پیش بینی و تحلیل شاخص کل بورس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

parmid1357

Well-Known Member
کاربر فعال
توییت فارسی پرزیدنت ترامپ به مناسبت چهلمین سال انقلاب ۵۷:
۴۰ سال فساد. ۴۰ سال سرکوب. ۴۰ سال ترور. رژیم ایران فقط موجب چهل سال شکست شده است. مردم ایران که مدتهاست در رنجند، شایسته آینده روشن تری هستند.
مشاهده پیوست 42640
Anadolo گفت:

مستند انقلاب ۵۷ از شبکه من و تو که در ۴ قسمت دوساعته تا الان پخش شده و پر از نکات بکر و باورنکردنی و دیدنی
*************************************************************************************************************
به نظر شما که مدعی تاریخ دانی هستی، این شبکه زرد که یه عده افراد خواب رو اداره میکنه و از مخ نداشته شون سواری میگیره و با پول کثیف ترین و جانی ترین حکومتها اداره میشه چند مورخ و فرد درست درمون بهش استناد میکنن؟ چرا این جمله از امام خمینی -که خدا رحمتش کنه و نور به قبرش بباره - که تازگی پخش شده اشاره ای نکرده؟ امام با حالتی ملتمسانه از ملت میخوان که غرب زده ها رو بکار نگیرن و از اونا دوری کنن . امام میگن من التماس میکنم به ملت ایران من دست ملت ایران رامیبوسم که ... فایل سخنرانیشون به راحتی در دسترس هست

92_bij

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فعلا که زیر این یکی زایید بزارید اینو جمع و جور کنه بعد بیایید با بقیه پیشبینیهاش خر کیف بشید
این اقا یا خودش گول می زنه یا دیگران رو...بره قیمت دلاری گوشت کیلویی 110 ..مرغ کیلویی 15 تومن رو دربیاره...بعد اینجا بیاد و شروع به دادن تزهای اقتصادی بکنه

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یدونه کیک کوچیک 2000 تومنه اونوقت سهام بهترین صنایع و شرکتهای ایران 150 و 200 تومن ریخته.
صبح یدونه کیک خواستم بخرم به اندازه پیش دستی بود روش قیمت زده بود 8000 تومن !
قیمت سهام واقعا مفته . چاپ هر قطعه اسکناس 400 تومن هزینه میبره

parmid1357

Well-Known Member
کاربر فعال
مشاهده پیوست 42644

داشتن پنجمین ارتش قدرتمند دنیا
چنان که به این ارتش لقب ژاندارم منطقه داده بودند

با این وجود کاری که معمر قذافی و علی عبدالله صالح و بشار اسد با ملتشون کردند اوهرگز نکرد
داشتن پنجمین ارتش قدرتمند دنیا ؟؟ یا نمیدونی یا خودتو به نادونی زدی . قبل شروع جنگ جهانی از پس 4 تا هواپیمای متجاوز برنیومد از همه طرف کشورا تشریف آوردن ایران . شده بود گاراژ نظامیان هندی و روسی و آلمانی و انگلیسی . مث اسرائیل که اسم قدرتمندترین ارتش جهان رو یدک میکشه و جلو گوشه ای از نیروهای لبنان 10 روز بیشتر دوم نیاورد؟؟

راستی میشه بفرمایین بشار اسد با ملتش چکار کرد؟ انسانیت و وجدان هم چیز بدی نیست گاهی ...

Amir7070

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
باور کن دلار رو که نباید خورد اگه می خوای کمکت می کنم یه محاسبه بکنی و قیمت دلار اجناس و خدمات رو در بیاری بازم می گم خودت رو گول نزن اون چیزی که فکر می کنی نیست...حالا منتظر سورپرایزهای زیادی بعد از این باید بود حالا فعلا باید اخبار ورشو رو دنبال کرد...که تو مایه های گوادلوپ هست...و ترامپ هم دیشب بهش مهر تایید زد ...سناریوش هم چیده شده ...فقط مونده ورود مردم که یه استارت می خواد و استارت اون هم ونزوئلایی شدن اقتصاد هست که تمام عناصر لازم رو داره

