيمت واقعي خودش برسد عرضه شستا مي باشد كه چون بر مبناي قيمت تابلو مي باشد بنابراين قيمت را به صورت كذايي پايين نگهداشته اند... دوستاني كه اين سهم را خريده اند به نظر من مي توانيم با خريد در اين قيمتهاي منفي هم ميانگين خريد را پايين بياوريم و هم اينكه از رشد بعد از معامله عمده جا نمونيم.

اين عرضه هاي سديد واقعا بي نظير هست و شايد لبه تيغ...!!!!!!

ازمايش با عرضه هاي صندوق و بازارسازي .... انگار قصد توقف را ندارد . اما خريد در قيمتهاي بالاي 175 شايد با ريسك زيادي همراه باشد....

پارس دارو بيشتر در موردش خواهيم ديد و شنيد...

تولي پرس......

ملت اين سهم به علت بازيهايش همواره نگراني به همراه دارد.... من اگر اين سهم را داشتم و تا قبل از مجمع مي ديدم كه روند ان در حال توقف و يا اغاز نزولي مي باشد خروج از ان را بد نمي دانستم...

صنعتي اما: شايد شروع رالي ديگري را تجربه كند....اما بايد صبر كرد تا كساني كه خريدهاي روز اول را انجام داده اند از اين سهم خارج شوند و يا خريدهاي دوباره خود را انجام دهند. پس مراقب اين سهم باشيم تا از رالي احتمالي ان جا نمانيم....

بهمن امروز عرضه سنگيني داشت كه بازار به راحتي ان را جذب كرد (البته ...) شايد فردا براي اين سهم تعيين كننده بوده و نشان دهنده رالي بعدي و يا روند ركود ان باشد.... در هر صورت خريد در اين قيمت ها شايد ....

شايعات پيرامون ايرانيت اين سهم را از مثبت بي نهايت تا +10٪‌رشد نوسان مي دهد.... شايد خريد ان امروز خالي از فايده نبود و اگر نشانه اي عدم صحت شايعات را ببينيم خارج شدن از سهم....

نوين :(( :(( :(( :( :( شايد اشتباه بوده خريد در قيمت بالاي 1050.... اما خوب اين سهم فعلا بازي در اورده و دستي از غيب .....(بالاخره اشتباه هم بوجود مي ايد وقتي تنها تحليل باشد و نه ..... :( :( :(( :(( :(( :(( )

توس گستر :( :( :(( :(( :(( :(( با اين اطلاعيه و اعلام فروش پروژه ها و ...خوب نشان داد كه فعلا چيزي براي عرضه نداره ....
اين شركت پروژه هاي ابريشم و عدالت را فروخته و تعديل اعلام شده تنها به علت صرفه جويي در پروژه زكريا!!!! بوده است.... كه خوب اين نشان مي دهد فعلا اين سهم چيزي در چنته ندارد.....
زمين زكريا هم حرف بسيار دارد كه بايد .....

در مورد وپترو هم برگه هاي حق تقدم اماده شده است و دوستان مي توانند برگه هاي خودشان را بگيرند....

با جابجايي داوديان از كربن و دوده به نظر كاهش شديد قيمتي در اين سهام را شاهد خواهيم بود .....

البرز در نظر دارد 20٪‌ پياذر را با قيمت پايه 330 تومن بفروشد كه بايد حساب كرد چقدر سود شناسايي مي كند .... البته شايد تاثير اين خبرهاي قبلا در اين سهم بوجود امده بوده كه ....
در هر صورت بايد ديد رفتار اين سهم چكونه خواهد بود.....

معادن روي هر روز بدتر از ديروز .... اين سهم با تعديل هاي پياپي انگار بازار را بيشتر خسته ميكند.... به نظر دوران استراحت اين سهم فرارسيده و بايد تا اسفند ماه با اين سهم خداحافظي نمود يا به صورت بلند مدت در سبد نگهداشت(يادمه در قيمت هاي 650 يه بار گفتم اين سهم فعلا خبري نخواهد داشت...)
اذراب سهمي كه مي تونه بازده خوبي نصيب سهامدارانش بكند كه اين هم به دليل صدرا بوده و هم به دليل افزايش طرحهاي عمراني دو سال اتي و ...(كه بحث طولاني را طلب مي كند...)

