پیش بینی و تحلیل شاخص کل بورس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

siso

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دلار وسکه به سقف 3-4ماه اخیر خود رسیدند!!
همانطور که هفته قبل هم عرض شد بعد از 22بهمن وشوی حکومتی
دلار استارت خواهد زد
درپارت اول 13تومن را بزودی رد خواهد کرد
وبا این خبر بازار بورس از اوایل اسفند کم کم تحرکی خواهد گرفت

حمید90

Well-Known Member
کاربر فعال
آنادولو این یکی تصویر آواتارت نسبت به قبلی بیشتر جلب توجه میکنه .
چرا کاربران اینجا تلاش وافر دارن قیمت دلار و سکه رشد داشته باشه !؟
چه نفعی میبرین !!!؟

92_bij

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
همانطور که هفته قبل هم عرض شد بعد از 22بهمن وشوی حکومتی
دلار استارت خواهد زد
درپارت اول 13تومن را بزودی رد خواهد کرد
وبا این خبر بازار بورس از اوایل اسفند کم کم تحرکی خواهد گرفت
دقیقا مثل بورس ونزوئلا

Anadolo

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
داوجونز و برنت هر دو یک و نیم درصد مثبت

Anadolo

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
آنادولو این یکی تصویر آواتارت نسبت به قبلی بیشتر جلب توجه میکنه .
چرا کاربران اینجا تلاش وافر دارن قیمت دلار و سکه رشد داشته باشه !؟
چه نفعی میبرین !!!؟
کاربران اینجا یک ریال هم نمیتونن بر قیمتها موثر باشند

Ali_Bourse20

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ناظرجان من موندم چه نابغه هایی هستید شما توی سازمان !

دوست عزيز، مدتيه که کمتر از قبل و گاها نوشته هاي تالار بورس رو ميخونم؛ چندي قبل، ديدم در يکي از پستهاي ارساليتون، درباره مسائل مربوط به وضعيت بغرنج معيشتي و غذاهاي خيريه اي که مردم بعضي کشورهاي خارجي ميگيرن، نوشته بوديد. امروز فرصت کردم و بهانه اي پيش آمد که بعد از پست چند هفته قبل شما، نکته اي رو عارض بشم:
شما و برخي کاربران درباره غذاهاي نذري، نوشته بوديد که هرکدام ادعايي را درباره نحوه توزيع و دريافت آنها داشتيد. بدون اينکه درباره اون موضوع بخواهم اظهار نظر کنم، فقط توجه شما رو به آنچه در مجمع شرکتهاي بورسي خودمان ميگذرد، جلب ميکنم.

کاش مي بوديد در معارفه تامين سرمايه نوين که چه گذشت!! حالا اينکه گذشته، منتها توصيه ميکنم:

براي نمونه اول: اگر توانستيد، حتما به
مجمع فردا (چهارشنبه 24 بهمن 97) شرکت آهنگري تراکتور که ساعت 18:00 عصر در هتل اسپيناس سعادت آباد برگزار ميشود برويد و از نزديک ببينيد که در زمان پذيرايي چه ميگذرد...

براي نمونه دوم: سالهاست
فروشگاههاي زنجيره اي رفاه در مجمع سالانه خود، کارت هديه 50 و 100 هزار توماني به تمام سهامداران شرکت کننده در مجمع مي دهد. مجمع امسال اين شرکت هم هفته بعد (سه شنبه 30 بهمن 97) در ساعت 8:30 صبح در سازمان حج و زيارت برگزار خواهد شد. در آن مجمع هم حتما شرکت کنيد و ببينيد در آنجا و هنگام توزيع کارت هديه و همچنين پذيرايي از سهامداران چه ميگذرد...

tequila

Well-Known Member
کاربر فعال
درود
این باباجکی بود برای خودش اگه درست یادم باشه تانکهای امریکاییها امده بودند توی بغداد بعد این بابا به خبرنگارا میگفت اینا دارن فیلم سینمایی تهیه میکنند امریکایها نیستند
پ ن. اولین کسانی که چکمهای سربازان امریکاهیارا لیس زدند جان فدایهای دو اتیشه صدام بودند.جهت اطلاع ویاد اوری بعضیها
کلا حکومتهای استبدادی چاپلوس و نوکر پرور هستن

