پکرمان ( گروه صنعتی بارز )

صدرنژاد 2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
ولی همش هزینه مالی نیست
در پتایر نسبت لهای تمام شده 77 درصد هست
در بارز 88 درصد و کمی عجیب
ببینید پتایر حالا استثنا بوده و واقعا به نسبت تعداد سهمش فروش عجیبی داشته و مشکل پکرمان فقط اون نود درصد افزایش هزینه های مالی هست که اینو بدونید هزینه های مالی در ایران سرسام آور بالاست و‌حالا یهویی بگن ۸۸ درصد زیاد شده
شرکت های رویی رو ببینید اینا دو سه سال قبل زیانده بودن و من هر روز اینا رو معرفی میکردم کانالم و تمام پست هاش هست
اینا چرا سودشون رفت بالا ؟ چون نرخ فروش رفت بالا و هزینه های مالی ثابت موند و حالا گروه لاستیک هم افزایش نرخ داشتیم و دیدیم همه شرکت ها گزارش خوب دارن میدن و پکرمان هم که نباید از گروه جدا باشه و مشکل فقط همون ۸۸ درصد افزایش هزینه های مالی هست

baran

Well-Known Member
کاربر فعال
چه گزارش توپي گذاشت روي كدال.......................................

صدرنژاد 2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
چه گزارش توپي گذاشت روي كدال.......................................
تبریک
نسبت به میانگین نه ماهه اش ۸۵ درصد افزایش فروش داشته
هر چند ماهه های قبلی هم رقم جالبی بود فروش و فقط هزینه های مالی رو متوجه نشدم چرا اینقدر زیاد شده بود
ولی با این گزارش میشه گفت زیر ۴۰۰ مفته

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
امروز خرید شد...بعد مدت ها...البته بارها و بارها ورود زدیم..ولی برای سال اینده میشه دل بست بهش...

عالین تایر سازها........

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
پکرمان از بدو تاسیس تا حالا همچین فروشی نزده در یک ماه

لذا امروز رو میشه گفت نقطه عطفشه (-:

==

فقط تایر بارز کردستان پکرمان 1600 میلیارد تومان میارزه! امروز!

با همین فرمون جلو بره....سال اینده سال خوبیست...و شاید پکرمان هم سود بالای 100 محقق کرد(- : شوخیه مگه.....

ما 4-5 ساله منتظریم نرخ های فروش بالا بره تا ببینید تایر ساز چیست......وچه بازده ای فوق العاده ای میدن اگه نرخ های فروش تایر به مرور بالا بره.......و واقعی بشه.....

صدرنژاد 2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
پکرمان از بدو تاسیس تا حالا همچین فروشی نزده در یک ماه

لذا امروز رو میشه گفت نقطه عطفشه (-:

==

فقط تایر بارز کردستان پکرمان 1600 میلیارد تومان میارزه! امروز!

با همین فرمون جلو بره....سال اینده سال خوبیست...و شاید پکرمان هم سود بالای 100 محقق کرد(- : شوخیه مگه.....

ما 4-5 ساله منتظریم نرخ های فروش بالا بره تا ببینید تایر ساز چیست......وچه بازده ای فوق العاده ای میدن اگه نرخ های فروش تایر به مرور بالا بره.......و واقعی بشه.....
مبارک تون باشه .انشالله پکرمان ایندفعه گزارش خوبی مثل پتایر و پدرخش بدهد
هر چند گزارش فصلی که داد انتظار تا این حد ضعیف بودن رو نداشتم و البته متوجه نشدم هزینه های مالی رو به چه دلیلی تا این حد بالا برده بود

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
مبارک تون باشه .انشالله پکرمان ایندفعه گزارش خوبی مثل پتایر و پدرخش بدهد
هر چند گزارش فصلی که داد انتظار تا این حد ضعیف بودن رو نداشتم و البته متوجه نشدم هزینه های مالی رو به چه دلیلی تا این حد بالا برده بود

باید 6 ماه زودتر از دیگران وارد شد.......تا گزارشات شرکت هم درست بشه..و 100 درصد بالاتر به ملت فروخت...

این نتیجه 6 ماه زودتر خریدن و سهامدرایست...یعنی پاداش سهامداریست....

ما سال اینده باید با گروه تایر بارمون رو ببنیدم.
...و هیچ راه دیگری نداریم.....و هیچ سهم دیگری ..(-:

تنها جا مانده های بازار تایر ساز ها هستن....

لذا چند ماهی فرصت خریده....بعدش چند ماهی فرصت سهامداریست......بعدش چند ماهی نوبت گرفتن سود....این مراحل خرید و سرمایه گذارسییت..

هیچ کس یک شبهه و چند ماهه پولدار نمیشه....مگر اینکه برنامه داشته باشه و صبور باشه! و مراحل زمانی سرمایه گذاری رو بلد باشه...