صدرا فعلا بازار شايعات ان داغ است و ترجيح مي دهم نظاره گر باشم. اما اگر من مي خواستم از گروه تجهيزات خريد بكنم شايد اذراب را انتخاب مي كردم(با توجه به ريسك اين گروه...)

به نظر من بازار به نوعي از سرمايه گذاريها رويگردان شده و تقريبا رشد اين گروه سهام را پايان يافته تلقي مي كند و چرخش عمده اي در بازار را شاهد نخواهيم بود تا بتوان صنعت پيشرو را شناسايي نمود....

صندوق بازنشستگي افزايش سرمايه داشته كه البته به اين روند منفي و خنثي ادامه دهد شايد نرفتن مجمع با ان مناسب تر باشد....

فعلا

مهدي ديده بان

Member
کاربر فعال
با سلام
داداش رسيدن بخير
از همه چيز گفتي الا سامان گستر . اطلاعيه رو ملاحظه كردي؟
راستي محمد رضا جان ميگم ،خوبه اين پدنا براي يك تعديل منفي 2 ماهه كه بسته است ، اگه ميخواست يك كار خارق العاده اي انجام بده ، فكر كنم يك عمر بسته مي موند :D .

محمد رضا

Member
کاربر فعال
مهدي ديده بان گفت:
با سلام
داداش رسيدن بخير
از همه چيز گفتي الا سامان گستر . اطلاعيه رو ملاحظه كردي؟
راستي محمد رضا جان ميگم ،خوبه اين پدنا براي يك تعديل منفي 2 ماهه كه بسته است ، اگه ميخواست يك كار خارق العاده اي انجام بده ، فكر كنم يك عمر بسته مي موند :D .
سلام عزيزم ممنون
در مورد سامان و اون اطلاعيه مي شه اينجوري گفت كه هر سهمي الان در حال حاضر 55-60 تومن اندوخته دارد و ميخواهد از محل اين اندوخته افزايش سرمايه اي در حدود 75٪‌بدهد و.....

داستان پدنا هم كه خود بهتر مي داني برادر من

راستي كف و سقف اين سهم بالاتر رفته و به هم نزديك تر مي شوند....
باز هم تكنيكال هاي عزيز توجه كنن

ازمايش امروز را هم به سلامت رد كرد

فعلا تا بعدا

محمد رضا

Member
کاربر فعال
محمد رضا گفت:
[

فعلا تا بعدا
من از اين سهم حپترو بود ....

در مورد دنا هم امروز اطلاعيه تعديل منفي را در سايت اي ار بورس زده و به احتمال زياد فردا باز خواهد شد....
اگه بگم تو قيمت هاي پايين اگه باز بشه خريدارم شايد تعجب كنيد(التبه شايد گزينه خريد باشد )

محمد رضا

Member
کاربر فعال
شاهين خان گفت:
محمد رضا جان آيا خريد ازمايش و جوشكاب يزد را صلاح ميداني؟ ممنون
براي خريد ازمايش بايد ديد اين عرضه ها تا كي ادامه خواهد داشت و ....
جوشكاب يزد براي مجمع بسته شده است.

نمي دونم با شوكو پارس چطورين؟؟؟؟ ;) ;) ;) ;)

محمد رضا

Member
کاربر فعال
حپترو

خوب همونطور كه قبلا گفته بودم اين سهم سقف و كفش در حال نزديك شدن به هم هست و از فروشنده ها كم مي شود. پس....

با تشكر

محمد رضا

Member
کاربر فعال
باسلام

من كه هستم.

حپترو خوب با اين عرضه امروز باز هم صف شد عزيزم.
حمل و نقل توكا هم خوب باز شد
تايد واتر هم دليل ديگري خواهد بود براي ادامه رشد اين سهم...

