پکرمان ( گروه صنعتی بارز )

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
پکرمان حیاط خلوت یه عدست..لذا حجم های بالای ۲۰ میل عالیه...و نترسید (-: حجم های بالا نوید حرکت میده نه ترس(-:

خوبی پکرمان اینه تا یک عده حجم بالا نخرن حرکت نمیکنه (-:

احتمالا حجم بالا محدوده ۴۲۰-۴۵۰ صورت بگیره (-:

کع بعدا اگه سهم ب قیمت بالایی رسید فروشتده ای ک ب کد شخصی و خودی زده خیلی زیر سوال نره (-:

من منتظر حجم های ۵۰ میلیونی ب بالام...ولی اونا وقتی وارد میشن که مطمئن باشن قیمت سهم بالای۵۰ درصد رشد میکنع (-:

صدرنژاد 2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
و البته در صورتی که نگاه بلندمدتی داشته باشیم به نظر من اعداد بالای ۱۰۰۰ تومان رو خواهد دید
من که نوسانگیری نخواهم کرد برای سومین بار از وقتی واردش شدم رفتم سود ولی هیچوقت سهمی نفروختم .میتونم اینکارو کنم ولی به سود بالا فقط فکر کنیم

محمد حسن ۵۹

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
حرکت سهم صعودیه
امابنظر نمیاد حرکت خیلی شارپ باشه
علت عدم تمایل حقوقی برای صعود است
اما دیگه نمی تونه جلوی حرکت رو بگیره
هروقت دیدید معاملات پرحجم از حقوقی به حقیقی انجام شد
بپذیرید که دوستان حقوقی که با کد حقیقی خرید خود رو انجام داده اند وارد سهم شده اند
وانگاه اتفاق مورد پسند شما خواهد افتاد

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
حرکت سهم صعودیه
امابنظر نمیاد حرکت خیلی شارپ باشه
علت عدم تمایل حقوقی برای صعود است
اما دیگه نمی تونه جلوی حرکت رو بگیره
هروقت دیدید معاملات پرحجم از حقوقی به حقیقی انجام شد
بپذیرید که دوستان حقوقی که با کد حقیقی خرید خود رو انجام داده اند وارد سهم شده اند
وانگاه اتفاق مورد پسند شما خواهد افتاد

بازدهی ۱۵ ماهه رو باید دید (-: نه کوتاه مدت! کوتاه مدت بعیده خیلی شارپ باشه..مگر اینکه تایر نرخش خیلی سریع بکشه بالا

alireza6236

Well-Known Member
کاربر فعال
مدیرعامل گروه صنعتی بارز:

محصولاتی که امروز رونمایی شد ۱۰۰ درصد توسط متخصصان داخلی طراحی و تولید شده است. پیش از تنها ۴کشور موفق به تولید این مدل تایر شده بودند که ازین پس ایران نیز با برند بارز در لیست تولیدکنندگان تایر بدون هوا قرارخواهد گرفت.
روابط عمومی گروه صنعتی بارز

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
مدیرعامل گروه صنعتی بارز:

محصولاتی که امروز رونمایی شد ۱۰۰ درصد توسط متخصصان داخلی طراحی و تولید شده است. پیش از تنها ۴کشور موفق به تولید این مدل تایر شده بودند که ازین پس ایران نیز با برند بارز در لیست تولیدکنندگان تایر بدون هوا قرارخواهد گرفت.
روابط عمومی گروه صنعتی بارز

پست های قبل گفتیم که اینا دانشمند دارن و صنعت و دانشگاه ارتباط تنگاتنگی دارن (-: ب گفته خودشان البته

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
اقا میثمر عزیز
بنظرت مقداری پ تایر را با پ کرمان عوض کنیم چطوره؟
در بلند مدت بازدهی ها یکیست(-:

اگر ندارید کمی تعویض کنید..

فک کردید برا چی دو سهمو با هم دارم (-:

ک روندشون دستم باشه...هر جا اون یکی زودتر بالا رفت یا اینکی دیرتر رفت با هم تعویض کنم ...(-: و بازدهی رو بیشتر کنم (-:

الان اگه پتایر بالای۶۵۰ بود و پکرمان زیر ۳۵۰ من دیگه پتایر رو نگاه نمیکردم (-: و پتایر میدادم و پکرمان میخریدم(-:

پتایر ۲۲-۲۴ هزار تن میتونه تولید کنه با سرمایه ۲۸.۸
پکرمان با زیر مجموعش ۱۱۰-۱۲۰ هزار تن با سرمایه ۲۵۰ میلیارد...یعنی تقریبا پتایر باید ۷۰-۸۰ درصد بالاتر ازپکرمان باشه...و تا وقتی این اختلاف همین جا قدر باشه..نیاز ب تعویض زدن نیست(-:

پکرمان امسال ۲۰-۳۰ تومن هم تقسیم میکنه در مجمع.

ولی اینا رالیشون تازه از خرداد و تیر سال اینده باید شروع بشه(-:.

آخرین ویرایش:

محمد حسن ۵۹

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
در بلند مدت بازدهی ها یکیست(-:

اگر ندارید کمی تعویض کنید..

فک کردید برا چی دو سهمو با هم دارم (-:

ک روندشون دستم باشه...هر جا اون یکی زودتر بالا رفت یا اینکی دیرتر رفت با هم تعویض کنم ...(-: و بازدهی رو بیشتر کنم (-:

الان اگه پتایر بالای۶۵۰ بود و پکرمان زیر ۳۵۰ من دیگه پتایر رو نگاه نمیکردم (-: و پتایر میدادم و پکرمان میخریدم(-:

پتایر ۲۲-۲۴ هزار تن میتونه تولید کنه با سرمایه ۲۸.۸
پکرمان با زیر مجموعش ۱۱۰-۱۲۰ هزار تن با سرمایه ۲۵۰ میلیارد...یعنی تقریبا پتایر باید ۷۰-۸۰ درصد بالاتر ازپکرمان باشه...و تا وقتی این اختلاف همین جا قدر باشه..نیاز ب تعویض زدن نیست(-:

پکرمان امسال ۲۰-۳۰ تومن هم تقسیم میکنه در مجمع.

ولی اینا رالیشون تازه از خرداد و تیر سال اینده باید شروع بشه(-:.[/QUOTEو:)
وقت بخیر
۲ نکته اضافه کنم به :)فرمایشات جنابعالی
اول اینکه گروه صنعتی بارز خیلی علمی تر و با برنامه تر جلو میر ه وبرای تمام سایزهای تایر هم با کیفیت وهم زیباتر از سایر برندهایی ایرانی تولیدداره
درثانی در گزارشات به دلایلی مخفی کاری داره بنظرم سود شرکت بالاتر از این حرفهاست

بالا