ما تا سال اینده در پکرمان --پتایر پست خواهیم زد...تازه امروز نقطه شروعه! تا پایان و خالی کردن سهام 15 ماه طول میشکه ..خخخ

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
#شاخص #لاستيك فردا بالاى مقاومت كندل بزند فصل جديدى درچارت اين گروه اغاز خواهد شد هدف اول شاخص با عبور از مقاومت٣٦هزار ميتواند ٤٣هزارواحد وهدف دوم٦٠هزار واحد باشد (٦بهمن٩٧)

لامصب تکنیکال با بنیادی یک صداست...

درود بر کسی که این تحلیل تکنیکال رو زده (-:

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
پکرمان از نظر بنده به مدت 6 ماه باید در سبد به مرور اضافه بشه .......

به شخصه سعی میکنم .....هر ماه اضافه کنم......یا هر وقت سودی کردیم!

فعلا برای زیاد خریدن این یکی سهم ..واقعا دست و بالم بستست......(-:

ولی به مرور زمان تعداد لازم جمع خواهد شد...

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
پکرمان در 370 مقاومت سختی داره.....که اگه رد کنه و بالاش تثبیت بشه ........دیگه میشه گفت روند صعودیش اغاز میشه!

فعلا درگیره مقاومته.......البته رد کردنش بسیار بسیار اسانه......از نظر من... ولی برای اینکه بالاش تثبیت بشه فک میکنم به زمان بیشتری نیازه! چون واقعا مقاومت سر سختیه....و باید کمی زمان بگذره...

تا اون موقع ما هم اضاف میکنیم...به مرور....

==
سال اینده بارز کردستان هم با ظرفیت بیشتری تولید خواهد کرد

تا اخر 98 ممکنه به ظرفیت بالای 40 هزار تن برسه! یعنی 10-12 ماهه دیگه زمان لازم داره تا به ظرفیت بالاش برسه...

==

بارز کردستان با حدود 100 میلیون یورو ساخته شده! یعنی با یوروی 13 هزار تومنی الان همون کارخونه رو بخوان بسازن...باید 1500-1600 میلیارد خرج کنن

دوبرابر ارزش تابلو فعلی فقط ارزش روز بارز کردستانه......و از این مسائله نباید غافل بود! و در تحلیل لحاظ کرد!

آخرین ویرایش:

صدرنژاد 2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
فروش ده ماهه پکرمان ۹۵۰ میلیارد تومان
ارزش شرکت بر اساس قیمت تابلو حدود ۸۶۰ میلیارد تومان
خنده ام میگیره بخدا

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
یکی دو هفته دیگه سال روز تاسیسشه.....قراره چند تا محصول جدید رونمایی کنه! (-:

به گفته خودشون 130 تا دانشمند داره که روی تایر و نسل بعدی تایر کار میکنن.... (-:

اواخر سال دیگه بارز کردستان میتونه فول ظرفیت میتونه تولید کنه.....اون موقع فقط فروش بارز کردستان به 1000 میلیارد تومن میرسه!

من ماندم...ملت همیشه سمت فروش باید یک اردری بزارن!!! روزی نیست که اردر نزارن..اگه قیمت سهم 10 ریال باشه باز میبینی یک نفر اردر گذاشته 9 ریال!

آخرین ویرایش:

صدرنژاد 2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
یکی دو هفته دیگه سال روز تاسیسشه.....قراره چند تا محصول جدید رونمایی کنه! (-:

به گفته خودشون 130 تا دانشمند داره که روی تایر و نسل بعدی تایر کار میکنن.... (-:

اواخر سال دیگه بارز کردستان میتونه فول ظرفیت میتونه تولید کنه.....اون موقع فقط فروش بارز کردستان به 1000 میلیارد تومن میرسه!

من ماندم...ملت همیشه سمت فروش باید یک اردری بزارن!!! روزی نیست که اردر نزارن..اگه قیمت سهم 10 ریال باشه باز میبینی یک نفر اردر گذاشته 9 ریال!
فکر کن اگه نوسان آزاد بود چه شکارهایی میشد زد
یه وقت دیدی بعضی سهم ها رو خریدیم تازه فروشنده پول دستی هم بده خخخخخخخ

محمد حسن ۵۹

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
وقت بخیر
به نظرتان قیمت پا سا اشتباه ۳۰۴ تومن شده
یا قیمت بارز اشتباه ۳۵۰تومن شده
مردادماه ۱۵۰ بود وبار ز عزیز ۳۰۰تومن

bahari134

Member
کاربر فعال
نمیدونم کسی داره از سهم خارج میشه یا صندوق توسعه ملی خیلی پول لازم شده
فقط میدونم صندوق توصعه ملی انقدر وحشیانه فروخت که یکی از کدهاش از درصد خارج شد

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال

منوی اصلی سایت
صفحه اصلی
قیمت روزانه خودرو
اخبار

زیر منوی لیست
برگشت به منوی اصلیاخبار خارجیاخبار داخلی
لیزینگ
نمایشگاه

زیر منوی لیست
برگشت به منوی اصلینمایشگاه های خارجینمایشگاه های داخلی
بورس
گالری

زیر منوی لیست
برگشت به منوی اصلیتصاویرفیلم ها
درباره ما
تماس با ما
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به عصرخودرو می باشد