باتشكر

Amir1999

Member
کاربر فعال
آقا سلام

سلام

آقا اين تايد واتر كي باز مي شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشكر

محمد رضا

Member
کاربر فعال
محمد رضا گفت:
محمد رضا گفت:
[

فعلا تا بعدا
من از اين سهم حپترو بود ....

در مورد دنا هم امروز اطلاعيه تعديل منفي را در سايت اي ار بورس زده و به احتمال زياد فردا باز خواهد شد....
اگه بگم تو قيمت هاي پايين اگه باز بشه خريدارم شايد تعجب كنيد
(التبه شايد گزينه خريد باشد )

ياداوري ;) ;) ;)

اين صنعت لاستيك(تاير سازي ها نه لاستيك سهند) شايد با تغييرات عجيبي مواجه شود....

سلامت

Member
کاربر فعال
محمد رضا جان

احتمال نمي دهيد سيمانيها صنعت برتر در اين ماههاي پاياني سال باشند؟

محمد رضا

Member
کاربر فعال
سلامت گفت:
محمد رضا جان

احتمال نمي دهيد سيمانيها صنعت برتر در اين ماههاي پاياني سال باشند؟
راستش معاملات زيادي در هفته گذشته بر روي انها انجام گرديد ....
من خودم رو ستران و سفارس نظر داشتم (كه اولي را مدتها قبل خريد كرده بودم)

باتشكر

افسون

Member
عضو تازه
--

اقاي محمد رضا سلام

ايا شما در مورد ريخته گري تراكتورسازي اطلاعات و نظري دارين؟

ممنون

محمد رضا

Member
کاربر فعال
صنعت شيشه .....

بر روي شيشه سازي ها انجام شد...!!!!!

شيشه همدان 530000 سهم عرضه شد و تمام سهام در بازار جذب شد
با توجه نمودار حجم معاملات اين شركت اين حجم معامله بي سابقه بوده و نشان از اقبال شديد بازار به سمت اين صنعت مي باشد...
تعداد خريدار هم به نسبت بالا بوده و نشان از جمع شدن سهم دارد (بايد توجه داشت كه در مورد صنايع كوچك تعداد خريدار بالا گاها نشان از اقبال سهم مي باشد و در بعضي مواقع نشان از فروش حقوقي ها مي باشد. به طور كلي تعداد خريدار بايد با توجه به حجم معامله و پيشينه سهم مورد توجه قرار بگيرد)
صف خريد شيشه گاز نيز براي اين سهم بسيار عجيب مي نمايد و بايد با دقت بيشتري روند معاملات سهم را زير نظر داشت...

به نظر روند صعودي اين دو سهم در بازار اغاز شده و شاهد دگرگوني و شايد تغيير پي به اي اين صنعت خواهيم بود(اين هم فوندامنتال قضيه.... جاي اقاي ايت الهي خالي تا فوندامنتال سهم به روشني بيان كنن.... جناب ايت الهي منتظريم ;) ;) ;) ;) )

افسون خانم اطلاع زيادي در مورد اين سهم به غير از عرضه عمده ان ندارم.

با تشكر

سهراب گل هاشم

Member
کاربر فعال
عرض ادب

سلام محمد رضا جان
قبل از هر سخني لازم است از مساعدت شما تشكر و سپاسگذاري كنم.
لطفا اگه ممكنه نظرتون را در مورد پارس خودرو . حمل و نقل توكا. نورد آلومينيم. كف و ارج بيان بفرمائيد.
ضمنا با اجازه شما امروز تعدادي شيشه همدان ونيرو خريدم وهمينطور تو صف شيشه وگاز هم هستم.اميدوارم فردا نوبتم بشه ;)

سهراب گل هاشم

Member
کاربر فعال
محمد رضاي عزيز

سلام بر محمد رضاي عزيز

>:D<
دوست عزيز اين صف شيشه اي ها همه تالار هاي شيشه اي را مبهوت كرده.
يه سوال داشتم اگر وملت سهام ايرانيت را از وتوصا بخرد وضعيت اين سه سهم چگونه خواهد بود.با تشكر

بالا