پکویر ( کویر تایر )

پساپسا

Well-Known Member
کاربر فعال
مطلبی که بازار هنوز متوجه ان نشده بخشنامه وزارت صنایع به خودرو سازها برای استفاده از لاستیک ایرانی در تولید خودرو میباشد !!!
شما محصول ایران خودرو مثلا 206 را ببینید اکثر لاستیکهای ان چینی هست (نه ایرانی و نه کره ای )
حالا اثر این بخشنامه کی مشخص میشود زمانی که لاستیک های چینی در انبارها ایران خودرو و سایپا و .. تمام شود انوقت میان سراغ تایر های ایرانی و بستن قرارداد با انها !!!پکویر خیلی دل دل میکنی بزن برو بالا :D
 

Smoke

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
به نظر میرسه بازیگران این گروه هماهنگ هستند یا اساسا یکسان هستند
بنابراین سهامهای این گروه صعودشون دسته جمعیه
 

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
صف فروش ساختگییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
 

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
افزایش نرخ گرفته اندددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
 

پساپسا

Well-Known Member
کاربر فعال
افزایش نرخ گرفته اندددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
موثقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 

نیش عقرب

Well-Known Member
کاربر فعال
بعد از پتایر ، امروز پکویر هم بعد چند ماه با ضرر خارج شدم
اصلا انتظار گزارش به این بدی از گروه نداشتم
رکب خوردم
 

".احسان."

Well-Known Member
کاربر فعال
#صنعت_تایر

#پکویر با فروش 420 میلیارد تومانی و ارزش بازار 225 میلیارد
#پکرمان با فروش 900 میلیارد تومانی و ارزش بازار 723 میلیارد تومان و طرح توسعه خودش
#پتایر با فروش 240 میلیارد تومانی و ارزش بازار 82 میلیارد تومانی

با این نرخ دلار و افزایش تعرفه صنعت تایر، چشم انداز این سه تایر ساز و صورتهای مالی آنها در آینده دستخوش تغییر خواهد شد. اما در حال حاضر هر سه سهم در کمترین مقدار خودشان در چند سال اخیر به سر می برند. هر سه تایر ساز یک فرصت هستند.

TELEGRAM: @STOCKMARKET100
 

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
رشد 10درصدی تولیددر کویرتایر
نویسنده:
مدیر عامل شرکت کویرتایر گفت: در سال گذشته بیش 3 میلیون و800 هزارحلقه انواع تایر رادیال سواری به وزن بیش از 24 هزار تن در این کارخانه تولید شده است.


به گزارش خودرونویس به نقل از روابط عمومی شرکت کویرتایر، سیدمحمدحسین زینلی ظهر امروز در آیین تجلیل از کارگران وکارگروه های نمونه شرکت کویرتایر اظهار داشت: این میزان تولید در مقایسه با مدت مشابه سال 95 از نظر وزنی 4/3 درصد و از نظر حلقه 10 درصد افزایش نشان می دهد.وی ارزش اقتصادی این میزان محصول تولیدی را بیش از 331 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود:در حال حاضر 21 طرح و سایز انواع تایر رادیال سواری از رینگ های 13 تا18 در این کارخانه تولید می شود که درراستای افزایش وتنوع محصولات ، واحد تکنولوژی وتحقیقات این شرکت، طراحی سایز، طرح و گلهای جدید تایر را در دست اقدام دارد .
مدیرعامل شرکت کویرتایر ظرفیت فعلی تولید این کارخانه را 11هزار و600حلقه در روز و بیش از 4 میلیون حلقه در سال ذکرکرد و افزود: این شرکت براساس اهداف بلندمدت خود نسبت به ارتقاء کمیت وکیفیت محصولات اقدام کرده است.
وی بیان کرد: این مجموعه علی رغم همه محدودیت ها و موانع از قبیل افزایش قیمت ارز و قیمت جهانی مواد اولیه،تحریم ها و نیز موضوع اجرای هدفمندی یارانه ها و افزایش قیمت حامل های انرژی، نه تنها کاهش تولیدنداشته که روند افزایش تولید خود را همانند سالهای قبل ادامه داده است.
زینلی از طراحی وتولید تایرsuv,cuvدر این کارخانه خبردادوگفت: دوام بالا ،ترمز گیری وچنگ زنی عالی در سطوح خیس وصدای پایین وکیفیت بالای تایر از جمله ویژگی های این محصولات تولیدی است.
وی با اشاره به اینکه کمیته مدیریت انرژی حدود 17 سال در این شرکت فعال است ادامه داد:در سال گذشته مصرف برق 19 درصد وگاز 32درصد کمتر از معیار استاندارد ومصرف آب در بخش صنعتینسبت به سایرکارخانجات تایرسازی 50درصد صرفه جویی داشته است.
مدیرعامل شرکت کویرتایر اظهارکرد: طی ده سال گذشته با اقدامات صورت گرفتهاین شرکت در همه ممیزی های داخلی وخارجی سرآمد شرکتهای تایرسازی درحوزه مدیریت انرژی می باشد به طوری که دیگرشرکت ها از اقدامات انجام شده در این شرکت به صورت مستمر الگو برداری می کنند.
زینلی افزایش تنوع تولید در رینگهای 15-17 اینچ، نصب وراه اندازی یک خط تولید طوقه 6 ضلعی و یک دستگاه یونیفرمتی،راه اندازی تولید2 سایز تایر وانتی سبک بارینگ 14 اینچ وساخت و راه اندازی دو دستگاه ماشین تایرسازی تک مرحله ای را ازجمله پروژه های بهبود در سال گذشته برشمرد.
مدیرعامل شرکت کویرتایر تغییر فرمولاسیون آمیزه های تایر و افزایش کارکردو بهبود خواص سایشی،افزایش کارایی وکارکرد بلادرهای پخت تایر به عنوان گرانترین ابزارجانبی تولیدتایر، را از دیگرپروژه های بهبود در سال گذشته عنوان کرد.
وی افزایش راندمان بنبوری و افزایش بازده روزانه و طراحی آمیزه های جدید برای همگامی با استانداردهای روز اروپا و آمریکا در زمینه کاهش مصرف سوختبه عنوان سایرپروژه های بهبود در سال گذشته بیان کرد.
در این مراسم از 38 کارگر نمونه و4کارگروه نمونه شرکت کویر تایر بااعطای لوح تقدیر وهدایایی تجلیل وقدردانی شد
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:

مجتبی برزگر

Member
کاربر فعال
عضو تازه
✅ مدیران بدرد بخور ؛ مدیران کم تحرک / اینجا «کویرتایر» ؛ بدون صادرات با مطالبات طولانی مدت!بورس ٢۴ : «تولید داخلی» و حمایت از آن حلقه مفقوده ای است که می توانست آسیب پذیری ایران دربرابر تحریم ها را بیشتر کند.تقویت بخش تولید که از سال ها پیش در قالب تفکر «اقتصاد مقاومتی» مطرح شد شاید آن طور که باید و شاید اتفاق نیفتاده است.علت چیست؟یکی از دلایلی که بنگاه های اقتصادی ما نتوانسته اند در مقیاس جهانی عرض اندام داشته باشند و در داخل کشور نیز به جای نیاز به حمایت های تعرفه ای با کالاهای خارجی رقابت کنند ، عدم اداره درست این شرکت ها به رغم داشتن برند شناخته شده و برخورداری از انواع مزیت های نسبی است.
«بورس ٢۴» قصد دارد در سلسله گزارش هایی عملکرد شرکت های مختلف بورسی به عنوان بهترین نمایندگان صنایع مختلف که در بازار سهام فرصت پذیرش پیدا کرده اند را بررسی نماید.مقصود اصلی ما از تولید و انتشار چنین گزارش هایی توصیف وضعیت بنگاه های اقتصادی با رصد صورت های مالی است که حسابرسان شرکت ها آن ها را تایید کرده اند و البته تلنگری هم برای مدیرانی است که باید تحرک بیشتری را برای اداره بنگاه تحت مدیریت خود به خرج دهند و البته در برخی اوقات تقدیر از مدیران ارزشمند که تحول آفرین بوده اند.این سلسسه گزارش ها را با عنوان «مدیران به درد بخور ؛ مدیران کم تحرک» در بورس ٢۴ مطالعه خواهید کرد.
در اولین گزارش تحلیلی از سلسله گزارش های «مدیران بدرد بخور ؛ مدیران کم تحرک» سعی شده است عملکرد مدیریتی شرکت کویر تایر با رویکرد مقایسه ای و با توجه به فرصت ها و تهدیدهای صنعت تایر مورد بررسی موشکافانه قرار گیرد. در این گزارش شاخص هایی در بخش های مختلف هزینه ای، درآمدی و سودآوری با استفاده از گزارش ها و صورت های مالی منتشره از شرکت ها تعریف شده است. سپس عملکرد مالی و مدیریتی شرکت کویر تایر با سنجش و مقایسه این شاخص ها با سایر شرکت های مطرح صنعت،بررسی و مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است.این بررسی نشان می دهد علی رغم انتظارات اولیه ، عملکرد ها در این شرکت بورسی دور از انتظار بوده است.
این شرکت هم اکنون با سهامداری حقوقی ها و مدیرعاملی مهندس سید محمد حسین زینلی اداره می شود ، شرکتی که با سرمایه ثبتی ٧٠ میلیارد تومان و ظرفیت تولید ٢٧ هزار تن در بازار سرمایه مستحق شرایط بهتری است اما در سال ٩۶ قیمت سهام این شرکت تکان نخورده و تنها ٢ درصدی مثبت بوده است ، حال آن که هم در سال جاری و هم در سال ٩۶ سهم های تایرساز تکانه های مثبت خوبی را داشته اند.شاید این آمار و ارقام به ذی نفعان اصلی کویرتایر لزوم بازنگری در مدیریت ها را تذکر می دهد!


ادامه مطلب ...

@bourse24ir
 

boooorsbaz

Active Member
کاربر فعال
عضو تازه
چند وقتیه دو تا حقیقی بی سر و صدا دارن جمع میکنن-

از سال ۹۰ با این سهم بودم - سهمی کم حاشیه با تقسیم سود خوب- با حقوقی هایی کار بلد که اجازه ورود نوسان گیرارو به سهم نمیدن
 

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
اگه ارزش بازار پاسا این باشه قیمت هرسهم پکویر باید بالای 1500تومان باشه ....................................

این شرکت طرح توسعه خیلی خوبی داره که داره کامل میشه
 

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
چطوری این سهم راباقیمت مفت زیر 700تومان دارید می فروشید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟برای فروشنده های محترم خیلی متاسفم
 

باتوسای

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
پکویر سود قبل از مالیات رو از 292 تومان به 495 تومان افزایش داده که که در شش ماهه هم موفق به پوشش 236 تومان ان شده است. منتها به علت رای دیوان عدالت اداری شعبه 2 که راسی شعبه 13 را در خصوص معافیت مالیاتی تا سال 1397 نقض کرده، شركت ذخیره مالیات عملكرد گرفته است و سود خالص را 385 تومان اعلام نموده است و به این رای اعتراض کرده و مدیریت مجموعه سپه و امید پیگیر جدی معافیت مالیاتی به حق شركت هستند که از نظر مستندات کاملا به نفع شركت است. همچنین افزایش نرخ 8-15 درصدی لاستیکی ها که از اواسط شهریور اعلام خواهد شد تاثیر حدود 50-80 تومانی در سود پکویر خواهد داشت و این شركت برای امسال با جمیع موارد حدود 550 و برای سال بعد بیش از 800 تومان سود قبل مالیات خواهد داشت که احتمال بسار زیاد مالیات نیز صفر خواهد بود. با این موارد زیر 2500 تومان یک فرصت خرید واقعی است....تاریختاریخ دوباره تکرار می شود.............................................مانند شرکت های شوینده که تکرار کردند
داروئی ها وروغنی ها ولاستیکی ها دوباره به قیمت های قبلی خواهندرسید....................................
 
بالا