۲۱ درصد لاستیک خودروهای سبک در کارخانه بارز کردستان تولید می شود
عصر خودرو- رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کردستان از تولید ۲۱ درصد لاستیک مورد نیازخودروهای سبک کشور در کارخانه لاستیک بارز کردستان خبر داد.
چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴:۰۰

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از شاتا، محمد دره وزمی در جریان بازدید از کارخانه لاستیک بارز کردستان به همراه رئیس سازمان ملی استاندارد کشور واستاندار کردستان با بیان این مطلب گفت؛ کل مجموعهلاستیک بارز 42 درصد لاستیک مورد نیاز خودروهای سبک را تولید می کند که 21 درصد آن متعلق به کارخانه لاستیکبارز کردستان است.
وی با بیان اینکه کارخانه لاستیک بارز کردستان روزانه 12 هزار حلقه لاستیک تولید می کند افزود؛ این کارخانه با سرمایه گذاری 700 میلیارد تومانی بطور مستقیم برای 650 نفر شغل ایجاد کرده است.
وی ادامە داد؛ در سال آیندە لاستیک بارز با توجە بە ظرفیت وتوانمندی های خود بە ظرفیت اسمی تولید روزانە 1٨ هزار حلقە واشتغال هزار نفر خوهد رسید
دره وزمی اظهار داشت؛ این کارخانه در اوایل سال 96 توسط دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری افتتاح وبه بهره برداری رسید.
رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کردستان در ادامه سخنان خود به تولید لاستیک سبز در این کارخانه اشاره کرد واظهار داشت؛ این کارخانه با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات وتکنولوژی اقدام به تولید لاستیک سبز کرده که علاوه بر حفظ محیط زیست در کاهش مصرف سوخت وافزایش ایمنی خودروها نقش بسزایی دارد.

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
پکرمان به مدت یک سال باید کم کم در سبد زیاد بشه...پتایر نیز همینطور....

یک سال جمع کنید...یک عمر استفاده (-:

۱۲ بهمن ۹۷...

meysam2020

Well-Known Member
کاربر فعال
جناب میثم 2020 برای خرید کدام بهتر است پتایر یا پکرمان
من با دید ۶ ماه دیگه ب مرور دارم هر دو رو میخرم...قبلا نوشتم پولام تو بانک و اخزاست...و سودهامو ماهیانه...سهام میخرم...

فک میکنم پتایر بهتر باشه...چون سرمایش کمتره...یعنی اگه سرمایه پتایر رو به پکرمان برسونیم تولید پتایر نسبت ب سرمایش بیشتره...

ولی خوب پکرمان هم مزایای خاص خودشو داره..

در حال حاضر بیشتر پتایر دارم...پکرمان بخواد بره زیر ۳۱۰ شاید درصد پکرمان بره بالاتر بعدا!

فعلا هر دو رو دارم...

پکرمان ممکنه سه ماه اخر سود خوبی بسازه...و همچنین پتایر...

گروه تایر کلا گروه پر طرفداریست...اگر خوب سود بسازن زین پس...که باید گزارش های بعدیو دید....و کم کم ب مرور خرید!

وقتی ب مرور و بر اساس گزارشات بعدی کم کم اضافه کنیم بهتر میشه تحلیل کرد ...اگرم تحلیل عوض بشه...اعلام میکنیم! و دیگه نمیخریم....

فعلا فروش دی ماه عالی بوده..

در حال حاضر قیمت تایر خارجی هم دو برابر قیمت تایر داخلیست یا ۷۰-۸۰ درصد بالاتره...

هنوز جا برای افزایش نرخ تایر زیاده..

ما میگیم با دلار ۱۰۰۰۰ قیمت تایر باید به کیلیویی ۳۰ هزار تومن میل کنه...که در حال حاضر ۱۸ هزار تومنه! دید من بالای ۶ ماه و یک ساله...و به مرور تا یک سال بر اساس گزارشات و قیمت تایر ممکنه خریدمو ادامه بدم...

به نظرم یک ساله بعیده هر دو سهم زیر ۱۰۰ درصد بدن...مگر در تولید خللی پیش بیاد یا اوضاع کشور بهم بریزه (-: وگرنه در حالت عادی و اخرین گزارش در دی به نظرم افق روشنی دارن

آخرین ویرایش:

صدرنژاد 2

Well-Known Member
کاربر فعال
عضو تازه
پکرمان رنج های منفی عمدی مشخصه‌.ردیف های چهارم و پنجم رو سنگین تر میکنند که امکان حذف و ویرایش داشته باشند اگر خریدار بالا اومد و از طرف دیگه قسمت خریدار میشینند مخفی تا فروشنده واقعی پیدا بشه
یه جمع و ضرب ساده هست .ارزشی که الان بازار بهش داده ارزش بارز کردستان هم نیست
بازی کثیفیه که همیشه در ایران انجام میشه و نمونه هاش رو زیاد دیدم و چند نمونه بخوام بگم مثلا ثنوسا زیر ۱۵۰ یا شپاکسا زیر ۴۳۰ و خیلی های دیگه
عادت کردم سهم هایی که حباب منفی هستند بخرم با خیال راحت

بالا