خصوصیت چاپلوس اینه که از همه طرف میخوره. زمان شاه هم همین شد. به محض اینکه جان بر کف هاش دیدن ورق داره برمیگرده به سرعت برق و باد دور شاه رو خالی کردن
از طرف دیگه چاپلوس با تملق خودش هندونه زیر بغل اربابش میده

چاپلوس برای جلد عوض کردن حداکثر به 2 ساعت زمان نیاز دارن. زمان مصدق هم همین کارو کردن

اینجا هم پر از چاپلوس هست. خیلی دور نیست. زمان ریاست جمهوری احمدی نژاد خیلی ها براش کف میزدن و الان دورش رو خالی کردن

تو این سایت هم بودن مفلوک هایی که زیر پای احمدی نژاد رو لیس میزدن و الان جای دیگه رو لیس میزنن.

tequila

Well-Known Member
کاربر فعال
نرخ دلار دکتر متعفن بورس 10 هزار (البته این جزو پیش بینهای ناب ایشون بوده)
نرخ دلار پورجانی تحلیلگر ارشد و شیپورچی اعظم 5000 تومن

نرخ دلار بازار رو کسی داره؟

tequila

Well-Known Member
کاربر فعال
تحلیل پر ایرادیه اگه مساحت تجمع رو 550000 متر مربع بدونیم و هر متر مربع بین 1 تا 5 نفر داشته باشه باید تخمین ما بین 550000 تا 2ملیون و 700000 نفر باشه و با ترکیب متراژهای حداکثر و حداقل که بصورت میانگین هندسی یک ملیون و دویست هزار رو میشه درنظر گرفت.
اینها هم جمعیتی بودند که تمایل قوی به شرکت داشتند بسیاری هم تمایل کمتری داشتند که شرکت نکردند بعضی ها هم چند سال یه بار شرکت می کنند خود من پس از سال ها نرفتن با اینکه دوست داشتم برم ولی موفق نشدم.
5 نفر تو یک متر مربع!!!
یا نفر ندیدی یا نمیدونی یک متر مربع یعنی چقدر

باز هم یکی دیگه از خصوصیت ها اثبات شد

tequila

Well-Known Member
کاربر فعال
اگر یه نگاه به مردم حاضر در صف گوشت بیندازید، افرادی را میبینیم که سال به سال گوشت قرمز نمیخوردند، حالا از حول حلیم گوشت مفت میخوان بیفتن داخل دیگ.
اینو درست گفتی

این هم از خصوصیت ایرانی هست

یه نفر رو میشناسم که حداقل 100 میلیارد دارایی داره. میگفت رفتم گوشت گرم 37 هزار تومنی خریدم تو صف!!!! عقل از سرم پرید

Anadolo

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
نرخ دلار دکتر متعفن بورس 10 هزار (البته این جزو پیش بینهای ناب ایشون بوده)
نرخ دلار پورجانی تحلیلگر ارشد و شیپورچی اعظم 5000 تومن

نرخ دلار بازار رو کسی داره؟
12150-12200

407128

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگر یه نگاه به مردم حاضر در صف گوشت بیندازید، افرادی را میبینیم که سال به سال گوشت قرمز نمیخوردند، حالا از حول حلیم گوشت مفت میخوان بیفتن داخل دیگ.
تجربه نشان داده البته در سال های خیلی دور خودم هم در بین اطرافیان مشاهده کرده ام کافی است به بعضی ها بگویید فلان خوراکی کمیاب می شود، با آنکه مصرف کننده آن خوراکی نیستند ولی حریصانه به دنبال تهیه کردن آن خوراکی می روند.

Anadolo

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
برنامه اقتصادی کارنامه از شبکه من و تو مثل بیشتر برنامه های این شبکه خیلی خوب بود
واقعا باورم نمیشد ما از نظر پتروشیمی چهل و چهارمیم!؟

dorna

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
برنامه اقتصادی کارنامه از شبکه من و تو مثل بیشتر برنامه های این شبکه خیلی خوب بود
واقعا باورم نمیشد ما از نظر پتروشیمی چهل و چهارمیم!؟
اقا خسته نباشی امروز بالای 45 مطلب گذاشتید

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا