پکویر ( کویر تایر )

رضا حیدری

مسدود شده
مسدود شده
کویر تایر در حال حاضر با پی ای بسیار کم 3.2 در حال معامله در فرا بورس هست .

یکی از تنها سهمهایی که در این چند وقت بازار که بازدهی عالی داشت و رشد نکرد .

کویر تایر با سود انباشته 10 میلیارد تومانی .

و بدهی بانکی فقط 5 میلیاردو 800 میلیون تومانی .

موجودی نقد 4 میلیاردو 197 تومانی .

اندوخته احتیاطی 2 میلیاردو 500 میلیون تومانی .

با پیشبینی سود 52 تومانی .

با پوشش 6 ماهه 51 درصدی .

....

یکی از گزینه های عالی برای سرمایه گذاری هست به نظر من

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
اقای رضا حیدری واقعا سهم خوبی معرفی کردید بهترین سازنده تایر پراید در ایران که خوتان هم میدانید پراید ماشین اول ایران است چه شود

رضا حیدری

مسدود شده
مسدود شده
اقای رضا حیدری واقعا سهم خوبی معرفی کردید بهترین سازنده تایر پراید در ایران که خوتان هم میدانید پراید ماشین اول ایران است چه شود
اقا جواد به نظر من پتانسیل عالی در شرکت نهفته هست . و شما که جزءاساتید هستید تاکید کنید دیگه تضمینی خواهد بود .

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز نگاهم افتاد به قیمت کویرتایر در فرابورس تعدادی برای دست گرمی برداشتم

ardalani

Well-Known Member
کاربر فعال
نمیدانم ولی ظاهزا این دوتا شرکتی که امید وارد فرابورس نموده قصد دارند در این سال مالی مدام تعدیل منفی بدهند و من اینطور شنیدم که رکود در فروش و افزایش بهای تمام شده و مشکلات نقدینگی و ادعاهای تکراری

جواد277

Well-Known Member
کاربر فعال
نمیدانم ولی ظاهزا این دوتا شرکتی که امید وارد فرابورس نموده قصد دارند در این سال مالی مدام تعدیل منفی بدهند و من اینطور شنیدم که رکود در فروش و افزایش بهای تمام شده و مشکلات نقدینگی و ادعاهای تکراری
پس مطمئن نیستید بلکه حدس میزنید تعدیل منفی دارد ولی من با تحقیقاتی که در بازار کردم متوجه شدم بهترین تولید کنند لاستیک ماشین پراید در ایران است و محصول شرکت تقریبا پیش خرید شده است وامسال هم تا الان فروش بسیار خوبی نسبت به پارسال داشته است

sasanzn

New Member
عضو تازه
اعلام تاریخ قطعی خروج پراید و پژو 405

دبیر انجمن خودروسازان گفت: طبق استراتژی در نظر گرفته شده برای صنعت خودرو کشور، خودروهای قدیمی باید به تدریج از رده تولید خارج و محصولاتی جدید جایگزین آنها شود...

احمد نعمت‌بخش تاکید کرد: بنا به دستور وزیر صنایع، خودروسازان باید با طراحی پلت‌فرم‌های جدید، خودروهایی متنوع را به تولید برسانند تا افق در نظر گرفته شده برای خودروسازی کشور، تحقق یابد.
دبیر انجمن خودروسازان تاکید کرد: طبق برنامه‌ریزی انجام شده، پراید و پژو 405، سال 95 از رده تولید خارج خواهند شد.
اظهارات نعمت‌بخش در شرایطی است که پراید و پژو 405، پرتیراژترین خودروهای داخلی به شمار می‌روند و سایپا و ایران‌خودرو، درآمد بسیار خوبی از تولید و فروش این دو خودرو دارند.
پژو 405 پلت‌فرمی قدیمی و متعلق به 30 سال پیش به حساب می‌آید و سال گذشته نزدیک به 150 هزار دستگاه از آن در ایران‌خودرو به تولید رسید.
پژو 405 هم‌اکنون پرتیراژترین و پرفروش‌ترین محصول ایران‌خودرو به شمار می‌رود و مشتریان با وجود قدیمی بودن و مصرف سوخت بالای این خودرو، استقبال خوبی از آن به عمل می‌آورند.
پراید نیز در حال حاضر، محصول شماره یک سایپا است و تیراژی حدودا 500 هزار دستگاهی در سال دارد.
این محصول قدیمی به دلیل قیمت زیر 10 میلیون تومان و مصرف سوخت پایین، از اقبال بلندی نزد مشتریان ایرانی برخوردار است.
خروج پراید و پژو 405 از خط تولید طی سال 95، در شرایطی است که رييس موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی، اعلام کرده از ابتدای مهر ماه، خودروهای فاقد استانداردهای 55 گانه، حق تولید نخواهند داشت.

