چدن ( تولیدی چدن سازان )

رادیکال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
رنامه عرضه اولیه بورس در نیمه دوم سال ۹۷
عضو هیات پذیرش شرکت بورس تهران از برنامه‌ریزی برای عرضه اولیه پنج شرکت تا پایان سال خبر داد.
تاجبر در پاسخ به این سوال که در ابتدای سال جاری هم بورس از ۱۲عرضه اولیه و ماهیانه یک عرضه در بورس خبر داده بود که محقق نشد، تاکید کرد: به طور قطع در نیمه دوم امسال ماهیانه یک عرضه اولیه در بورس خواهیم داشت.
وی با اشاره به فهرست شرکت‌های در صف عرضه اولیه گفت: شرکت‌های پتروشیمی نوری، فروشگاه زنجیره‌ای افق کورش، تامین سرمایه لوتوس پارسیان، تامین سرمایه نوین و غلتک‌سازان سپاهان در ۶ ماهه سال ۹۷ قطعا وارد بورس خواهند شد.
منبع: دنیای بورس
این هم خبر یکی از زیر مجموعه های چدن سازان

arad700

Well-Known Member
کاربر فعال
دوستان سود مجمع چه زمانی و از چه طریقی پرداخت میشود؟

مجتبی.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
* تحلیل بنیادی #چدن بر اساس گزارش 6 ماهه سال مالی 97 *

فروش تحلیلی: 1,177,164 میلیون ریال.

آیتم های فروش تحلیلی بر اساس بیشترین سهم فروش:
غلتک داخلی 7,240 تن با نرخ 135,945,500 ریال

بهای تمام شده درآمد های عملیاتی تحلیل شده: 393,616 ریال

تحلیل EPS شرکت توسط ما : 870 ریال که با P/E 8 سهم 6,960 ریال ارزش داره.

توضیحات: شرکت با یورویی 85,000 ریال فروخته و ما برای 6 ماه آتی 138,000 ریال در نظر گرفتیم. برای تولید 6 ماه آتی و بهای تمام شده هم به تناسب رشد ارز رشد خرید اقلام مواد اولیه در نظر گرفته شده.

@StockanalysiswithMojtaba

رادیکال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
* تحلیل بنیادی #چدن بر اساس گزارش 6 ماهه سال مالی 97 *

فروش تحلیلی: 1,177,164 میلیون ریال.

آیتم های فروش تحلیلی بر اساس بیشترین سهم فروش:
غلتک داخلی 7,240 تن با نرخ 135,945,500 ریال

بهای تمام شده درآمد های عملیاتی تحلیل شده: 393,616 ریال

تحلیل EPS شرکت توسط ما : 870 ریال که با P/E 8 سهم 6,960 ریال ارزش داره.

توضیحات: شرکت با یورویی 85,000 ریال فروخته و ما برای 6 ماه آتی 138,000 ریال در نظر گرفتیم. برای تولید 6 ماه آتی و بهای تمام شده هم به تناسب رشد ارز رشد خرید اقلام مواد اولیه در نظر گرفته شده.

@StockanalysiswithMojtaba
با سلام ولی من تلفیق شرکت 150 تومان سود در اوردم

رادیکال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
با سلام ولی من تلفیق شرکت 150 تومان سود در اوردم
شما تو گزارش تفسیری مدیریت توجه کرده باشید تقریبا 20 میلیارد تومان غلتک سازان تو 6 ماهه در اورده که میشه سهمی 25 تومان برا چدن سازان که 6 ماهه تلفیق تا این جا شد 65 تومان بقیه اش بماند;););)

رادیکال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
شما تو گزارش تفسیری مدیریت توجه کرده باشید تقریبا 20 میلیارد تومان غلتک سازان تو 6 ماهه در اورده که میشه سهمی 25 تومان برا چدن سازان که 6 ماهه تلفیق تا این جا شد 65 تومان بقیه اش بماند;););)
اینم از گزارش حسابرسی شده غلطک سازان

farhad @ f

Active Member
کاربر فعال
امروز با این حجم از الگوی پرچم خارج شد انشالل روزهای اینده به طرف سقف قیمت قبلی
همه اندیکاتورها افزایشی هستند
بنیادی شرکت عالی ( اینو چون شاهد تولید و فعالیت شرکت از نزدیک هستم میگم )

444.png

farhad @ f

Active Member
کاربر فعال
امروز با این حجم از الگوی پرچم خارج شد انشالل روزهای اینده به طرف سقف قیمت قبلی
همه اندیکاتورها افزایشی هستند
بنیادی شرکت عالی ( اینو چون شاهد تولید و فعالیت شرکت از نزدیک هستم میگم )

مشاهده پیوست 37052
امروز هم حجم خوبی زد
480 رو رد کنه هدف 580

Admiral

Well-Known Member
کاربر فعال
اگر گزارش های ماهانه رو نگاه کنید قطعا در نه ماهه باید منتظر سود خیلی بهتری از سهم باشیم بهنحوی که تا پایان سال بالای 130 تومان سود محقق میکند.
دوستان مالی اگر به ترازنامه شرکت نگاه کنند قطع و یقین معترف به ارزندگی بالای سهم خواهند بود.

رادیکال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگر گزارش های ماهانه رو نگاه کنید قطعا در نه ماهه باید منتظر سود خیلی بهتری از سهم باشیم بهنحوی که تا پایان سال بالای 130 تومان سود محقق میکند.
دوستان مالی اگر به ترازنامه شرکت نگاه کنند قطع و یقین معترف به ارزندگی بالای سهم خواهند بود.
با سلام دوستان تا بهمن ماه غلتک سازان عرضه میشه از بابت اونم یه سود غیر عملیاتی داره تو حساباش ۱۰۰ تومن دیده حالا من نمیدونم سهمی که حداقل ۱۰۰ تومن سود داره چند عرضه میشه؟ اگه بخوان ۲۰ درصدش عرضه کنن اونم فرض رو ۵۰۰ تومن بگیریم چیزی حدود ۳۸ تومن سود غیر عملیاتی چدن میشه . به نظر من بازار اشتباهشو زود جبران میکنه

رادیکال

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
چدن ۶ ماهه تلفیقی ۶۰۱ ریال پوشش داد
که نسبت به مدت مشابه قبل ۲۵۶درصد رشد داشته است.دوستان توجه کنن که با توجه به سوابق شرکت سود ۶ ماهه دوم همیشه بیشتر از ۶ ماهه اول سال بوده (البته گزارش ماه مهر و ابان خود دلیلی بر این مدعاست)

aria kia

New Member
کاربر فعال
عضو تازه
این همه وقت از آخرین پیغامها گذشته که این خودش هم جای بسی تامل داره.اندکی درنگ

بالا