باز خودتو داری گول میزنی ..هنوز به دلار 25 تومنی قبل دی اعتقاد داری؟!
دلار الان زیادی بالاست..دیروز سایت فروش خودرو عراق رو دیدم قیمت پارس اتومات رو زده بود 11 هزار دلار!
با قیمت دلار الکی الان 132 میلیون میشه!!!!
مردم ایران سو استفاده گر هستن! قیمت دلار خیلی واضحه همینطوری دیمی رفته بالا! بزودی هم دیمی میاد پایین!ریسک خرید دلار الان بسیار بالاست..
دلار واقعی قیمتش خیلی پایینتر از ایناست..صب کن بزودی متوجه میشی ولی اون موقع دیگه دیره..باید بری تو صف صرافی های بانک ها ببینی میتونی بفروشی نمیتونی!
من برای خودت دارم میگم..میتونی دلارهاتو نگه داری!ولی تماما حباب هست و وقتی زیر 9 تومن تثبیت شد اون موقع هست که به عالم و ادم فحش میدی!
تبلیغ هم برای دلارت میخوای کنی سعی کن به دکل این و اون اویزون نشی...مثل نفت 25 دلاری!

92_bij

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
باز خودتو داری گول میزنی ..هنوز به دلار 25 تومنی قبل دی اعتقاد داری؟!
دلار الان زیادی بالاست..دیروز سایت فروش خودرو عراق رو دیدم قیمت پارس اتومات رو زده بود 11 هزار دلار!
با قیمت دلار الکی الان 132 میلیون میشه!!!!
مردم ایران سو استفاده گر هستن! قیمت دلار خیلی واضحه همینطوری دیمی رفته بالا! بزودی هم دیمی میاد پایین!ریسک خرید دلار الان بسیار بالاست..
دلار واقعی قیمتش خیلی پایینتر از ایناست..صب کن بزودی متوجه میشی ولی اون موقع دیگه دیره..باید بری تو صف صرافی های بانک ها ببینی میتونی بفروشی نمیتونی!
من برای خودت دارم میگم..میتونی دلارهاتو نگه داری!ولی تماما حباب هست و وقتی زیر 9 تومن تثبیت شد اون موقع هست که به عالم و ادم فحش میدی!
تبلیغ هم برای دلارت میخوای کنی سعی کن به دکل این و اون اویزون نشی...مثل نفت 25 دلاری!
دلار 25 تومنی قبل دی..خخخخ..خود گویی خود خندی عجب مرد هنرمندی...مرد حسابی دیمی چیه نمی دونم چه جوری و از کجا هزینه می کنی و حساب و کتاب ایا می کنی اما اگه جز همین مردم باشی و یک نگاه به دخل و خرجت بندازی می تونی به خیلی مسائل پی ببری ....این که همش به اینده حواله میدی که باد دلار می ترکه و ال و بل که هنر نیست بگو کی و کجا و با کدوم فاند؟!!...فاند الان رفتن صادرات به زیر یک میلیون بشکه...فاند کسری بودجه دولتی از همین حالا هست که سازمان برنامه و بودجه برای رقیق کردنش از همین حالا با بانک مرکزی به مشکل برخورده...فاند اجلاس ورشو...هزینه های نظامی گزاف تو سوریه و عراق هست...فاند خلق پول بدون پشتوانه با رشد سالی 25 درصد هست

آخرین ویرایش:

HAMSAFAR

Well-Known Member
کاربر فعال

توييت فارسي و عصبي ترامپ، در پايان روز ٢٢ بهمن

♦️پاسخ ظریف به توییت فارسی ترامپ علیه ۴۰ سالگی انقلاب:

چهل سال شکست در پذیرش اینکه ایرانی های هرگز مطیع نخواهند شد.

چهل سال شکست در تطبیق دادن سیاست آمریکا با واقعیت.

چهل سال شکست در بی ثبات کردن ایران از طریق خونریزی و پول خرج کردن.