mahdy-h

Member
کاربر فعال
در گزارش آتی یک تعدیل منفی 13 درصدی میدهد برای اطلاع دوستان
نه تنها تعدیل منفی ندارد بلکه احتمال تعدیل مثبت زیاد است زیرا هم سایز های رادیال جدیدی به بازار داده و هم افزایش قیمت به دلیل رشد قیمت های جهانی وجود دارد. ضمنا مواد اولیه هم تا مین شده و نگرانی وجود ندارد هدف قیمتی 260

سپهبد

New Member
نارنجی سابق
در گزارش آتی یک تعدیل منفی 13 درصدی میدهد برای اطلاع دوستان
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
یعنی می فرمایید شرکت سود خود را از 52 تومان می خواهد تعدیل بدهد به 45 تومان !!!و در گزارش 6 ماهه هم 27 تومان پوشش داده است یعنی 52 درصد سود و حاشیه سود پیش بینی شرکت 9 درصد بوده است که در 3 ماهه 16 درصد و در 6 ماهه 11,5 درصد بوده است حالا این تعدیل منفی را از کجا آورده اید برای من هم تعجب دارد!!!

سپهبد

New Member
نارنجی سابق
با سلام خدمت دوستان
امروز یکی از دوستان من کویر تایر خرید کرد .
دوستی که فوق العاده پر حوصله و بلند مدتی است و البته بسیار هم رانت دارد .
از دیدگاه تحلیلی من کویر تایر می تواند سود امسال خود را تعدیل دهد و در روزهای گذشته هم بنده خریدار سهم بودم .
امروز که این دوست عزیز خرید کرد مطمین شدم که تعدیل دارد و با اطمینان بیشتری دوباره خرید خواهم کرد.
راستی توی صفحه معاملات سهام اکثر لاستیکی ها یا صف خریدند یا مثبت
شاید این گروه مانند گروه قندی پارسال شود

a12

New Member
کاربر فعال
با سلام خدمت دوستان کویرتایری

این پست خیلی وقته داره خاک میخوره - دوستانی که اطلاعاتی در خصوص این سهم دارن لطفا" اطلاع رسانی کنن

تو چند روز آینده این گفتگو زیاد می آد بالا - خبرهای خوبی ازش می رسه

a12

New Member
کاربر فعال
مجمع عادی سالانه کویر تایر

یکشنبه یکم اسفند - ساعت 14 در محل آکادمی فوتبال هتل المپیک

a12

New Member
کاربر فعال
پیش بینی سود شرکت برای سال مالی منتهی به 89/09/30 برابر 520 ریال بوده و برای سال مالی منتهی به 90/09/30 برابر 513 ریال می باشد(البته با پیگیری از امور سهام شرکت)
با توجه به سودآوری شرکت و انجام مجمع عادی سالانه در اول اسفندماه گزینه مناسبی بنظر می رسد ( البته این حقیر توصیه ای به خ با فروش نداشته و لطفا" خودتان بررسی بفرمایید)

اینم لینک پیش بینی سال منتهی به 89/09/30

http://iranboursetahlil.blogfa.com/post-337.aspx

بالا