پس از چهل سال انتخاب های اشتباه وقت آن رسیده است که دونالد ترامپ در سیاست شکست خورده آمریکا بازنگری کند

92_bij

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
نفت سی دلاری هم سرجاشه...فاندش هم ازاد شدن ونزوئلا و ساقط شدن مادرور هست که اونجا هم مثل ایران استارتش زده شده

Amir7070

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دلار 25 تومنی قبل دی..خخخخ..خود گویی خود خندی عجب مرد هنرمندی...مرد حسابی دیمی چیه نمی دونم چه جوری و از کجا هزینه می کنی و حساب و کتاب ایا می کنی اما اگه جز همین مردم باشی و یک نگاه به دخل و خرجت بندازی می تونی به خیلی مسائل پی ببری ....این که همش به اینده حواله میدی که باد دلار می ترکه و ال و بل که هنر نیست بگو کی و کجا و با کدوم فاند؟!!...فاند الان رفتن صادرات به زیر یک میلیون بشکه...فاند کسری بودجه دولتی از همین حالا هست که سازمان برنامه و بودجه برای رقیق کردنش از همین حالا با بانک مرکزی به مشکل برخورده...فاند اجلاس ورشو...هزینه های نظامی گزاف تو سوریه و عراق هست...
مرد مومن از خودم میگم؟؟خوبه همه شاهد هستن و تارگت هاتو بخاطر دارن!
مرد حسابی تا دیروز دکل نفت 25 دلاری بود حالا شد نشست ورشو؟؟؟
نشست ورشو که از همین الان شکست خوردست..اون افتضاحی که امریکایی ها به بار اوردن چی فکر میکردن چی شد!!
اول که کامل راجب ایران بود! بعد موضوعشو کردن خاورمیانه..بعد گفتن کلا در مورد صلح و امنیت جهانی و خاورمیانه صحبت کنیم!
همون اول هم خیلی از کشورها از روسیه و چین بگیر تا بعضی کشورهای لاتین و دیروز هم لبنان و قطر گفتن شرکت نمیکنیم!
خب عزیز دل برادر میخوای دلارتو تبلیغ کنی عزیزم راهش این نیست.من نمیدونم خبرهاتو از کجا میگیری که مینویسی فاند اجلاس ورشو!!! خود امریکایی ها امیدی به این نشست ها ندارن بعد تو برای بالا رفتن دلارت داری؟!
نگران هزینه های گزاف و فروش نفت هم نباش..همینطور که این همه سال تحریم رو دور زدن بازم میزنن!خیالت راحت..
دلارهاتو عزیزم گفتم میخوای نگه دار فقط اومد زیر 9 تومن و پایینتر، به زمین و زمان فحش نده!

h-pasha

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اونایی که آش دو قطبی مجازی حکومت رو هم میزنن و داغ میکنن کثیف ترین خائن به ملت ایران هستن . تو یکی از اونایی . بسیجی لندن نشین با میرحسین برای ملت فرقی ندارن جفتشون مثل تو و امثال تو انگلن انگل . آخه الان تو ایران اینی که به ساندیس معروفه جزو ارزونترین و بی ارزشترین نوشیدنی هاست که حتی بی وجودها و بی ریشه های روشنفکر نمای متوهم دنبالش نمیرن چه برسه که باهاش عکس دسته جمعی بگیرن . شک ندارم این عکس داستان دیگه ای داره . توهم دو قطبی رو بزار کنار این مملکت تک حزبی و دی ک تاتوری هست و حسن وممد و میر و مموتی تو یه آخ و ر سر دارن

Najimi.

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
منطقی در گفت‌وگوی تفصیلی با فارس:
انقلابی که رؤیاهای فضایی را به خاطرات غرورانگیز تبدیل کرد/ درهای باز شرکت‌های دانش‌بنیان فضایی به روی جوانان
----------
این آقا کلا تو فضا هست. میزنه میره فضا. چنان تری تو ایران خودرو زد .... رفت خط تولید خارج سنگال رو راه انداخت بدون بازدهی

92_bij

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
دوستان به زودی با وارد شدن چند پارامتر وارد یک نقطه عطف تاریخی خواهیم شد که می تواند اردیبهشت یا خرداد تاریخی را رقم بزند
1. تعیین سرنوشت دیکتاتوری مادورو
2.اجلاس ورشو
3.درگیریهای گسترده تر در سوریه و عراق توسط ناتوی عربی و اسراییل و نیروهای ایارن
4.ونزوئلایی شدن اقتصاد و رفتن صادرات نفت به زیر 700 هزار بشکه

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
با توجه به قیمتهای جهانی سنگ اهن بالای 90 دلار کچاد کگل ومعادن بهترین گزینه برای خرید است
گروه سنگ اهن بورس اماده جهش قیمت هستند ومعادن کگل کچاد میدکو کنور کگهر واحیا همه این شرکتهای با توجه به قیمتهای جهانی بالای 90 دلار اماده تعدیل سودهای بالا هستند

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا